Piątek 16.11.2018 22:45

Uwaga, to (chyba) nie żart: Paweł Kukiz dostał... LIST OD PAULA MCCARTNEYA! "Jesteś MIŁOŚNIKIEM ZWIERZĄT i liderem doceniającym siłę sztuki"

Paweł Kukiz Paul McCartney PETA

Uwaga, to (chyba) nie żart: Paweł Kukiz dostał... LIST OD PAULA MCCARTNEYA! "Jesteś MIŁOŚNIKIEM ZWIERZĄT i liderem doceniającym siłę sztuki"

Gdy świat show biznesu łączy się ze światem polityki, zazwyczaj należy spodziewać się kłopotów. Celebryci i politycy mają jednak więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać, a artystów próbujących swoich sił w ławach sejmowych jest coraz więcej.

Kiedy Paweł Kukiz podjął decyzję o wejściu do polityki, jego fani podzielili się na zwolenników i zdecydowanych sceptyków tego pomysłu. I choć Paweł ciągle boryka się z problemami wewnątrz swojego ugrupowania, można uznać, że odniósł swego rodzaju sukces - przestał być kojarzony tylko z weselnym hitem Całuj Mnie.

Ostatnio Kukiz postanowił wrócić do muzyki i wydał mało ambitny, za to gwarantujący mu obecność na wspomnianych weselnych playlistach, singiel: Kukiz wydał nowy singiel! Wraca do muzyki?

Tymczasem Paweł, jak się okazuje, ma dosyć wyjątkowego fana i jest nim sam Paul McCartney. 55-latek na Facebooku pochwalił się listem, jaki od niego dostał. (Tak, my też czytaliśmy to dwa razy):

Przygotowując się do nadchodzącego koncertu w Krakowie, przypomniałem sobie kultowego polskiego pisarza, który podobnie jak ja wykorzystał swoją działalność artystyczną do wspierania praw zwierząt: Isaaca Bashevisa Singera, zadeklarowanego wegetarianina i laureata nagrody Nobla. Słyszałem od moich przyjaciół w PETA, że jesteś nie tylko miłośnikiem zwierząt, ale także przywódcą, który docenia fakt, że siła sztuki może pomóc w kształtowaniu bardziej oświeconego społeczeństwa - napisał McCartney.

Musimy przyznać, że Paweł Kukiz nie jest najbardziej nam znanym Polakiem w kwestii działalności na rzecz zwierząt, no ale Paul McCartney nie musi wszak czytać Pudelka: Hipokryzja Pawła Kukiza: walczy o prawa zwierząt, będąc... myśliwym!

Kukiz na list zareagował zresztą z podobnym zaskoczeniem:

Nigdy, w najbardziej nawet śmiałej wyobraźni nie pomyślałbym, że w moim życiu nastąpi taki moment, iż będę adresatem listu od Paula McCartney’a, który…ma do mnie prośbę! I że na moje ręce złoży nam wszystkim życzenia z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości. Dziękujemy! - napisał na Facebooku Paweł.

Zastanawiam się tylko, skąd P. McCartney wiedział, że w naszej domowej bibliotece mamy chyba wszystkie dzieła Singera, którego wraz z Żoną Małgosią uważamy za genialnego pisarza i wspaniałego Człowieka. Oczywiście zrobię wszystko, by prośbę Paula McCartney’a spełnić.

My też się zastanawialiśmy. Domyślacie się, jakim kluczem McCartney wybierał adresata swojej prośby?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (129)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129
Odpowiedz
152 17
zgłoś
Gość 16.11.2018 22:46
Kukiz proeko i prozwierzaczki? Nie wiedziałam
Odpowiedz
145 14
zgłoś
gość 16.11.2018 22:47
ale jaja :D
Odpowiedz
33 18
zgłoś
Gość 16.11.2018 22:47
Nakręcajcie dalej bagienko i nagonkę
Odpowiedz
102 18
zgłoś
gość 16.11.2018 22:47
To chyba dobrze? Pozytywne swieto, i zwierzeta skorzystaja i swiadomosc spoleczna
Odpowiedz
22 10
zgłoś
16.11.2018 22:48
Kukiz podskoczyłeś. Przekuj to na złoto, nie na zioło hehe
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129