Czwartek 06.12.2018 11:30

Dramat Joanny Opozdy na rajskich wakacjach w Tajlandii: "CIĘŻKO zrobić zdjęcie, żeby ci jakiś Janusz z hamburgerem nie wszedł w kadr"

Joanna Opozda

Dramat Joanny Opozdy na rajskich wakacjach w Tajlandii: "CIĘŻKO zrobić zdjęcie, żeby ci jakiś Janusz z hamburgerem nie wszedł w kadr"

Joanna Opozda zyskała popularność, wcielając się w rolę Jowity w Pierwszej Miłości. Ostatnio funkcjonuje też jako koleżanka Mariny.

Zobacz: Marina imprezuje z Kazadi i Opozdą... "Spice Girls. Gotowe na wszystko!" (ZDJĘCIA)

Celebrytka ostatnio wybrała się na wakacje do Tajlandii. Niestety, nie będzie tego wyjazdu wspominać najlepiej. Gwiazdka Pierwszej Miłości narzeka głównie na tłumy... Wszystko oczywiście wylała z siebie na Instagramie.

Szczerze? Wyspy Phi Phi są przereklamowane... Wymęczyli nas okropnie. Bladym świtem, pozytywnie nastawieni, z uśmiechem na twarzy,  na malutkim stateczku wyruszyliśmy w podróż życia (jak nam się wtedy zdawało ). Wokół nas  pełno ludzi, , upał, słońce... niby wiadomo ale... Statek był tak skonstruowany, że można było patrzeć tylko na innych turystów, nie widać było krajobrazów z boku czy z przodu... Każdy siedział  obok siebie jak w zatłoczonym autobusie... No i niestety tak  minęła większość naszej "rajskiej" wycieczki... Po prostu gapiliśmy się  na twarze innych średnio zadowolonych turystów... Na brzegach wysp  milion statków i łódek które odbierają cały urok - narzekała na Instagramie.

Opoździe przeszkadzało także to, że nie mogła zrobić sobie odpowiedniego zdjęcia.

Ciężko znaleźć miejsce takie jak to na zdjęciu, żeby Ci jakiś Janusz z hamburgerem nie wszedł w kadr… - pożaliła się w sieci. Jedyna wyspa, plaża, która będę miło wspominać, to "monkey beach" (niestety zatrzymaliśmy się tam na 20 min) ... i  z tego co wiem takich miejsc z małpkami  w Tajlandii jest znacznie więcej, nie trzeba wcale poświęcać całego dnia na jazdę zatłoczonym wodnym metrem. Kolejna kwestia to jedzenie... Tragedia !!!! Zero tajskiej kuchni ! Wszędzie hamburgery i frytki w sosie serowym :( Pewnie kiedyś wyspy Phi Phi były cudowne, nieskalane, czyste.. Człowiek jak zwykle zrobił swoje :( Reasumując : jeśli szukacie dziewiczych plaż , pięknych widoków, to lepsze znajdziecie w Waszych nadmorskich miejscówkach, gdzie nie ma tylu turystów (bo upały , bo nie ma leżaków ani parasoli) no i nie ma tylu łódek...

Tajlandia to jednej z najbardziej obleganych i, nie oszukujmy się, tańszych turystycznych kierunków. Żeby się tego dowiedzieć, wystarczyło tylko przejrzeć opinie w Internecie...

Co ciekawe, to kolejne już nieprzyjemne wakacyjne perypetie celebrytki.

Przypomnijmy: Opozda dzieli się refleksją: "Dominikańczycy lubią piwo, ale idzie do nich huragan i wątpię, żeby ich domki wytrzymały"

Szkoda Wam Joasi?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Szczerze ? Wyspy Phi Phi są przereklamowane... Wymeczyli nas okropnie. Bladym świtem , pozytywnie nastawieni, z uśmiechem na twarzy , na malutkim stateczku wyruszyliśmy w podróż życia (jak nam się wtedy zdawało ). Wokół nas pełno ludzi, , upał, słońce... niby wiadomo ale... Statek byl tak skonstruowany ze można było patrzec tylko na innych turystów , nie widać było krajobrazów z boku czy z przodu... Kazdy siedział obok siebie jak w zatłoczonym autobusie ... No i niestety tak minela większość naszej „rajskiej” wycieczki ... po prostu gapilismy się na twarze innych średnio zadowolonych turystów .. Na brzegach wysp milion statkow i łódek które odbierają cały urok :( Ciężko znaleźć miejsce takie jak to na zdjęciu, żeby Ci jakiś Janusz z hamburgerem nie wszedł w kadr 🤣... Jedyna wyspa, plaża, która będę miło wspominać to „monkey beach” (niestety zatrzymaliśmy się tam na 20 min) ... i z tego co wiem takich miejsc z malpkami w Tajlandii jest znacznie więcej, nie trzeba wcale poświęcać całego dnia na jazdę zatłoczonym wodnym metrem. Kolejna kwestia to jedzenie... Tragedia !!!! Zero tajskiej kuchni ! Wszędzie hamburgery i frytki w sosie serowym :( Pewnie kiedyś wyspy Phi Phi były cudowne, nieskalane , czyste.. Człowiek jak zwykle zrobił swoje :( Reasumując : jeśli szukacie dziewiczych plaż , pięknych widoków, to lepsze znajdziecie w Waszych nadmorskich miejscówkach, gdzie nie ma tylu turystów (bo upały , bo nie ma leżaków ani parasoli) no i nie ma tylu łódek... (być może taka wycieczke można zakupić na mniej zatłoczonym kutrze, ale z Krabi na Phi Phi trochę sie płynie wiec nie wiem ile to by zajęło czyms mniejszym i wolniejszym) momentami jak w jakimś porcie we Włoszech się czułam, nie tego szukałam wybierając się na „Phi Phi” ... wiem ze w Polsce zimno i Może się Wam wydawać ze marudzę , zapewne każdy z Was wolałby tu siedzieć niż w tej zimnicy ale wole Was uprzedzić , po prostu wg mnie szkoda pieniędzy , lepiej zostać w swoich rejonach ;) #phiphi #island #beautiful #sad #beach #thailand #sea #swimsuit #girl #polishgirl

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)Gru 3, 2018 o 8:29 PST

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (456)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 451-456 z 456
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 07.12.2018 22:50
Trzeba było do Dubaju jechać jak koleżanki po fachu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.12.2018 00:58
Smerf Maruda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 08.12.2018 10:54
Jak wybierasz biuro podróży po taniości, to i jeździsz z takimi Januszami jak ty
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.12.2018 12:23
kto to w ogóle jest?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 09.12.2018 06:02
One tylko robi szum e około siebie. Sama jest jak taka Grażyna od Janusza. Rok temu opuściła Dominikanę za nim przyszedł huragan. Chciała zaistnieć tragedia innych ....żenująca dziewczyna.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 451-456 z 456