Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teresa Rosati karci córkę: "Właśnie, że DEKOLT JEST ZA MAŁY!"

127
Podziel się:

Weronika ujawnia, że nie może dogadać się z mamą w kwestiach modowych. "Ja bym się zasłoniła od szyję, a ona uważa, że kobiecość powinna być podkreślona".

Teresa Rosati karci córkę: "Właśnie, że DEKOLT JEST ZA MAŁY!"
bELlRwsB

Weronika Rosati krótko po narodzinach córki rozstała się ze swoim partnerem Robertem Śmigielskim. Do tej pory nie wiadomo, o co poszło. Aktorka wyjaśniła tylko, że miała powody.

Gdybym nie miała bardzo ważnych powodów, gdybym nie poczuła przekroczenia pewnych granic... Ja bardzo, bardzo walczyłam o to, żeby tę rodzinę uratować - zapewniła aktorka.

Tutaj pojawiły się lekkie wątpliwości, bo ostatnie cztery miesiące przed rozstaniem Weronika spędziła w Los Angeles, ale widocznie walczyła o swój związek zdalnie.

bELlRwsD

Od powrotu do Polski w opiece nad córką wspiera Weronikę mama, Teresa Rosati. Podobno, żeby wszystkim było wygodniej, aktorka wprowadziła się z córką z powrotem do rodziców. Andrzej Żuławski, gdyby żył, uznałby to pewnie za potwierdzenie swoich obaw, dotyczących relacji Weroniki z mamą. Dziewięć lat temu oskarżył Teresę Rosati o to, że kieruje życiem córki, wpychając ją do łóżka wpływowym mężczyznom.

Panią Rosati, matkę, widziałem raz w życiu, na ulicy, jak się szarpała z córką. Widział to również mój syn i był wstrząśnięty - ujawnił w wywiadzie dla Dziennika. Czy pan swoją dwudziestoletnią, ładną, ale nieznaną córkę wysłałby samą do Hollywood? A co to jest Hollywood? Pan nie wie? Wszyscy wiedzą.

W każdym razie Weronika, jak sama ujawnia w Fakcie, konsultuje z mamą wszystkie swoje wyjściowe stylizacja, a ta zawsze narzeka, że są zbyt mało wyzywające.

bELlRwsJ

Gdy wychodzę to zawsze mówię mamie, że mam za duży dekolt - ujawnia aktorka w rozmowie z tabloidem. A mama mi odpowiada: "właśnie, że za mały!". Ja lubię się ubrać na czarno i zasłonić po szyję, ale mama ma inną wizję strojów i uważa, że powinno być podkreślone to, co jest kobiece. Ostatnio w ogóle nie miałam czasu na bawienie się modą, bo byłam na czterech planach zdjęciowych, a cały wolny czas poświęcałam córce. Ratuję się więc pomocą specjalistów.

bELlRwsK
bELlRwte
KOMENTARZE
(127)
Gość
3 lata temu
Dla Weroniki byłoby najlepiej żeby odcięła się od tej toksycznej matki
Gość
3 lata temu
Następna momager jak Kris Jenner, ohyda
Gość
3 lata temu
Coś jest na rzeczy... Werce przydałaby sie psychoterapia, to nic zlego, sama chodze i to bardzo pomaga. Moze mama faktycznie jest troche toksyczna, co pewnie robi nieswiadomie
bELlRwtf
Gość
3 lata temu
Dziwna dziewczyna, ale rzeczywiście jej matka jest bardzo toksyczna
Gość
3 lata temu
Taka polish Chris Jenner.... wstydu stare babska nie maja.. tylko dolary we lbie
Najnowsze komentarze (127)
ser
3 lata temu
ten w koszulce bylby dla ciebie najlepsz
Gość
3 lata temu
Jej matka wygląda na bardzo zaborczą.
gość
3 lata temu
zaborcza matka rzadzicielka zanizajaca mozliwosci dzicka i nie pozwalajaca sie dziecku rozwinac podcna jej skrzydła...biedna Weronika
gość
3 lata temu
S****a jej uderzyła do mózgu i wypłynęła uszami i nosem.
Iza
3 lata temu
Po analu trzeba się myć, a nie brać do buzi
gość
3 lata temu
Toksyczna matka‼️ Weronika powinna nosić to w czym się dobrze czuje‼️
Mrs. Teresa R...
3 lata temu
Córka mi nie wyszła
Gość
3 lata temu
Chamskie to,że pokazujące to zdjęcie z Wilsteinem ,czekacie aż znowu wyleją na nią wiadro pomyj.A ja powiem,że miała prawo go poznać, nawet się z nim przyjaznic,o ile.Inteligentna,piękna dziewczyna,życzę jej z calego serca wszystkiego co najlepsze,bo lubię ją.
bELlRwsX
gość
3 lata temu
Smutno mi,dostała się na świecznik a dookoła same wampiry głodne krwi.
Gość
3 lata temu
Teraz widać ze qrwstwo ma po mamusi
Gość
3 lata temu
Jedną glupsza od drugiej.Stara Rosatti to sklerotyczka i wszystko w temacie.a corunia to wszyscy wiedzą CZYM jest !!!
gość
3 lata temu
prawdziwa burdelmama
Gość
3 lata temu
„Tutaj pojawiły się lekkie wątpliwości, bo ostatnie cztery miesiące przed rozstaniem Weronika spędziła w Los Angeles, ale widocznie walczyła o swój związek zdalnie.” Chamstwo na pudełku nikogo Juz dziwi. Ale może to on by pojechał do niej? Kobieta w zaawansowanej ciąży nie będzie latała.
gość
3 lata temu
gra dziewice? a to dobre :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlRwtQ
bELlRwtR
bELlRwtS
bELlRwtT
bELlRwtU
bELlRwtz