Piątek 09.11.2018 14:30

Modelki Victoria's Secret bawią się na after party: siostry Hadid z mamą, Winnie Harlow, Stella Maxwell... (ZDJĘCIA)

modapudelek Victoria's Secret pokaz Victoria's Secret Winnie Harlow Bella Hadid Gigi Hadid Yolanda Hadid Stella Maxwell Candice Swanepoel

Bieliźniane imperium Victoria's Secret robi, co może, by iść z duchem czasu i nie stracić na znaczeniu w dobie walki o tolerancję i różnorodność. Niestety, tegoroczny pokaz, który odbył się w czwartek w Nowym Jorku, nie różnił się specjalnie poprzednich. Na wybiegu pojawiła się co prawda modelka z bielactwem, co można uznać za jakiś postęp, ale reszta dziewczyn wpisywała się w bardzo sztampowe pojęcie kobiecej urody.

Zobacz: Pokaz Victoria's Secret 2018: półnagie piękności i stanik wart MILION DOLARÓW (DUŻO ZDJĘĆ)

Najbardziej obowiązkowe modelki po pokazie przebrały się w kuse sukienki i poszły na after party. Impreza nie miałaby oczywiście sensu bez okolicznościowej ścianki, na której jasno było widać, że większość modelek specjalnie na pokaz zafundowała sobie imponującą, natryskową opaleniznę. Do zdjęć pozowały siostry Hadid z dumną mamą, Yolandą, a także Winnie Harlow i Behati Prinsloo w towarzystwie znanych partnerów. Josephine Skriver na ściankę zabrała brata, a Candice Swanepoel skupiła się na posyłaniu buziaczków w powietrze. Uwagę zwracała Stella Maxwell, na co dzień dziewczyna Kristen Stewart, która tym razem wyglądała jak bohaterka erotycznej fantazji świętej pamięci Hugh Hefnera.

Zobaczcie, jak modelki Victoria's Secret świętowały huczny pokaz. Seksowne?

« Poprzednie 1/14

Stella Maxwell, Yolanda i Gigi Hadid, Bella Hadid oraz Candice Swanepoel

2Stella Maxwell, Yolanda i Gigi Hadid, Bella Hadid oraz Candice Swanepoel