Piątek 23.11.2018 15:00

Gessler straszy złą wodą: "Cały Śląsk jest jak zatruty"

Magda Gessler Magdalena Gessler

Gessler straszy złą wodą: "Cały Śląsk jest jak zatruty"

Podczas gdy w Polsce trwa akcja "Piję wodę z kranu", w której profesorowie chemii różnych uczelni i instytutów oraz celebryci przekonują Polaków, że woda w polskich kranach spełnia wszystkie normy, Magda Gessler jest mocno sceptyczna pod tym względem.

Chociaż specjaliści i Magdalena Popławska, która jest jedną z twarzy kampanii, przekonują, że picie kranówki uodparnia na marketingowe sztuczki producentów butelkowanej wody, którym zależy na tym, byśmy zaśmiecali planetę, a ekolodzy z Anją Rubik namawiają do ograniczenia zużycia plastiku, restauratorka wie swoje.

W rozmowie z Super Expressem twierdzi, że z kranów płynie trucizna, zwłaszcza na Śląsku.

Nie otworzyłam restauracji w Gliwicach, bo oficjalnie powiedziano mi, że w wodzie jest arsen, więc cały Śląsk jest jak zatruty - twierdzi z tabloidzie. O tym się nie mówi, ale arsen, którego jest w nas coraz więcej, to przyczyną wielu nowotworów. 

Na tym nie koniec. Gessler otwarcie namawia do picia wody butelkowanej.

Polecam każdemu zbadać wodę, która leci u nas w kranie, żeby jej nieświadomie nie pić, bo może być skażona - zaleca ponuro. Do spożycia najlepiej kupować wodę w butelkach, bo jest przebadana i nie zawiera szkodliwych substancji. 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (175)

Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 23.11.2018 22:47
Gość:
Gość: Powietrze na Śląsku nie lepsze :(
Dzisiaj była masakra - mieszkam na 10. piętrze w Kc, zwykle widzę Beskidy i Wisłę, a dziś nawet panoramy miasta nie było widać, wszystko zakrył smog
Bo dzisiaj była mgła!😌
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 23.11.2018 22:50
Gość:
gość:
gość:
Gość: Kiedy w tym kraju ludzie zrozumieja, ze prawdziwe wartoscia jest czysta woda w kranie i czyste powietrze, A Nie z***bi*** samochody, markowe ubrania i inne p*****ly? Ludzie, jak mozna byc tak obijetnym kiedy was truja????? (Ja mieszkam za granica)
cywilizacja to jest wynik cywilizacji
pojedź do Niemiec zobaczysz jak tam się dba środowisko. W Bawarii uchwalono kary więzienia dla polityków, którzy nie wprowadzają przepisów o ochronie środowiska. Nie ma smogu w całych Niemczech. Diesle niedługo znikna i będą kopcić w Polsce. Odkąd tu jestem nie kaszlę , nie mam chrypki , nawet nie wychodzą mi pryszcze . Tak, pryszcze to tez kwestia zatrutej wody czy powietrza- wszystko łykamy.
Za to masz wokol siebie zla, Niemiecka energie. To tez Ci moze wyjsc bokiem. Myslisz, ze Niemcy Ciebie szanuja, albo traktuja na ronwi ze soba?
A Dlaczego mieliby nie szanowac? Myslisz ze Polak to ktos gorszy niz wloch czy Hiszpan? Otoz nie. Nie odczuwam tego ani ja ani moja rodzina. Dzieci bawia sie normalnie, my spotykamy sie ze znajomymi Niemcami. Przez takie zasciankowe myslenie Polska wiecznie z pochylona glowa.
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gość 23.11.2018 22:58
Ludzie, sa raporty o stanie wody. Moze ona jest OK, ale w Polsce ponad 80 proc. rur doprowadzajacych te wode ma ponad 50 lat! A 95 proc. ponad 30. Serio - raporty, dane a nie celebryci w reklamach. Ale sami musimy cos chciec zmienic, lepiej wybierac wladze, bo poki co to planeta zatruta plastikiem, z kranu leci syf - dramat...
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 23.11.2018 23:00
Gość:
gość: Woda z kranu na Śląsku według badań jest jedną z lepszych w Polsce więc nie wiem skąd taka opinia tej Pani Celebrytki. A Śląsk pod względem ekologii w ostatnich latach zrobił znacznie więcej od innych regionów w Polsce i nie bez znaczenia właśnie w Katowicach będzie szczyt ONZ COP24!!!
Dokladnie, woda w Gliwicach jest jedna z najlepszych w Polsce. Robilam badania tej wody.
Woda miejska OK, ale rury przez ktore leci - dramat
Odpowiedz