Wtorek 04.12.2018 14:45

Internauci oskarżają Isabel Marcinkiewicz o oszustwo! "Groziła i nakazała wyprowadzić się z domu W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM!"

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Izabela Olchowicz Isabel Marcinkiewicz wynajem mieszkań Izabela Olchowicz mieszkanie

Internauci oskarżają Isabel Marcinkiewicz o oszustwo! "Groziła i nakazała wyprowadzić się z domu W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM!"

W poniedziałek w jednej z popularnych facebookowych grup poświęconych wynajmowi mieszkań w Warszawie pojawił się wpis jednej z internautek, która opisała przykrą historię swojego chłopaka. Według relacji dziewczyny jej chłopak padł ofiarą oszustwa ze strony "Izabeli Olch Mar", która wynajęła mu pokój we własnym mieszkaniu:

Dzień dobry, chciałabym ostrzec przed Izabela Olch-Mar. Ta osoba oszukuje ludzi. Zgłasza się do osób chcących wynająć pokój. Jej zachowanie przekracza wszystkie granice - zaczęła dziewczyna. Oferuje Internet, który później okazuje się być limitowany, płacąc za wynajmem 1250 zł, po czym gdy już się zamieszka, informuje o sprzątaczce +50 zł i dołożeniu się do chemii +50 zł.

Internautka opisała także sytuację, w której "Izabela Olch-March" nie przyjęła kuriera z paczką nadaną do chłopaka, którego potem zadręczała SMS-ami o... łamaniu prawa. Według dziewczyny atmosfera w wynajmowanym mieszkaniu była ciężka: gdy Izabela udzielała korepetycji, lokator nie mógł korzystać z kuchni ani łazienki. Potem z dnia na dzień... kazała chłopakowi wyprowadzić się z mieszkania.

(...) groziła i nakazała wyprowadzić się z domu w trybie natychmiastowym, najlepiej w parę godzin, gdzie było już podpisane wypowiedzenie umowy z miesięczny wyprzedzeniem. Spakowała rzeczy z kuchni i łazienki, po czym przyniosła je do pokoju bez pytania pod jego nieobecność - czytamy.

Post nie wzbudził pozytywnych komentarzy. Internauci zaczęli radzić dziewczynie, by nieuczciwe praktyki zgłosiła na policję. W komentarzach pojawiło się także pytanie, czy wpis o "Izabeli Olch-Mar" dotyczy byłej żony byłego premiera. Autorka postu odpowiedziała twierdząco i opublikowała korespondencję SMS-ową, z której wynika, że poetka z Brwinowa wyprosiła najemcę z mieszkania z powodu zniewagi właściciela i zakłócenia miru domowego wizytą kuriera:

Zniewaga właściciela, zakłócenie miru domowego - pomimo mojego żądania o opuszczeniu mieszkania za zniewagę dyskutujesz. Szukaj innego lokum, bo masz mało czasu. Mogę kaucję przelać jutro, odejmij 7 dni od miesiąca, choć to wolę zostawić na poczet zużycia prądu, pewnie około 70-80 złotych - czytamy w SMS-ach.

Gdy chłopak poprosił o podstawę prawną tych żądań, Isabel stwierdziła, że ma podstawę moralno-prawną, by wyrzucić go z mieszkania.
Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Isabel z prośbą o komentarz. Była żona Marcinkiewicza potwierdziła, że sytuacja dotyczy jej lokalu, ale stwierdziła, że to mężczyzna wyolbrzymia sytuację, by się na niej zemścić.

Ci Państwo: Jakub Sz. i Joanna G. wcześniej mieszkali w mieszkaniu, z którego również zostali wyproszeni. Chciałam pomóc koleżance i pomóc temu mężczyźnie, z którym wszystko było omówione i ustalone pisemnie przed zajęciem pokoju - twierdzi Isabel w komentarzu przesłanym do naszej redakcji.

Mężczyzna stwarzał problemy łamiąc umowę i naruszając mir (ład, spokój) domowy, również łamiąc zasady dobrej kultury, zaczął stanowić zagrożenie, został poproszony o opuszczenie pokoju i mieszkania, zadeklarował, że to zrobi w ciągu 2-3dni i zrobił. Teraz postanowił się zemścić, bo inaczej tego nie mogę nazwać i upublicznia sytuacje, które nie miały miejsca, są mocno wyolbrzymione i kłamliwe.

Isabel podkreśliła także, że to ona poniosła stratę w zaistniałej sytuacji. Między słowami nawiązała oczywiście do byłego męża, przez którego nadal cierpi i jest pokrzywdzona.

Wiem, że teraz kończę z mężczyznami i nie zamierzam pomagać mężczyznom, szczególnie ze skłonnościami psychopatycznymi, jeśli już, to będę pomagać tylko kobietom (a o tym panu słyszałam dużo i też mogłabym napisać to i owo, ale uszanowanie czyjejś prywatności i kultura osobista nakazują mi zostawić to dla prawnika, który zajmie się sprawą) - komentuje Olchowicz-Marcinkiewicz.

Jestem uczciwą, spokojną i chorą osobą, która ceni sobie spokój i ciszę. Tyle mogę od siebie. Czasami bywa, że komuś zasady i przepisy są nie po drodze, wraz z brakiem uszanowania drugiej osoby, tak jak w przypadku tego pana, dlatego jedyną drogę, jaką może obrać jest zemsta i szkalowanie. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia w temacie. Dla mnie najważniejsze jest teraz zdrowie i spokój.

Myślicie, że była żona Kaza w końcu odnajdzie upragniony spokój?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1273)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1273
Odpowiedz
1775 51
zgłoś
Gość 04.12.2018 14:46
Przecież każdy wie ze ona symuluje. Pijawka.
Odpowiedz
1220 42
zgłoś
ulka 04.12.2018 14:47
że chorą to chyba nikt nie zakwestionuje
Odpowiedz
41 16
zgłoś
gość 04.12.2018 14:48
hehe
Odpowiedz
62 126
zgłoś
gość 04.12.2018 14:48
Nie nasza sprawa. Co macie na obiad?
Odpowiedz
87 9
zgłoś
gość 04.12.2018 14:48
ale jaja ha ha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1273