Środa 28.11.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje tygodnia: Rubik z dekoltem do pępka, elegancka Rosati, gotycka Gaga (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Weronika Rosati Anna Dereszowska Magdalena Frąckowiak Anja Rubik Lady Gaga Katarzyna Sokołowska

Wraz ze zbliżającymi się świętami, na ściankach i czerwonych dywanach można zauważyć coraz więcej blichtru. Luźne, niezobowiązujące kreacje letnie, na dobre ustąpiły już miejsca zjawiskowym sukniom i eleganckim botkom, perfekcyjnie podkreślającym wiszący w powietrzu andrzejkowy klimat.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje tygodnia: błyszcząca Górniak, niebiańska Rozenek i dostojna Olszówka (ZDJĘCIA)

W ubiegłym tygodniu Polki ponownie udowodniły, dlaczego to jesień jest ulubioną porą roku w świecie mody. Anna Dereszowska zachwyciła wszystkich na imprezie Playboy'a, wspominając styl lat 80-tych w stylizacji z charakterystycznymi dla dekady "mocnymi ramionami". Naturalnie, swoje trzy grosze do grona najlepiej ubranych wrzuciła także Anja Rubik, przyćmiewając wszystkich zebranych podczas finału siódemj edycji Top Model, w pochodzącej z najnowszej kolekcji Saint Laurent, wyzywającej sukience. Na szczególną uwagę zasłużyła także Weronika Rosati, która zaprezentowała się na urodzinach M jak miłość w delikatnej, koronkowej sukni. Nieco mniejsze wrażenie w tym tygodniu wywarły na nas kreacje gwiazd zagranicznych, spośród których jednak wybijała się Lady Gaga, stawiając na niezwykle minimalistyczną kreację, przypominającą najbardziej eleganckie worki do śmieci na świecie.

Kto w przeciągu ostatnich siedmiu dni spodobał się Wam najbardziej?

« Poprzednie 1/15

Najciekawsze stylizacje tygodnia: Rubik z dekoltem do pępka, elegancka Rosati, gotycka Gaga

2Najciekawsze stylizacje tygodnia: Rubik z dekoltem do pępka, elegancka Rosati, gotycka Gaga