Czwartek 29.11.2018 14:30

Sarah Ferguson o ślubie Meghan i Harry'ego: "Byłam wdzięczna za to, że mnie zaprosili. Chciało mi się płakać"

Sarah Ferguson księżna Meghan książę Harry Meghan Markle

Sarah Ferguson o ślubie Meghan i Harry'ego: "Byłam wdzięczna za to, że mnie zaprosili. Chciało mi się płakać"

Od jakiegoś czasu sporo mówi się o konflikcie między braćmi Harrym i Williamem, których poróżnić miały małżonki. Choć konflikt wygląda na nieco przerysowany przez brytyjskie tabloidy, faktem jest, iż to Meghan zjednała sobie serca młodych, zakochanych w rojalsach fanów, zaś Middleton kojarzy się raczej ze stateczną i stonowaną księżną.

Zobacz: Meghan i Harry wyprowadzą się z Pałacu Kensington. "Nie chcą mieszkać obok Kate i Williama"

Na chwilę przed ogłoszeniem ciąży przez Harry'ego i jego żonę, Pałac Kensington świętował kolejny ślub, tym razem księżniczki Eugenii. Jej matka, Sarah Ferguson, przez lata uchodziła za "czarną owcę" królewskiego rodu. Po rozwodzie z Andrzejem straciła prawo do noszenia tytułu "Jej Królewskiej Wysokości", a Brytyjczycy skrytykowali ją za rozpad związku. Ferguson stała się celebrytką i dopiero po latach znów zaczęła być chętnie widywana na królewskich salonach. Pikanterii jej relacjom z Elżbietą dodawał fakt, że Sarah pozostawała w przyjaźni z Dianą.

Okazuje się, że rolę Fergusson w rodzinie doceniają Harry i Meghan, którzy - w przeciwieństwie do Williama i Kate - zaprosili ją na swój ślub. Ferguson nie ukrywa wzruszenia tym faktem:

Czułam, że jestem naprawdę szczęśliwa z powodu mojej przyjaciółki Diany. Byłam zaszczycona i wdzięczna za to, że Harry i Meghan zaprosili mnie. Kiedy ludzie wiwatowali na mój widok, chciałam płakać. To było stresujące, ale bardzo miłe z ich strony i nie wiem, jak mam im dziękować - wyznała w wywiadzie telewizyjnym.

Media już okrzyknęły Markle "nową Fergie". Namiesza jeszcze wśród rojalsów?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (98)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98
Odpowiedz
72 22
zgłoś
Didi 29.11.2018 14:54
Ona jest lucky ze dali jej dom... mogła zostac z niczym.. wydaje mi sie ze Henry jest normalniejszy... starszycbrat pewnie jest bardziej szkolony” na krola
Odpowiedz
352 14
zgłoś
Gość 29.11.2018 14:55
Juz zapomnialam o co chodziło z ta Ferguson ale cos pamietam że wcale nie byla taka zła jak ja opisywali, bardziej presja rodziny krolewskiej, ot co pamietam, kto objasni o co z nią chodzilo
Odpowiedz
25 9
zgłoś
Gość 29.11.2018 14:55
Robert Lewandowski zdradzil Anne z Heleną Paździoch
Normalny to ty nie jesteś
Odpowiedz
315 76
zgłoś
Gość 29.11.2018 14:56
Jak można pisać, że Megan jest perfidna czy wyrachowana nie znając jej osobiście? Na jakiej podstawie ludzie dają sobie prawo do oceniania innych? Nie pojmuję tego wszystkiego.
Odpowiedz
548 9
zgłoś
Gość 29.11.2018 14:57
Diana i Sarah były przyjaciółkami , a Sarah była krytyczna w stosunku do Karola za to , że zdradzał Dianę z Camillą.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98