Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Foremniak z dystansem o dojrzałości: "Gdy patrzę rano w lustro, szału nie ma"

127
Podziel się:

"Jestem już siwa, mam coraz rzadszą skórę" - wylicza aktorka.

Małgorzata Foremniak z dystansem o dojrzałości: "Gdy patrzę rano w lustro, szału nie ma"
bESEqgjV

Małgorzata Foremniak 8 stycznia będzie obchodziła 52. urodziny. Jak zapewnia w Gali, nie miała wielkich problemów z zaakceptowaniem, a nawet polubieniem dojrzałości, chociaż nie ukrywa, że ma ona pewne minusy. Z humorem wylicza je w najnowszym wywiadzie.

Jak to pięknie określił mój lekarz: "stelaż hormonalny kobiety dojrzałej ulega dekonstrukcji". W tłumaczeniu potocznym: gdy patrzę rano w lustro, szału nie ma - wyznaje żartobliwie aktorka. Budzisz się, otwierasz oczy i to jest jedyna ruchoma część w twoim ciele. Cała reszta ma generalnie wszystko gdzieś. Kobieta po pięćdziesiątce zaczyna ważny dla swojej biologii czas i nie należy on do najprzyjemniejszych. Czujesz się zmęczona zanim jeszcze o tym pomyślisz. Najchętniej zostałabyś w łóżku do wieczora, a jak jesteś w pracy, myślisz tylko o tym, żeby się położyć. Boli cię to, co nigdy wcześniej nie bolało. Serce od czasu do czasu łomocze, ale nie są to bynajmniej miłosne uniesienia… Odkładający się cichcem tłuszczyk nie mobilizuje do rowerka, ale raczej do leżenia na kanapie z pączkiem i herbatą z nalewką, by wprowadzić się w lepszy nastrój, którego brakuje z wyżej wymienionych powodów.

Foremniak, jak sama wspomina, ma szczęście, bo jeszcze w miarę dobrze się trzyma, co nie każdy w tym wieku może o sobie powiedzieć. W przeciwieństwie do innych celebrytek nie próbuje mydlić oczu, że wszystko jest zasługą genów. Przyznaje, że na wygląd trzeba sobie zapracować.

bESEqgjX

Samo się to nie zrobi, dbam o siebie od młodości - ujawnia. Ale bądźmy szczerzy, jestem już siwa, ten proces zaczął się u mnie w 26. roku życia. Mam coraz rzadszą skórę, bo i wiek po temu słuszny. Grawitacja jest nieubłagana. Jak podciągam dłońmi policzki i powieki do góry to myślę sobie: Japonki mają fajnie...

Niestety, wygląd wyglądem, gorzej, że z rolami dla aktorek w średnim wieku jest dramat. Zresztą narzekają na to wszystkie jej rówieśniczki.

Dla mnie propozycja jeszcze nie nadeszła - przyznaje ponuro Małgosia. Jestem postrzegana przez pryzmat wyglądu. Często muszę tłumaczyć, że nie chcę grać kobiet młodszych. Wtedy słyszę: "Małgosiu, ty masz problem ze swoim wiekiem!". Choć moja twarz i ciało wyglądają jeszcze w miarę młodo, w środku jestem dojrzałą kobietą i takie role mnie interesują. Wykonałam ogromną pracę, by móc wypowiedzieć: "Zgadzam się na siebie".

bESEqgkd
bESEqgke
bESEqgky
KOMENTARZE
(127)
Gość
3 lata temu
Kokietuje. Niejedna chciałaby tak dobrze wyglądać w jej wieku.
Gość
3 lata temu
Obok Olszówka-fajna babeczka z klasą
gość
3 lata temu
Inteligentnie to ujęła i ma rację.
bESEqgkz
Gość
3 lata temu
Skoro ona, piękna się tak czuje to jak czuje się reszta kobiet w jej wieku?
Gość
3 lata temu
Oj tam Goska, jestes mega laska!
Najnowsze komentarze (127)
tak
rok temu
ma racje
gość
3 lata temu
ale jest nie najgorzej a nawet wrecz super
Gość
3 lata temu
Mądrze i dojrzale. Fajnie się czyta takie kobiety.
gość
3 lata temu
Fajna. z dystansem do siebie i do swojego wieku.
tom
3 lata temu
Pani Małgosiu, jest pani piękna kobietą !!super aktorka !! Zawsze pogodna, uśmiechnięta !! Nie wyciera pani ścianek-- do tynku, nie robi dziubków !!! I tak trzymać ! 50 lat-- co to za wiek ??? Sama młodość !! Tylko, używać życia !!! Wszystkiego dobrego !!!!!!!!
gość
3 lata temu
To jest Super Babka. BUZKI.
Gość
3 lata temu
Kiedyś wydawała się sympatyczna i ciepła teraz mam.odczucie że jest zgorzknialą cierpiąca z jakiegoś powodu kobieta ukrywającą się za swoim lookiem..
Gośćvvvvvv
3 lata temu
Juz to zdjecie z maserakiem moglibyscie sobie darowac !!"!
bESEqgkr
gość
3 lata temu
za młodu piękna nie była to i na starość nie wypięknieje :) uroda starej baby ale i tak najgorszy ma głos i ten zblazowany, sztuczny charakter...
gość
3 lata temu
G****a p***a.
Binzonek
3 lata temu
Jest piękna !
gość
3 lata temu
Fajna z niej babka. Mówi szczerze, też jestem w jej wieku, i to jest prawda.
gość
3 lata temu
Największy wpływ na siwienie włosów ma ją geny, a nie stosowane kosmetyki czy farby. Jeśli do 40-tki nie masz siwych włosów to się ciesz. Jednak zdecydowana większość ludzi zaczyna siwieć ok. 35 roku życia. A wielu (szczególnie brunetów) ok. 30-tki,
gość
3 lata temu
ona nigdy nie była ładna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESEqglk
bESEqgll
bESEqglm
bESEqgln
bESEqglo
bESEqgkT