Trwa ładowanie...
Przejdź na

Związek Wieniawy i Królikowskiego to już przeszłość? "Ona kompletnie nie wie, jak rozegrać to rozstanie" (TYLKO U NAS)

346
Podziel się

Okazuje się, że znacznie trudniejsze od bycia parą w show biznesie jest... publiczne rozstanie. "Julka nie wie, jak to rozegrać".

Związek Wieniawy i Królikowskiego to już przeszłość? "Ona kompletnie nie wie, jak rozegrać to rozstanie" (TYLKO U NAS)
bCzNheMl

Jak pisaliśmy niedawno na Pudelku, jedna z najpopularnieszych par w polskim show biznesie niestety doczekała przewidywanego przez wszystkich komentatorów kryzysu. Okazuje się, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski już dawno w środowisku znajomych byli skreśleni jako para.

Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, ich drogi już rozeszły się na dobre. Nasi informatorzy donoszą, że każde z nich poszło w swoją stronę i żyją osobno od kilku tygodni. Oczywiście nie ma w tym nic złego ani zaskakujacego - wszak ludzie się rozstają i jest to normalna rzecz, jednak - jak to zwykle bywa - niekoniecznie w przypadku celebrytów. Okazuje się bowiem, że rozstanie tak znanej pary to... decyzja biznesowa. Mimo że realnieJulia woli już spędzać czas z innym celebrytą, Nikodemem Rozbickim, a Antek zupełnie nie kryje się z poszukiwaniami nowej ukochanej, nie chcą, by rostanie wyszło na jaw.

bCzNheMn

Julia zupełnie nie wie, co z tym zrobić. Obawia się o kontrakty i boi się, że negatywnie odbije się to na jej wizerunku. Z jednej strony chciałaby już oficjalnie być wolna, z drugiej - kompletnie nie wie, jak rozegrać to rozstanie - zdradza nasze źródło.

Sprawę pogarsza tylko fakt, że Julka nie może liczyć na pomoc i zrozumienie ze strony menadżerki, bo... ta jest jej matką. Łatwo sobie wyobrazić, jak bardzo krępujace muszą być ich rozmowy na ten temat.

Julka ma podwójny problem, bo sprawa nie jest tylko między nią a Antkiem, ale między nią i jej matką, która suszy jej głowę np. za zdjęcia z nocy spędzanej z Rozbickim - tłumaczy osoba z otoczenia gwiazdy. Z kolei Królikowski sobie znanym zwyczajem rzucił się w wir imprez i pewnie jak z każdego medialnego rozstania - wyjdzie cało. Ponoć ich wspólnym problemem mogą być jedynie sprawy biznesowe: w grę mogą wchodzić zakontraktowane wyjścia czy zdjęcia.

Jak widać życie celebrytów nie zawsze jest usłane giftami... Współczujecie im tych dylematów?

bCzNheMt
bCzNheMO
KOMENTARZE
(346)
Gość
2 lata temu
Ona ma raptem 20 lat, myśleliście że będzie z nim do końca życia? ..
gość
2 lata temu
Dzieci i ich problemy...Czas dorosnąć.
Gość
2 lata temu
Tak mi strasznie wszystko jedno z tego powodu
bCzNheMP
Gość
2 lata temu
A co ona chce rozegrać jak tego związku nigdy naprawdę nie było i każdy o tym wie?
gość
2 lata temu
dzieciaki, hehe
Najnowsze komentarze (346)
Gość
rok temu
Ona młoda i ładna laseczka on swoją aparycją może co najwyżej reprezentować sieć barów mlecznych.
Gość
2 lata temu
Kto to są te przyglupy
Fetrenna
2 lata temu
Mama Juli jest piękna kobieta, Julia podobna jest do mamy. Miło się patrzy na piękne kobiety, które do tego wiedzą czego chcą w życiu i nie wiszą na plecach faceta. Są niezależne i żyją po swojemu. Życzę szczęścia obu Paniom.
GośćEdek
2 lata temu
Brzydki jest jak jego tatuś i jak będzie tak chulał to skończy...A ona ma nos jak bokser! Obydwoje zero talentu
Marcel
2 lata temu
Boże,to nie możliwe,że oni się rozstali.Juz żaden kolejny dzień nie będzie taki sam...A w d***e mam ich i ten ich związek.
Wer
2 lata temu
Hahahaha Antek czegoś nie ma co ma Rozbicki.. Kolejna ucieka w ramiona Mateusza... śmiać się chce z tej dziecinady tych pseudo gwiazdek.. patologia siegac zaczyna zenitu. Najlepiej by było jakby zamieszkali we trójkę lub nawet czwórkę i PIES
JASIU64
2 lata temu
antek puść to złoże luzem. grabisz sobie z nią wielce.
jan
2 lata temu
od początku było to chore ten synek nie dorasta jeszcze do randki a nie związku
bCzNheMH
rob
2 lata temu
Antek popykałeś troche daj innym..zwykły pojemnik na s....ę
paulo
2 lata temu
daj spokój dziewczyno zostaw tego wymoczka
gość
2 lata temu
a kto to Julia Wieniawa?
Gość
2 lata temu
TVN już dziś zaczął ja promować :/ była z mamusia w ddtvn. Zaczyna się cyrk.
Gość
2 lata temu
Za ładna jest dla takiego placka!
Gość
2 lata temu
Jak ona otwiera buzie nie wiem jakos tak nie potrafi się wypowiadać waży kazde słowo strasznie się boi aby nie być sezonowa atrakcja
...
Następna strona
bCzNheNj