Czwartek 06.12.2018 08:30

U Mai i "Rutka" wszystko w porządku. Świętują piąte urodziny Krzysztofa Juniora (FOTO)

Dominika Zasiewska Wodzianka Krzysztof Rutkowski Maja Pilch Maja Plich Krzysztof Rutkowski romans Wodzianka Rutkowski Zasiewska Luiza Kobyłecka

U Mai i "Rutka" wszystko w porządku. Świętują piąte urodziny Krzysztofa Juniora (FOTO)

Krzysztof Rutkowski jest dowodem na to, że w show biznesie nie ma granic przyzwoitości. Choć "detektyw" ośmieszał się już tyle razy, że w zasadzie trudno traktować go poważnie, aktualnie "Rutek" jest bohaterem chyba najgłośniejszej w swojej karierze afery. Co ciekawe, zupełnie niezwiązanej ze światem przestępczości i tajemniczych zaginięć, którymi lubi się zajmować.

To koniec kariery Rutkowskiego? "Wodzianka obaliła jego wizerunek"

Krzysztof przyzwyczaił nas jednak do tego, że o swoich porażkach nie mówi chętnie, a właściwie się do nich nie przyznaje. Mimo iż sytuacja między nim a Dominiką Zasiewską wydaje się być dość oczywista, jedyne, na co stać Rutkowskiego, to brnięcie w najgłupsze z możliwych tłumaczeń: Rutkowski kontratakuje: "To kobiety są inicjatorkami znajomości. One podchodzą, zapraszają..."

Detektyw bez licencji i jego narzeczona zrobią wszystko, by budować wizerunek szczęśliwego przyszłego małżeństwa. Para opublikowała zdjęcia z urodzin ich syna, a na profilu Krzysztofa pojawił się emocjonalny wpis:

5 lat temu przyszedłeś na świat. Miesiąc wcześniej w dzień, który mógł całkowicie zmienić nasze życie. Dałeś mi siłę, odwracając bieg sytuacji i podałeś rękę, zaznaczając - tato, jestem, urodziłem się, aby Cię wspierać i Tobie pomagać. Na zawsze już tak pozostanie.

Myślicie, że gdy syn Krzysztofa dorośnie i zobaczy, jak jego ojciec postępował wobec kobiet, nadal będzie chciał "wspierać i pomagać" we wszystkim?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (395)

Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 06.12.2018 08:40
Gość:
Gość:
Gość: Skoro umieja sie porozumiec to Ja w przeciwienstwie do reszty zycze szczescia i przebaczenia. Wyciagniecia wnioskow i wzajemnego szacunku. Oby syn mial oboje kochajacych i zyjacych w zgodzie rodzicow.
Przeciez ten typ sie nie zmieni.Bedzie kolejna kochanka i kolejna i tak ciągle
To nie Twoja sprawa. Maja nie jestes...
A Ty jestes Mają?
Odpowiedz
9 0
zgłoś
Gość 06.12.2018 08:41
Masakra ....niezły obciach
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 06.12.2018 08:41
Żenada. Nie ma to jak z d****arzem siedzieć. Wstyd Maja, oj wstyd.
Odpowiedz
13 5
zgłoś
Gość 06.12.2018 08:41
Do wszystkich oburzonych: walcza aby dziecko mialo oboje rodzicow. Jak sie uda to swietnie. Swoje oburzenie manifestujcie pod artykulami o ks. Jankowskim. To jest kaliber! Az sie slabo robi.
Odpowiedz
23 0
zgłoś
Gość 06.12.2018 08:42
Nawet gdyby ją zdradził z 50 kobietami ona nie odejdzie. Czuje w nim "piniądz". Gdzie pójdzie? Do normalnej pracy???
Ładowanie komentarzy…