Piątek 23.11.2018 15:00

Gessler straszy złą wodą: "Cały Śląsk jest jak zatruty"

Magda Gessler Magdalena Gessler

Gessler straszy złą wodą: "Cały Śląsk jest jak zatruty"

Podczas gdy w Polsce trwa akcja "Piję wodę z kranu", w której profesorowie chemii różnych uczelni i instytutów oraz celebryci przekonują Polaków, że woda w polskich kranach spełnia wszystkie normy, Magda Gessler jest mocno sceptyczna pod tym względem.

Chociaż specjaliści i Magdalena Popławska, która jest jedną z twarzy kampanii, przekonują, że picie kranówki uodparnia na marketingowe sztuczki producentów butelkowanej wody, którym zależy na tym, byśmy zaśmiecali planetę, a ekolodzy z Anją Rubik namawiają do ograniczenia zużycia plastiku, restauratorka wie swoje.

W rozmowie z Super Expressem twierdzi, że z kranów płynie trucizna, zwłaszcza na Śląsku.

Nie otworzyłam restauracji w Gliwicach, bo oficjalnie powiedziano mi, że w wodzie jest arsen, więc cały Śląsk jest jak zatruty - twierdzi z tabloidzie. O tym się nie mówi, ale arsen, którego jest w nas coraz więcej, to przyczyną wielu nowotworów. 

Na tym nie koniec. Gessler otwarcie namawia do picia wody butelkowanej.

Polecam każdemu zbadać wodę, która leci u nas w kranie, żeby jej nieświadomie nie pić, bo może być skażona - zaleca ponuro. Do spożycia najlepiej kupować wodę w butelkach, bo jest przebadana i nie zawiera szkodliwych substancji. 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (175)

Odpowiedz
3 8
zgłoś
gość 23.11.2018 16:14
gość:
Gość: Kiedy w tym kraju ludzie zrozumieja, ze prawdziwe wartoscia jest czysta woda w kranie i czyste powietrze, A Nie z***bi*** samochody, markowe ubrania i inne p*****ly? Ludzie, jak mozna byc tak obijetnym kiedy was truja????? (Ja mieszkam za granica)
Myslisz ze za granica wszystko jest zdrowe i czyste?
Przecież ten syf własnie zza granicy przyszedł do nas.
Odpowiedz
4 11
zgłoś
gość 23.11.2018 16:15
ta baba jest przyczyna nowotworów! a w restauracji można zamontować filtry, skoro s. iej taka dobra dla klientów duszyczka
Odpowiedz
17 3
zgłoś
gość 23.11.2018 16:20
gość:
Gość: Kiedy w tym kraju ludzie zrozumieja, ze prawdziwe wartoscia jest czysta woda w kranie i czyste powietrze, A Nie z***bi*** samochody, markowe ubrania i inne p*****ly? Ludzie, jak mozna byc tak obijetnym kiedy was truja????? (Ja mieszkam za granica)
cywilizacja to jest wynik cywilizacji
pojedź do Niemiec zobaczysz jak tam się dba środowisko. W Bawarii uchwalono kary więzienia dla polityków, którzy nie wprowadzają przepisów o ochronie środowiska. Nie ma smogu w całych Niemczech. Diesle niedługo znikna i będą kopcić w Polsce. Odkąd tu jestem nie kaszlę , nie mam chrypki , nawet nie wychodzą mi pryszcze . Tak, pryszcze to tez kwestia zatrutej wody czy powietrza- wszystko łykamy.
Odpowiedz
13 1
zgłoś
Gość 23.11.2018 16:24
Nie lubie tej baby ale ma racje Nie pije kranowy bo ciagle jakies zatrucia Poza tym moze byc super uzdatniona tylko do mojego kranu musi przeplynac kklometry starymi rurami
Odpowiedz
6 11
zgłoś
gość 23.11.2018 16:31
gość:
gość:
Gość: Kiedy w tym kraju ludzie zrozumieja, ze prawdziwe wartoscia jest czysta woda w kranie i czyste powietrze, A Nie z***bi*** samochody, markowe ubrania i inne p*****ly? Ludzie, jak mozna byc tak obijetnym kiedy was truja????? (Ja mieszkam za granica)
cywilizacja to jest wynik cywilizacji
pojedź do Niemiec zobaczysz jak tam się dba środowisko. W Bawarii uchwalono kary więzienia dla polityków, którzy nie wprowadzają przepisów o ochronie środowiska. Nie ma smogu w całych Niemczech. Diesle niedługo znikna i będą kopcić w Polsce. Odkąd tu jestem nie kaszlę , nie mam chrypki , nawet nie wychodzą mi pryszcze . Tak, pryszcze to tez kwestia zatrutej wody czy powietrza- wszystko łykamy.
to ten kraj co wymordowal europe?