Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejne dramaty w "Ameryka Express": "Jestem niedysponowana, każda dziewczyna wie, co to znaczy"

161
Podziel się:

Tymczasem Aleksandra szukała złodzieja szrnurka, a Małysa odmówiła taplania się piachu. "Co za g*wno, k**wa mać, ja pie*dolę".

Kolejne dramaty w "Ameryka Express": "Jestem niedysponowana, każda dziewczyna wie, co to znaczy"

Do zakończenia trzeciego sezonu podróżniczo-żebraczego programu Azja Express, przemianowanego tym razem na Ameryka Express, pozostały trzy odcinki. O zwycięstwo walczy już tylko ośmioro uczestników: Maciej Musiałowski z Anną Małysą, Aleksandra i Dawid Domańscy, Tomasz Karolak z Jakubem Urbańskim i Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem. Jedna z par w środowym odcinku zdobyła immunitet i automatyczny awans do finału.

Na początek uczestnicy musieli oddać część wygranych do tej pory amuletów, które następnie zostały włożone do skrzyń i zakopane na plaży. Każda z par musiała wybrać skrzynię, z którą ruszy w dalszą podróż. Najwięcej do zyskania mieli Domańscy, którzy do tej pory nie zdobyli żadnego amuletu, za to mieli szanse przechwycić cudze.

Skrzynia Kuby i Tomka jest warta najwięcej - zorientował się szybko Dawid, jednak wyprzedził go Mateusz.

Ja nie chcę być znowu brudna - narzekała Małysa. Właśnie włożyłam świeże ciuchy, nie chcę się tarzać w tym piachu.

Ania, ale ja się wyrzygam zaraz - żalił się Maciej.

To się wyrzygaj i kop dalej - pouczyła go Ania. Co za g*wno, kur*a mać, ja pie*dolę!

Wykopali już? - zainteresował się Karolak, siedzący na piasku kompletnie bez motywacji, co można ostatecznie zrozumieć, gdyż wraz z Jakubem trafili na skrzynię Domańskich, czyli prawdopodobnie pustą.

Tak, już wszyscy mają i poszli - wydyszał zmęczony Urbański.

To była stresująca sytuacja, muszę zapalić - oświadczył Karolak, który w poprzednim odcinku zarzekał się, że rzuca nałóg.

Za to jemu i Kubie poszczęściło się przy łapaniu transportu, podobnie jak Fit Loversom, którym udało się upolować karetkę pogotowia, która na sygnale przewiozła ich przez miasto. Dzięki temu do odcinka kontrolnego dotarli jako pierwsi. Domańscy za to utknęli na szosie tak skutecznie, że producenci musieli wysłać po nich transport, żeby nie opóźniać odcinka.

Tymczasem pozostałe trzy pary przystąpiły do walki o amulety obejmującej pływanie łódką, odczytywanie umieszczonych na brzegu symboli, łamanie szyfrów i bieganie.

Ja się stąd nie ruszam bez okularów - zadeklarował Urbański. Bez nich nawet nie widzę, gdzie jest nasza łódka...

Przepraszam, czy da się zorganizować jakieś okulary? - zawołała Agnieszka Woźniak-Starak do ekipy technicznej. Dla naszych trochę starszych uczestników, takie jak denka od słoików najlepiej...

Małysa tradycyjnie postanowiła nagiąć regulamin, oszukując przy wiosłowaniu i wymieniając z Maćkiem niedozwolone okrzyki.

Bo was cofnę! - zagroziła w końcu Agnieszka.

Dajcie nam wygrać! - wołała Ania do Karolaka, którego chyba podejrzewa o to, że ma do niej słabość.

Popatrz na nią, normalnie piany na pysku dostała - skomentował złośliwie Tomasz. Wygrali naszym kosztem, ale mniejsza o to, my chcieliśmy tylko odzyskać nasze amulety i to się udało.

Uczestnicy spędzili noc w namiotach na pustyni.

Ja nawet nie pamiętam, czy kiedykolwiek spałam pod namiotem, tak w dziczy - wyznała Pamela. No, może na balkonie... Rozstawiało się namiot na balkonie...

Tomek, a ty wiesz coś o gwiazdach? - dopytywała Małysa. Zawsze marzyłam, żeby mnie chłopak zabrał na randkę i opowiadał o gwiazdach...

O polskich gwiazdach to ja wiem wszystko... A jak wyłączą kamery, to ci pokażę Krzyż Południa - obiecał Karolak.

Ale miałam sen - wyznała Domańska następnego poranka Śniło mi się, że mnie zmusili do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ale to tak, wiecie, śmiercią mi grozili...

I w końcu mi nie pokazałeś tego krzyża północy... - poskarżyła się Tomaszowi Ania.

Kolejnym zadaniem było pokonanie pustyni, a wytyczenia kursu podjął się Urbański.

Najważniejsze, żebyśmy się nie oddalali za bardzo od siebie - zarządził. I żebyśmy mieli zapas wody, ale i tak niektórym zabrakło...

Kto ma sznurek? - piekliła się Aleksandra. Ktoś mi rąbnął sznurek. Natychmiast oddajcie mi sznurek, poczekajcie ludzie, co to za tempo!

