Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak przegrał w sądzie z Pawłowicz. Musi ją przeprosić. "Nie mam czasu na udowadnianie, że NIE JESTEM WIELBŁĄDEM"

226
Podziel się:

Sąd uznał, że szef WOŚP zachęcał do wspierania facebookowej strony Ruchu Wyp***** Krystyny Pawłowicz w Kosmos. Naprawdę nie ma na polskiej wokandzie pilniejszych spraw?

Owsiak przegrał w sądzie z Pawłowicz. Musi ją przeprosić. "Nie mam czasu na udowadnianie, że NIE JESTEM WIELBŁĄDEM"

Konflikt Jurka Owsiaka z Krystyną Pawłowicz trwa już kolejne miesiące i mimo, iż przeniósł się na salę sądową, nic nie zapowiada jego końca. Stosunek posłanki do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Festiwalu Pol'And'Rock organizowanych przez sztab Owsiaka jest powszechnie znany i trudno uznać go za przychylny. Sam Jurek przywykł już do tej sytuacji, zwłaszcza, że Krystyna co rusz wzywa go na salę sądową:

Okazuje się, że tym razem Owsiak musi znów przepraszać Pawłowicz. Chodzi o Ruch Wyp * Krystyny Pawłowicz w Kosmos** - stronę na Facebooku, którą 65-latek miał wesprzeć i propagować jej przesłanie, ogłaszając konkurs na rozszerzenie skrótu RWKPWK i wypowiedzi dotyczące "stosowania przez Pawłowicz zasad z PRL-u". Jurek zwraca jednak uwagę, że to kolejna sprawa między nim a posłanką prowadzona przez tego samego sędziego:

Krystyna Pawłowicz wnosiła i uważała, że ja stworzyłem i stoję za akcją "Ruch Wy….a Krystyny Pawłowicz W Kosmos". Ni cholery nie miałem z tym nic wspólnego, jakkolwiek uwielbiam tego rodzaju abstrakcyjne poczucie humoru (znaleźlibyście skafander dla Krystyny?). (...) Sąd uznał jednak, że tym samym propaguję pierwotną poetykę. Więc jestem winny i mam przez 48 godzin na naszym portalu Kręciołatv Krystynę Pawłowicz przepraszać - czytamy na profilu Jurka.

Powiem tak. Po pierwsze - nie jestem żadnym ministrem czy innym kolegą partyjnym powódki, a więc w żaden sposób nie mogę wpłynąć na karierę p. sędziego Krzysztofa Świderskiego, który przedziwnym zbiegiem okoliczności w odległości kilkutygodniowej zajmuje się drugą z rzędu sprawą z powództwa Krystyny Pawłowicz przeciwko mnie. Tak w pierwszej, jak i w drugiej uznał mnie winnym. Jeśli, o czym często mówili przecież politycy zapowiadający zmiany w działaniach sądów, było to losowanie, to mogę tylko radzić, Panie Sędzio, aby z tym szczęściem brał Pan udział we wszelkich grach liczbowych, loteriach i konkursach - pisze szef WOŚP.

Nie mam czasu na włóczenie się po sądach i udowadnianie, że nie jestem wielbłądem. Niech Pan sobie poczyta to za zaszczyt, Panie Sędzio, że mógł Pan nas, ludzi z Fundacji, zobaczyć na żywo, posłuchać naszych emocji i zobaczyć gościa, który, mam nadzieję, w imieniu milionów Polaków próbował chamskim wypowiedziom powiedzieć stop (...) Kiedy chodzi o zdrowie i życie Polaków - stawiamy to absolutnie na pierwszym miejscu. Pierdoły odpuszczamy - zaznacza Jurek.

Na razie na stronie Jurka nie widać przeprosin. Wejdzie na ścieżkę karną z powodu Krystyny Pawłowicz?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(226)
Gość
4 lata temu
W sadzie jest od groma pilnych spraw... Kobiety bite, maltretowane... G******e... Stolkerzy... Wszystko uchodzi pkazem tym bandytom...!!! A tu prosze - byle sprzeczka slowna i jak szybciutko wszystko zorganizowane i to z wyrokami ... Zenujacy kraj o podwojnych standardach!!! Szkoda ze zawsze zwykly czlowiek jest na straconej pozycji !!!
Gość
4 lata temu
Ciekawe, jakim cudem dwa razy u tego samego sędziego :)
gość
4 lata temu
Nie stosujmy podwójnych standardów! Jakby Pawłowicz miała przeprosić, to taki jest wyrok sądu. I niech tak samo postąpi Owsiak!
gość
4 lata temu
Krystyna! zgłoś się do mnie, pójdziemy na shopping, do kosmetyczki, dietetyka i na fitness, wszystko pro bono. Wypiękniejesz to i chłopa znajdziesz a wtedy i "zespół" raz dwa Ci przejdzie!
gość
4 lata temu
Pamiętasz co mówiła o Bartoszewskim? Rozumiem ze jej to wolno wszystko.
Najnowsze komentarze (226)
gość
3 lata temu
Owsiak w*n.
gość
3 lata temu
Kiedy wreszcie zamkną tego dałna owsiaka w wariatkowie?
Gość
4 lata temu
Gdyby jego żonę ktoś chciała w... w kosmos to miałby nie zdanie i media zrobiłby aferę. Czyż nie?
rozbawiony
4 lata temu
Czu Owsiak rzeczywiście ma tyle roboty z Orkiestrą, że na nic innego nie ma czasu ? Oj Jureczek, przesadziłeś.
Gość
4 lata temu
Trzymam kciuki za P Owsiaka jak rząd wyposaży wszystkie szpitale w niezbędny sprzęt, to WOŚP nie będzie potrzebny a poki co ludzie wspierając Wielką Orkiestrę ratują życie chorych ludzi
gość
4 lata temu
Jak ona wszytkich obraża to jest OK a jej NIK do sądu nie poda? Dlaczego? ???
gość
4 lata temu
Jurek nie musisz udowadniać że nie jestes wielbłądem. Każdy widzi różnicę między wielbłądem a .......
gość
4 lata temu
Jurek pokaż faktury
gość
4 lata temu
owsiak rozlicz się z kasy którą zagarniasz z rodziną
gość
4 lata temu
kiedy o***k pokaże faktury z melona i mrówki?
gość
4 lata temu
król żebrzących pod kościołami dzieci
gość
4 lata temu
precz z ormo
Gość
4 lata temu
Niezależne sądy???
Gość
4 lata temu
Ten cham i p*****k najniższych lotów zasługuje na kopa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie