Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Jacek z pierwszej są parą?

81
Podziel się:

Agacie nie przypadł do gustu Maciej, którego wybrali dla niej eksperci. Za to wpadł jej w oko uczestnik pierwszej edycji.

Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Jacek z pierwszej są parą?

Oparty na duńskim formacie Ślub od pierwszego wejrzenia od trzech edycji budzi niesłabnące zainteresowanie. Choć trudno w to uwierzyć, losy dobranych przez ekspertów par, które po raz pierwszy spotykają się na ślubnym kobiercu, zainteresowały blisko półtora miliona widzów.

Niestety, chociaż pary są dobierane przez specjalistów w dziedzinie psychologii, seksuologii i antropologii, mało który związek kończy się sukcesem.
Pierwsza edycja zakończyła się trzema rozwodami, więc na jej tle druga wypadła oszałamiająco, bo zakończyła się tylko jedną decyzją o rozstaniu. W trzeciej znów nastąpiło pogorszenie, bo tylko Anita i Adrian zdecydowali się zostać razem, za to wszystko wskazuje na to, że z czasem połączyło ich szczere uczucie i mają wielkie szanse na szczęśliwą przyszłość. Krążą nawet plotki, że już zdążyli zdecydować się na wspólne dziecko.

Znacznie gorzej potoczyły się losy Agaty, której eksperci dobrali do pary Macieja. Od początku było widać, że to małżeństwo nie ma przyszłości, jednak wydawało się, że wina leży głównie po stronie żony, wspieranej przez mamę, która zdecydowanie nie była fanką nowego zięcia. Ostatecznie to jednak Agata wzięła na siebie odpowiedzialność za ratowanie związku. W ostatnim odcinku pojechała do Końskich przeprowadzić z Maćkiem poważną rozmowę, która jednak skończyła się fiaskiem. Po prostu przez całą edycję jakoś nie udało im się zgrać pod względem wzajemnych oczekiwań.

Okazało się jednak, że mimo rozczarowania, Agata nie zraziła się do programu. Dalej szukała wśród uczestników odpowiedniego dla siebie mężczyzny i znalazła. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Jackiem, który w pierwszej edycji próbował stworzyć związek z Natalią, ale nie udało się przez to, że nie miał własnego mieszkania.

Od tamtej pory zdążył się ogarnąć, kupić wymarzone mieszkanie, a po odbiorze kluczy zamieścić uszczypliwą uwagę pod adresem byłej żony.

Cieszę się, że dzięki programowi Materialistki przestały wykazywać zainteresowanie moją osobą - napisał złośliwie na Facebooku.

Swoje wspólne zdjęcie z Jackiem Agata opatrzyła romantycznym podpisem: Każda chwila może być szczęśliwa. Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim towarzystwie.

Zbyła jednak pytania internautów, czy są z Jackiem parą, odpowiadając wymijająco: Wszystko w swoim czasie.

KOMENTARZE
(81)
Gość
3 lata temu
Fajnie wyglądają
Gość
3 lata temu
#withoutalifieguard wygrało 😂😂😂
Kasia
3 lata temu
Ten Jacek fajny był. Powodzenia!
gość
3 lata temu
niech mnie ktoś pokocha :( mam 25 lat i właśnie posypało mi się życie
gość
3 lata temu
I dobrze, żeby jeszcze Martynce się ułożyło.
Najnowsze komentarze (81)
KRIS Gość
3 lata temu
Fajna dziewczyna a z takimi burakami się zadaje. Wystarczy żeby wyszła na miasto i pewnie lepszych kandydatów by znalazła. Sam bym się pisał bo dziewczyna warta uwagi i do ułożenia. Trzeba tylko wiedzieć jak z kobietami postępować. Kolesie z programu powinni najpierw jakieś lekcje wziąść i poczytać psychologię kobiet!
gość
3 lata temu
eksperci powinni być ukarani za danie tej filigranowej dziewczynce faceta 210cm
gość
3 lata temu
Ten Pudel wszystko zmyśla nie pisze ani zdania prawdy a Wy się tym emocjonujecie. Ta dziewczyna z nikim nie jest bo w weekend listopadowy była sama na Lubelszczyźnie.
gość
3 lata temu
pudelek mam prośbę zajrzyjcie do ich sypialni, albo kuchni na kawę za 3 lata..jestem ciekawa jak wtedy będzie wyglądała relacja i czy będą mieli te same nazwiska :D
Gość
3 lata temu
Weź to wszystko szybko pozbieraj i przygotuj się na kolejne posypanie/rozsypanie życia.
Astrid
3 lata temu
oni nie sa parą, podgrzewają tylko atmosfere wokół swoich osób, zeby było o czym gadac, żałosne, że tacy ludzie, za którymi nic wartosciowego nie idzie (nie napisali żadnej książki, nie zrobili niczego przełomowego dla ludzkości, nie odkryli lekarstwa na raka itp.) tak sie promują, a "fani" programu podniecaja się i łykaja każdą głupotę, którą w mediach społecznosciowych publikują ci celebryci
gość
3 lata temu
No i fajnie
gość
3 lata temu
jacek był fajny
Gość
3 lata temu
Really? Haha
Gość
3 lata temu
Dokladnie tak, niby hejtuja program a w opisie na insta podpinaja sie pod program dla popularnosci...
Gośćzenek
3 lata temu
Brawo!!!!
Gość
3 lata temu
Normalny facet, normalna laska, powinno się udać
Gość
3 lata temu
Normalny facet, normalna laska, powinno się udać
gość
3 lata temu
W końcowym rezultacie Agata okazała sie w moich oczach mądra fajna dziewczyna zycze jej powodzenia w osiągnięciu szczęścia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie