Angelika Mucha wystąpi w czwartej edycji "Agenta"! Pójdzie jej lepiej niż w "Tańcu z Gwiazdami"?
angelika mucha
17.11.2018 20:30

Angelika Mucha wystąpi w czwartej edycji "Agenta"! Pójdzie jej lepiej niż w "Tańcu z Gwiazdami"?

Jednym z warunków udziału w programie jest... ograniczenie aktywności w mediach społecznościowych. Czy Littlemooonster96 przetrwa odwyk od Instagrama?!

Podziel się
Dodaj komentarz

Program Agent-Gwiazdy to jedna z najpopularniejszych i zarazem najdroższych produkcji TVN-u, która od kilku sezonów cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Program wpisuje się w modny ostatnio trend podróżniczych reality shows. Już niebawem kolejna grupa celebrytów wyruszy do odległego kraju, gdzie będzie wykonywać skomplikowane zadania fizyczne i logiczne. Pośród nich znajdzie się osoba, która będzie próbowała udaremnić ich starania o wygranie jak największej ilości pieniędzy. W ostatniej edycji w tej roli wystąpiła Ilona Ostrowska.

Czwarta edycja zostanie zrealizowana w Turcji i poprowadzi ją tradycyjnie Kinga Rusin. Chodzą plotki, że wśród uczestników znajdą się m.in. Damian Kordas, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska i... Andrzej Gołota. Oprócz nich zobaczymy największą polską fankę Justina Biebera, Angelikę Muchę.

Najwyraźniej po Tańcu z Gwiazdami apetyt littlemooonster96 na sławę i pieniądze znacznie wzrósł. Przypomnijmy, że jeszcze jakiś czas temu młoda celebrytka żaliła się, że w szkole nie lubiła WF-u, a pompki i brzuszki to jej znienawidzone ćwiczenia. W Agencie znaczna część zadań jest związana z wysiłkiem fizycznym, ale wygląda na to, że młoda celebrytka postanowiła się poświęcić.

Wydaje się zresztą, że wysiłek fizyczny nie będzie wcale największą zmorą Angeliki. Znacznie trudniejsze może się okazać dla niej... odcięcie od Internetu.

Uczestnicy, którzy na co dzień są aktywnymi użytkownikami m.in. Instagrama zostali wyraźnie poinstruowani co do procedur ich obecności w sieci. Mieli przygotować sobie tyle postów i zaplanować aktywności na czas swojego udziału w programie - podaje Fakt24.

Ma to związek z aferą z poprzedniego sezonu Agenta, kiedy widzowie zorientowali się, że Rafał Maślak odpadł z programu zanim jeszcze wyemitowano odcinek. Wszystko przez aktywność Maślaka w mediach społecznościowych.

Myślicie, że Angelika wytrwa na odwyku od Instagrama?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
17-11-2018

GośćNie rozumiem fenomenu tej dziewczyny, serio...

17-11-2018

GośćSTOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!!!

17-11-2018

GośćŚmiejcie się śmiejecie tymczasem dziewczyna przed skończeniem chociażby 25 lat będzie już milionerką...

19-11-2018

Gośćani ladna, ani fajna, komu daje ze jej pelono na pudlu?

19-11-2018

gośćmedialny szajs znowu sie pcha do tv bo brakuje hajsu na koncie ?

19-11-2018

gośćkto to jest

19-11-2018

GośćTo nie fenomen dziewczyny tylko głupota tych co oglądają

19-11-2018

GośćTo nie fenomen dziewczyny tylko głupota tych co oglądają

19-11-2018

GośćCo za zwierzyniec

19-11-2018

GośćCo za zwierzyniec