Trwa ładowanie...
Przejdź na

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ROZWIODŁA SIĘ Z PRZEMKIEM! "W końcu nadszedł ten dzień, na który tak długo czekałam!"

168
Podziel się

Uczestniczka show pokazała na Instagramie "terapeutyczne" zdjęcie.

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ROZWIODŁA SIĘ Z PRZEMKIEM! "W końcu nadszedł ten dzień, na który tak długo czekałam!"
bDnlARcR

Podczas finału Ślubu od pierwszego wejrzenia dowiedzieliśmy się, które z małżeństw się udały, a które nie. Choć przyszłych małżonków eksperci, w ostatniej edycji tylko jedna para zdecydowała się być razem, a dwie pozostałe, w tym Martyna i Przemek, podjęły decyzję o rozwodzie. Martyna od początku zdawała się nie być zadowolona z wybranego dla niej kandydata na męża, o czym otwarcie informowała. Uczestniczka wymarzyła sobie, aby jej partner był wysokim, przystojnym brunetem, którego zazdrościłyby jej koleżanki. Można się było spodziewać, że dobrany do niej Przemek nie spełni jej wygórowanych oczekiwań. W związku z tym, gdy po raz pierwszy zobaczyła przyszłego męża, nie ukrywała zdziwienia:

Nie tak go sobie wyobrażałam - stwierdziła rozczarowana.

bDnlARcT

Ku zdziwieniu wszystkich, panna młoda postanowiła dać mu szansę. Para odbyła niezbyt udaną podróż poślubną, podczas której Przemek paradował w stroju jednorożca, co wyraźnie zaniepokoiło jego nowo poślubioną małżonkę. W późniejszych odcinkach było już tylko gorzej: mąż dziewczyny otwarcie krytykował jej mieszkanie, co wydawało się dziwne, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że sam mieszka w akademiku. Czarę goryczy definitywnie przelał fakt, że na swoje urodziny zaprosił byłą dziewczynę, nieudolnie wierząc, że wzbudzi w żonie zazdrość.

Niestety ostatecznie im nie wyszło, zbyt duże różnice nie pozwoliły im na ciągłe dawanie sobie kolejnych szans. Podczas finału, mimo deklaracji Przemka o pozostaniu w małżeństwie, Martyna definitywnie zadecydowała o rozwodzie:

No niestety, nie udało się - podsumowała. Jest to dla mnie przykre, nie chciałam żeby to się tak skończyło. Czekam na rozwód.

bDnlARcZ

Jak się okazuje, dziewczyna nie musiała długo czekać. Parę dni temu na swoim instagramowym profilu zamieściła wymowne zdjęcie, na którym skacze z radości. Pod fotografią napisała krótkie oświadczenie:

W końcu nadszedł ten dzień, na który tak długo czekałam! Jestem wolna i szczęśliwa - życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować. Powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś. #papierowe udowodnienie, że jednak nam się nie udało.

Myślicie, że Przemek podziela jej entuzjazm?

bDnlARda
bDnlARdb
bDnlARdu
KOMENTARZE
(168)
Gość
2 lata temu
Beznadziejny facet ani urody ani charakteru
Gość
2 lata temu
Chociaż jeden artykuł, który jej nie krytykuje, bo tak naprawdę to ona miała anielską cierpliwość do tego niewydarzonego, wyrośniętego przedszkolaka. Nie zdziwiłabym się, gdyby przypłaciła to wszystko załamaniem nerwowym. Ja bym go chyba kopnęła w w grube d****o tak, że w locie umarłby z głodu. Jej życzę powodzenia, a jemu rozumu.
Gość
2 lata temu
Producenci programu z niej zadrwili. Urządzili sobie show kosztem młodej dziewczyny. Ten Przemek to totalna pomyłka- nie zdziwiłabym się, gdyby był podstawiony.
bDnlARdv
gość
2 lata temu
Co to w ogóle za chory program ?
Gość
2 lata temu
Ona "księżniczka", on p*****k. Dobrze że się rozwiedli, powodzenia
Najnowsze komentarze (168)
gość
2 lata temu
dla mnie to dopasowali ich na siłę aby tylko powstał nowy sezon bo nie mieli kogo innego i tyle....koleś dno
Gośćcg
2 lata temu
Ciekawe że w kwestii wyglądu to zdanie facetów biorą pod uwagę. A jak dziewczyna chce przystojnego bruneta to jej dają rudego Hobbita!
Gość
2 lata temu
Prawda jest taka, że Przemek to mężczyzna, który nie ma swojej partnerce kompletnie nic do zaoferowania... żadna kobieta nie chcę takiego męża, że nie wspomnę o ojcu dzieci... jednak Martyna też nie pokazała się od najlepszej strony, wiecznie smutna, w depresji, niezdecydowana i płaczliwa...oboje nie powinni brać udziału w tym programie, zresztą nikt nie powinien 😁
Gość
2 lata temu
Urody Charlize Theron to ona raczej z biurka Pana Boga nie ukradła...
Gość
2 lata temu
Wspolczuje jej. Ktos jej swinie podlozyl. Przemek to kiepski sort faceta, ani przystojny ani zaradny ani uprzejmy. Taki maz to koszmar.
Gość
2 lata temu
To już odpuscmy ten ideał. Byleby nie różowy jednorożec, zupełnie nie przystosowany do życia. Mieszkający w akademiku, zapraszając byle dziewczyny do jednego klubu z żoną.
gość
2 lata temu
Naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie biorą udział w tej szopce? Dostają za to pieniądze?
gość
2 lata temu
Ma kobieta żelazne nerwy. Taki niedojrzały p***c, bez ambicji. Może do przedszkola się nadawał ten jej były mąż.
bDnlARdn
gość
2 lata temu
program od debili dla debili
gość
2 lata temu
Wiem że nie jest to na temat ale proszę wszystkich którzy wybierają się do kina czy na koncert nie jedli wcześniej cebuli i czosnku
Gość
2 lata temu
Pewnie, że nie. Ale ona i tak była cierpliwa. Bo ten koleś to dno dna i sto metrów mułu. Taki typ wiecznego chłopca, Piotruś Pan. Tylko cham
Gość
2 lata temu
Pewnie, że nie. Ale ona i tak była cierpliwa. Bo ten koleś to dno dna i sto metrów mułu. Taki typ wiecznego chłopca, Piotruś Pan. Tylko cham
gość
2 lata temu
bo pewnie psycholodzy po długich i wnikliwych studiach stwierdzili, że dla kobiety wygląd się nie liczy, więc zignorowali oczekiwania. Wszystkie dziewczyny w miarę urodziwe, ale ci kandydaci - jeden gorzej od drugiego, jakby już nie było przystojnych mężczyzn w tym kraju (chyba, że tacy się nie garną do programu) A Gray w książce pewnie też był przystojny tylko dla niepoznaki, bo przecież dla kobiety liczy się tylko charakter ;)
gość
2 lata temu
nie mogę uwierzyć, że ludzie oglądają takie g*wno . Chore społeczeństwo ...
...
Następna strona
bDnlARdP