Sobota 24.11.2018 14:30

Wodzianka nie odpuszcza. Publikuje SMS-y od Rutkowskiego: "Kocham Ciebie, to nie są puste słowa"

Dominika Zasiewska Krzysztof Rutkowski Maja Plich Wodzianka

Wodzianka nie odpuszcza. Publikuje SMS-y od Rutkowskiego: "Kocham Ciebie, to nie są puste słowa"

Mijają dwa tygodnie odkąd Dominika Zasiewska, która przemknęła przez show biznes jedenaście lat temu, przynosząc wodę gościom programu Kuby Wojewódzkiego i od tamtej pory uważa się za celebrytkę, ujawniła swój romans z Krzysztofem Rutkowskim.

Jak się okazuje, z nagłośnieniem sprawy czekała niecały miesiąc po tym, gdy Rutkowski ją rzucił.

Krzyś, oczywiście, idzie w zaparte, że przez cały czas był wierny swojej narzeczonej Mai i nawet nie spojrzał na inną kobietę. Zarzucił Dominice, że chce się wypromować na jego nazwisku, a on nigdy jej niczego nie obiecywał, a już zwłaszcza ślubu. Twierdzi, że byli po prostu znajomymi i żadnego romansu nie było.

Zobacz: Rutkowski surowo o Wodziance: "Nawiązując ze mną kontakt, miała pełną świadomość tego, że ja jestem w związku, że mam dziecko z Mają"

W odpowiedzi Zasiewska opublikowała na Instagramie SMS-ową korespondencję, którą miała prowadzić z Krzysiem we wrześniu i październiku. Wynika z niej, że właściciel kontrowersyjnej fryzury nie tylko nie protestował, gdy nazywała go swoim "wyśnionym, wymarzonym, idealnym mężem" i obiecywała, że "wtuli się w niego jak śliniaczek w swoją skorupkę”, to jeszcze odpowiadał jej podobnie romantycznymi wyznaniami.

Nawet nie wiesz, jaki jestem z Tobą szczęśliwy - wyznał w jednym z SMS-ów. Wszystko najwyższa pula. Jest mi Mega dobrze. Psujesz mi bezapelacyjnie. No, tu, miejmy nadzieję, wkradła się literówka…

Zgodnie z obietnicą złożoną w Fakcie, Dominika opublikowała także wiadomość, z której wynika, że oszukanych przez Krzysztofa kobiet jest znacznie więcej.

Myślicie, że po tym nadal będzie się zarzekał, że ich znajomość miała wyłącznie towarzyski charakter? A może podważy autentyczność wiadomości?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1914)

Odpowiedz
33 35
zgłoś
gość 24.11.2018 14:38
wodzianko to dno kobiety
Odpowiedz
81 4
zgłoś
Gość 24.11.2018 14:38
Boże! Dwa pustaki - jedno głupsze od drugiego
Odpowiedz
108 4
zgłoś
Gość 24.11.2018 14:39
Skubany 😂 Aż mu od tych wszystkich babek łeb skwadratowiał 😂😂😎😎
Odpowiedz
108 33
zgłoś
Aga 24.11.2018 14:40
Przecież to o niczym nie świadczy. Nie da się z samych screenów stwierdzić że to rzeczywiście pisał Rutkowski. Tylko po weryfikacji numeru tel. Sama nazwa "Krzyś" czy "K. Rutkowski" może być nadana każdemu innemu numerowi. Rownie dobrze mogłabym teraz edytować nazwę kontaktu mohego faceta na "Rutkowski", zrobić screeny wiadomości i dać do mediów. 😉 Swoją drogą dziecinada te wiadomości.
Odpowiedz
67 4
zgłoś
Angeeeee 24.11.2018 14:40
Gość: Facet takie emotki wstawia w smsach, jakies buciki buziaczki itd? Jakies dziwne te wiadomosci. Tu i tu w podobnym stylu, jakby jedna osoba pisala to na przemian. Sorki ale to tylko moje zdanie, nie wiem jak bylo i nie wnikam.
Reprezentują podobny poziom intelektualny
Ładowanie komentarzy…