Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Żyła zmienił się przez aferę z żoną? "Zawsze gadał jakieś głupoty, teraz nic nie mówi"

132
Podziel się:

Znany z bardzo dobrego kontaktu z dziennikarzami i kibicami skoczek, nowy sezon rozpoczął odmieniony. "Być może chodzi o perturbacje prywatne".

Piotr Żyła zmienił się przez aferę z żoną? "Zawsze gadał jakieś głupoty, teraz nic nie mówi"
bESIXFEB

Piotr Żyła należy do czołówki polskich skoczków narciarskich, a sukcesy odnosi również na arenie międzynarodowej. Kibice pokochali go także za bezpośredniość i barwne opisy swoich występów w wywiadach, kipiące humorem i szczerością posty w mediach społecznościowych oraz zamieszczane tam zdjęcia, między innymi, wyjątkowo ładnych toalet w hotelach, gdzie przebywa podczas zawodów.

Wizerunek wesołego i "swojskiego" chłopaka został nadszerpnięty po tym, jak okazało się że skoczek ma poważne problemy małżeńskie. Justyna Żyła zarzuciła mu, że ma kochankę i nie interesuje się dziećmi. Piotr do sprawy w mediach odniósł się tylko raz i w programie Uwaga zaprzeczył oskarżeniom żony. Zasugerował, że to Justyna zaczęła sobie układać życie u boku nowego partnera.

bESIXFED

Po tygodniach coraz to nowych rewalacji Żyły, która na zmianę publikowała wiadomości od rzekomej kochanki Piotra i pozowała pod skocznią wspierając skoczka, doszło wreszcie do rozwodu: ŻYŁOWIE JUŻ PO ROZWODZIE! Bez orzekania o winie.

Eksperci śledzący skoki narciarskie zauważyli, że Piotr trwający sezon rozpoczął zupełnie odmieniony. Z mediami nie rozmawia wcale, albo udziela bardzo zdawkowych wypowiedzi. Na skoczni radzi sobie za to bardzo dobrze.

Potwierdzam, że metamorfoza się dokonała. Piotrek zrozumiał, że skoki to jego zawód. Realizuje swoje cele, wypełnia zadania. Trener podsunął Piotrkowi rozwiązania, które pomogły zmienić mu podejście do treningów, zawodów. Te rzeczy pomogły Piotrkowi podejść do sprawy profesjonalnie. I to owocuje - powiedział o swoim wychowanku pierwszy trener Żyły, Jan Szturc w rozmowie z portalem Sport.pl.

Komentatorzy sugerują też, że na nastawienie skoczka wpłynęło burzliwe życie prywatne. Celowo chciał się odciąć od mediów i ograniczyć działalność w mediach społecznościowych, by skupić się tylko na sportowej formie.

bESIXFEJ

Dobrze wiemy, że Piotrek miał problemy prywatne, że media lubiły mu w te sprawy zaglądać. Kiedy masz się skupić, a w głowie masz „Pudelki” nie „Pudelki”, to ci to nie pomaga. Wydaje się, że Piotrek temat zamknął, a bardzo ważne jest, żeby zawodnik miał spokojną głowę, żeby mógł się skupić na pracy. Wiem, że z wami, dziennikarzami, nie rozmawia. Zawsze gadał jakieś głupoty, teraz podobno nic nie mówi - stwierdził ekspert TVP Jakub Kot.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że Piotrek nie ma Pudelka w głowie i skupi się na startach. Życzymy mu samych dalekich skoków :)

bESIXFEK
bESIXFFe
KOMENTARZE
(132)
gość
3 lata temu
Żyła nie gadał głupot, ot nie wiedział jak ma się zachować a teraz myślę,że jest wreszcie sobą
gość
3 lata temu
Popularność zdobył właśnie na tych głupotach i swoim "hehehe" Wybił się na tym to teraz siedzi cicho, nie można przecież być całe życie pośmiewiskiem....
gość
3 lata temu
CO z tym Lewandowskim i tą Michaliną?
bESIXFFf
gość
3 lata temu
mam 35 lat i wlasnie rozstalam sie z wieloletnim partnerem. czy mam jeszcze szanse na ulozenie sobie zycia? :-((
Gość mezczyzn...
3 lata temu
Zyla zmiekla frajerowi. Obiecywac COS kobiecie, symulowac milosc, rodzine a potem ja zdradzic to frajerstwo.
Najnowsze komentarze (132)
Gość
3 lata temu
Wstydzi się za ex żonę to się nie odzywa
Gość
3 lata temu
He he he hehehehehe to Zyła O rany jak ja się za niego wstydzilam jak gadał, oj tam gadał walił od rzeczy
Gość
3 lata temu
Dla mnie i tak jest fajnym chlopakiem i utarl wszystkim nos i tyle
gość
3 lata temu
Pani Justyna ma wreszcie swobodę w podejmowaniu decyzji i wierzę, ze Jej się powiedzie! Spełnienia marzeń życzę!
gość
3 lata temu
Wreszcie! Gadał co chciał , gdzie chciał, głupkowato się śmiał robił sobie jaja ze wszystkiego z własnej rodziny też!!! Wszystko do czasu, żona od dawna mu w głowę wkładała, żeby zmądrzał., a teraz trener przykazał i odsunął od mikrofonu pajaca.
gość
3 lata temu
Justyna to ładna i energiczna kobieta. Życzę je dużo szczęścia.
Gość
3 lata temu
72 lata średnio żyje kobieta. 76 to już zatem fart.
gość
3 lata temu
Piotr to już historia. Dużo zdolniejszy jest od niego jego syn.
bESIXFEX
gość
3 lata temu
LUBIĘ PIOTRKA TA ŻONA NIC NIEWARTA
Gość
3 lata temu
Niech dobrze skacze i milczy.
gość
3 lata temu
Próbują niszczyć dziewczynę na wszelkie sposoby. Jak ona tyle lat wytrzymała w takim bagnie.
gość
3 lata temu
Nareszcie zamknął japę.
gość
3 lata temu
Szkoda, że Piotrek zrezygnował z tak fajnej żony i dzieciaków. Justyna to laska i jeszcze ułoży sobie życie. Trzymam za nią kciuki, piękna kobieta
gość
3 lata temu
BO TO BYŁ JEST I BĘDZIE BURAK
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESIXFFQ
bESIXFFR
bESIXFFS
bESIXFFT
bESIXFFU
bESIXFFz