Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowski dogadał się z byłą żoną i zapłaci NIŻSZE ALIMENTY? Monika w natarciu: "Ludzie się nie zmieniają"

436
Podziel się

Zbyszek ma płacić podobno tylko 8 tysięcy. Płacił 14...

Zamachowski dogadał się z byłą żoną i zapłaci NIŻSZE ALIMENTY? Monika w natarciu: "Ludzie się nie zmieniają"
bCPajtSJ

Zapewne problemy alimentacyjne Zbigniewa Zamachowskiego długo nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie jego szczera żona, Monika. Dziennikarka uwielbia żalić się w mediach na trudną jej zdaniem sytuację materialną. Rok temu, przed Bożym Narodzeniem, nowa pani Zamachowska martwiła się, że wkrótce "może nie wystarczyć im na jedzenie", bo Zbyszek płaci tak wysokie alimenty, że ledwo wiążą koniec z końcem, mieszkając w "klitce na Żoliborzu". Na domiar złego, Super Express donosił wówczas, że Zbigniew otrzymał wezwanie komornicze...

bCPajtSL

Zamachowski, rozwodząc się z Justą, w pośpiechu zgodził się na wysokie alimenty, które początkowo wynosiły 18 tysięcy złotych (!). Potem zmniejszono je "zaledwie" do 14 tysięcy na czwórkę dzieci, przy czym niepełnoletnia jest obecnie tylko Bronisława. Świadczenia wyliczono, gdy Zbyszek pracował w Bitwie na Głosy, więc wówczas jego pensja była niebotycznie wysoka.

Jak donosi Super Express, w tym alimentacyjnym tunelu widać jednak światełko nadziei. Wygląda na to, że Zamachowski dogadał się z byłą żoną i alimenty zostaną zmniejszone do 8 tysięcy.

Na początku grudnia odbędzie się rozprawa, podczas której alimenty najprawdopodobniej zostaną zmniejszone. Jak udało nam się ustalić, Zbyszek na trójkę swoich dzieci będzie płacił ok 8 tys. zł. Najstarsza córka, z racji wieku, nie będzie już otrzymywać świadczeń od ojca - czytamy w tabloidzie.

Co ciekawe, na pewną sugestię poprawy sytuacji zdobyła się niedawno Zamachowska, która zdradziła, że faktycznie po drugiej stornie konfliktu "coś drgnęło". Super Express cytuje jednak, że Monika jednocześnie wątpi w dobre intencje byłej żony swojego trzeciego męża:

bCPajtSR

Mąż zareagował entuzjastycznie. Ja jestem nieufna, bo uważam, że ludzie się nie zmieniają - czytamy.

bCPajtSS
bCPajtTm
KOMENTARZE
(436)
Gość
2 lata temu
te alimenty to jakaś paranoja, ale Zamachowski mogłaby przestać paplac o dzieciach swojego męża, to bardzo nieeleganckie
z.k
2 lata temu
Nie przepadam za Zamachowskimi ale..18000zl alimentów na 3 pełnoletnich dzieci?! Wow..
gość
2 lata temu
Ma rację. Ludzie się nie zmieniają co widać na jej przykładzie. Zawsze była głupią plotkara i taką zostanie
bCPajtTn
Gość
2 lata temu
To jak upokorzyła córkę Zbyszka - wypominając jej brak chłopaka - świadczy o tym jak podłą i niedobrą osobą jest ona sama.
Gość
2 lata temu
Tragiczna kobieta, która "karierę" w tv zawdzięcza koneksjom rodzinnym. A przekonana o swojej wyjątkowości.
Najnowsze komentarze (436)
a
2 lata temu
Lubię Monikę i dobrze , że mówi otwarcie o problemach, to człowiekowi lżej , że ma podobne problemy jak my, mówi o nich głośno, bo życie to przecież nie sielanka, dobrze, że mówi się o chorych dzieciach, dawniej to było tabu, człowiek przezywał to sam. Wpadał w depresję.
gość
2 lata temu
A może Zamachowska go bije, że on taki potulny, wycofany, że pozwala od lat jeżdzić po swojej byłej już rodzinie?
gość
2 lata temu
Bzdury piszesz, na wysokość almimentów nie ma wpływu orzeczenie rozwodu ze wskazaniem winnego. Rodzic ma płacić w/g potrzeb dziecka i swoich możliwości, po za tym jest paragraf, który mówi, że dziecko ma prawo zyć na podobnym poziomie co rodzic. Trudno więc dziwić się, że bogaty tatuś ma płacić wysokie alimenty.
gość
2 lata temu
Oesu.... Jak on sie z nia meczy! AZ widac!
aaa
2 lata temu
oj zbyszek jaką ty krowe teraz masz zero kobiecości !!!!
gość
2 lata temu
Alimenty słuszne, Monisia nie ma swojego życia, to interesuje się życiem innych
gość
2 lata temu
ta to jest jak fujara prowadza:)
m.z
2 lata temu
ma rację ludzie się nie zmieniają ona była i jest wredna i trzeci maż i ten fałszywy uśmiech .Ma z Justą dzieci i kiedyś ich coś łaczyło powinien zostać w przyjażni,ale Zach.....nie dopusci
bCPajtTf
gość
2 lata temu
P***a i bardzo przebiegły wstrętny b******l co Zamachowski w niej widzi brzydka i niesympatyczna
Gość
2 lata temu
To jest sprawa Zamachowskiego i tylko jego on ma prawo do komentowania sprawy o alimenty niech ona zamknie w końcu swój kurzy dziub.
Gość
2 lata temu
Jak wchodzi się w butach do istniejącej rodziny to trzeba ponieś konsekwencje.Jaka moralność pozwala na takie postępowanie, albo nie zna się znaczenia tego słowa. Pozdrawiam
Gośćmamfosc
2 lata temu
Jestem zwykłym nikim zarabiam 3000zl mam 2 małych dzieci a była żona na 3 dziecko dostała 1500zl alimentów. Sądu nie interesuje prawda czy sprawiedliwość.
gość
2 lata temu
Monika R. vel Z. z pilotem Jamie Malcolmem ma sama 2 dzieci : Tomasza Davida Malcolma oraz Zofię Malcolm. Alimenty płacone przez ich ojca w podobnej kwocie , były dla niej haniebnie niskie. Widać w drugą stronę to nie działa. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Myszka miki....
2 lata temu
Trzeba było myśleć mózgiem a nie ptakiem.!!!!jak nie kochał żony to po co tyle dzieci! !trzeba było z tamtą być od razu! !!zdradzał pewnie żonę na potęgę! !!oblesny typ!!cham i lajdak.
...
Następna strona
bCPajtTH