Piątek 09.11.2018 16:30

Dubieniecki patrzy maślanym wzrokiem na Kaczyńską w otoczeniu koni (ZDJĘCIA)

Marta Kaczyńska Marcin Dubieniecki

Burzliwe życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej jest jednym z ulubionych tematów mediów. Nic dziwnego - bratanica Jarosława Kaczyńskiego pomimo młodego wieku ma za sobą już dwa rozwody, a kilka miesięcy temu po raz trzeci wyszła za mąż, w dodatku za mężczyznę, który wcześniej obściskiwał się publicznie z inną kobietą. Mimo to Marta uznała, że niewierny biznesmen z trójką dzieci będzie idealnym kandydatem na męża i ojca jej kolejnego dziecka, które przyszło na świat na początku sierpnia.

Kontrowersyjny, jak na gorliwą katoliczkę, tryb życia Kaczyńskiej mocno odbił się na jej córkach, które musiały mierzyć się z hejtem w Internecie. Z pewnością jest to dla nich ciężki czas również ze względu na niejasną sytuację ich ojca, Marcina Dubienieckiego, podejrzewanego o poważne oszustwa finansowe.

Aby nieco złagodzić dziewczynkom stres, rodzice starają się poświęcać im więcej czasu. Ostatnio zabrali młodszą córkę, Martynę, do stadniny koni. Podczas gdy 11-latka ćwiczyła jazdę, Dubieniecki zajadał się frytkami belgijskimi. Co ciekawe, dało się zauważyć, że Marcin patrzył na Martę "maślanymi" oczami, podczas gdy ona spuszczała wzrok wyraźnie onieśmielona.

Myślicie, że między nimi tli się jeszcze jakieś uczucie?

« Poprzednie 1/14

Kaczyńska i Dubieniecki w otoczeniu koni

2Kaczyńska i Dubieniecki w otoczeniu koni

Pudelek EXCLUSIVE