Środa 05.12.2018 10:30

Cardi B ROZWODZI się z ojcem swojej 4-miesięcznej córki! "Wyrośliśmy z miłości do siebie"

Cardi B Offset

Cardi B ROZWODZI się z ojcem swojej 4-miesięcznej córki! "Wyrośliśmy z miłości do siebie"

Można powiedzieć, że historia życia Cardi B jest ucieleśnieniem mitu "od pucybuta do milionera". Pochodząca z Bronxu Amerykanka jeszcze będąc w liceum dołączyła do gangu Bloods, żeby tuż po zakończeniu szkoły zostać striptizerką. Jako że Belacis Almanzar (to tak brzmi jej prawdziwe imię) od dziecka pragnęła zostać piosenkarką, Cardi rozpoczęła karierę od występów reality show, a niedługo później nagrała pierwszą płytę. Od tej pory gwiazda Cardi B świeci coraz jaśniej i mimo wielu skandali na koncie, 26-latka wyrasta na najpopularniejszą raperkę na świecie.

O ile w sferze zawodowej Belacis radzi sobie wyjątkowo dobrze, niestety, życie uczuciowe kontrowersyjnej raperki pozostawia wiele do życzenia. 4 grudnia Almanzar oświadczyła swoim fanom przy pomocy Instagrama, że postanowiła rozwieść się z raperem Offsetem, z którym ma niespełna 4-miesięczną córkę Kulture.

Bardzo mnie to wszystko dręczyło w ostatnim czasie... - zaczęła Cardi. Przez chwilę próbowałam przepracować różne rzeczy z ojcem mojego dziecka. Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi, jesteśmy też bardzo dobrymi partnerami biznesowymi... on jest kimś, do kogo uciekam, z kim mogę porozmawiać. I mamy dla siebie dużo miłości.

Gwiazda przyznała, że od jakiegoś czasu próbowała ratować związek, jednak ostatecznie uzmysłowiła sobie, że oboje z Offsetem "wyrośli z miłości do siebie".

Niestety, nasz związek już od dawna nie funkcjonuje tak, jak powinien - powiedziała. To niczyja wina, myślę, że po prostu wyrośliśmy z miłości do siebie. W każdym razie nie jesteśmy już razem. Nie wiem, może zająć trochę czasu, zanim uzyskamy rozwód. I zawsze będę miała dla niego dużo miłości, ponieważ jest ojcem mojej córki.

26-letni raper skomentował nagranie żony o rozpadzie związku krótkim komentarzem: "Wygraliście", tym samym potwierdzając pogłoski o tym, że małżeństwo Cardi i Offseta cierpi na tym, że stało się "zbyt publiczne". Co ciekawe, jeszcze kilka dni wcześniej para występowała razem na imprezie iHeartRadio Jingle Ball, a Cardi wskazała wtedy na ówczesnego partnera, krzycząc ze sceny do publiczności: "Dziękuje mężowi. On jest taki seksowny. To jest tatuś mojego maleństwa".

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (129)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129
Odpowiedz
313 80
zgłoś
Gość 05.12.2018 10:31
Dlaczego ona brzmi i wygląda jak nicki minaj ?
Odpowiedz
25 16
zgłoś
gość 05.12.2018 10:32
idiotka
Odpowiedz
25 4
zgłoś
Gość 05.12.2018 10:32
No jakos mnie to nie zdziwilo ;)
Odpowiedz
203 21
zgłoś
Gość 05.12.2018 10:32
Czy ktos jest tym zaskoczony?
Odpowiedz
176 41
zgłoś
Gość 05.12.2018 10:32
Gufno mnie to obchodzi i nawet nie wiem kto to jest. I nie chce wiedzieć.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129