Ola musi naprawdę popracować nad sobą - skomentował do kamery Urbański. Ona kiedyś mówiła, że ucieka od kłopotów, a może powinna czasem się z nimi spotkać... W każdym razie: NIE BECZ!

Mi się jej trochę żal zrobiło, wszyscy ją samą zostawiają, włącznie z Dawidkiem bo jest taka emocjonalna - skomentował Karolak, który postanowił się zaopiekować Olą. Zostałem z nią, żeby znalazła swój własny rytm, to bardzo indywidualna sprawa.

Tomasz tylko wygląda jak niedźwiedź - ujawniła Pamela. A w środku to jest taka mała myszka...

Po dotarciu do szosy, Pamela i Mateusz jako pierwsi, dzięki pomocy miejscowej policji, zdobyli transport do Nazca.

Jestem dzisiaj niedysponowana - wyznała Pamela. Wszystkie dziewczyny rozumieją, co to znaczy...

Tymczasem Domańscy znów utknęli i Ola tradycyjnie zaczęła pokazywać fochy.

Po prostu już mnie wkuiasz** - zdenerwował się w końcu Dawid.

Na lotnisku w Nazca wszystkie pary wsiadły do awionetek i poleciały oglądać linie, układające się w wizerunki zwierząt i figury geometryczne, ale tylko pod warunkiem, że się je ogląda z lotu ptaka. Po powrocie musieli zaznaczyć na mapach położenie poszczególnych rysunków. Karolak, oczywiście, nie mógł powstrzymać się od flirtowania.

Całowałem po rękach wszystkie panie - przyznał już w samochodzie. Mamy jeszcze 27 kilometrów. Dojedżamy, Musiały pewnie już tam są...
I Fit Loversi - dodał ponuro Urbański.

No i wykrakali. Immunitet, wycieczkę do Machu Picchu i awans do finałowego odcinka zdobyli Pamela i Mateusz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(161)
Gość
4 lata temu
Karolak pod maską błazna okazał się fajnym, ciekawym i wrażliwym człowiekiem. A l***i na niego lecą wszystkie haha zwłaszcza młoda Anka.
Gość
4 lata temu
Domańska Twoj BRAT to święty człowiek, ze tyle z Tobą wytrzymał...
Gość
4 lata temu
Podziwiam Dawida, wszyscy wiemy za co
Gość
4 lata temu
Ola Domanska jest przynajmniej prawdziwa, targają nią rożne emocje i nie ukrywa tego. Cieżko jest takim osobom wiem po sobie, a ludzie oceniają i hejtuj. Nie każdy jest super hiper idealny...
Gość
4 lata temu
Małysa jest straszna. Współczuje jej chlopakowi. Jak można tak marudzić
Najnowsze komentarze (161)
gość
4 lata temu
Dla niektórych, to pewnie przygoda życia. Moją przygodą życia była podróż do USA. Kupiłam w dobrej cenie wycieczkę mozaikę USA z biura Konsorcjum. Było NIESAMOWICE!!!!
Gość
4 lata temu
Karolak spoko. Reszta do kosza na śmieci.
ktoś
4 lata temu
Jak czytam te komentarze,to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Nie wierze że macie w sobie tyle nienawiści,sama nie przepadam za Domańską ale próbuje ją zrozumieć jak każdego człowieka,i nie potrzebuje do wylania swojej frustracji pisania hejtów na każdego uczestnika gry( bo wam chyba serio nikt nie odpowiada).Jestem ciekawa czy wam byłoby miło czytać takie komentarze,no ale najlepiej oceniać siedząc w domu i nic nie robiąc :)
gość
4 lata temu
Dzięki za wszystkie komentarze. Mam 99% szans na nieutrzymanie ciąży, bo jak ktoś pisał skrócona szyjka macicy to poród. leżenie od zaraz cała ciąże- na to sobie nie mogę pozwolić, bo pracuję. Przy okazji może to zagrazac mojemu zdrowiu. Ciagle placz
Gość
4 lata temu
To nie Ania Małysa narzekała, że nie chce być brudna i że się dopiero przebrała- to Ola Domańska. Ania raczej nie narzeka
Gość
4 lata temu
A mi się tekst bardzo podobał, ubawiłam się...maczu
Gość
4 lata temu
Jestem niedysponowana to chyba Domańska tak miała przez cały program.... Masakra...
Gość
4 lata temu
Ile tu jadu? Może następny program o prawdziwych wężach. Jak można tak ludzi obrażać? Swoich rówieśników?
gość
4 lata temu
Ten program to jakieś dno...
gość
4 lata temu
Ta bloni prosi sie o wizyte u logopedy bo ma szczękościsk .Domańska do psychiatry Małysa o 20 kg zrzucenia wagi A ten i*****l z dredami już samo nazwisko go podsumowuje Wymiatają Karolaki jak i odpadnięci już Chajzerowie
Gość
4 lata temu
Ten Maciej jest z******ty. Super gosc.
Gość
4 lata temu
Domańska do leczenia a nie do telewizji. Na przymusowe leczenie.
Gość
4 lata temu
Nie wytrzymałbym z taką posraną osobą jak Domańska nawet minuty!
Gość
4 lata temu
Nie mogę już patrzeć na tą chorą psychicznie ku.we Domańską!! Wiecznie skrzywiona morda, wiecznie na nie. powinni się przestać z nią cackać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie