Piątek 07.12.2018

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"

Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Wróblewski Kożuchowska mąż

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"
Trudno właściwie stwierdzić, z czego wynika fenomen Małgorzaty Kożuchowskiej: mimo że jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd polskiego show biznesu, próżno szukać jej w każdej produkcji. Niedługo na ekrany wejdzie najnowsze "dzieło" Patryka Vegi, Plagi Breslau, w którym Gosia pokazała podobno ciemną stronę osobowości. Wnioskując po zwiastunie filmu, może być nawet zabawnie: "Groźna" Kożuchowska popisuje się kloacznym słownictwem w zwiastunie nowego filmu Vegi: "Jaka to rasa? KU*WA SRAKA"

Być może realiów pracy z bronią uczył Małgorzatę jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, który prowadzi firmę ochroniarską. Nie skupia się jednak na ochronie półek z powidłami w dyskontach, ale celuje w polityków i pracowników dyplomatycznych. Wróblewski założył agencję ochrony razem z emerytowanymi pracownikami GROM-u i podobno radzi sobie tak świetnie, że ostatnio dostał propozycję pracy w Szwajcarii.

Wymaga to przeprowadzki do Szwajcarii. Bartek musiałby przenieść się do Lozanny, tam głównie przebywać i pracować. Więc choć warunki były świetne, odmówił. Gdy wyjeżdża za granicę, a robi to często, bardzo tęskni za rodziną. Nie ma mowy, żeby żył z dala od nich - mówi przyjaciel Kożuchowskiej w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Wróblewski jest bardzo rodzinny i nie uległ namowom żony, by jeszcze to przemyślał. Nad ośnieżone stoki Szwajcarii przedłożył warszawskie chodniki:

Małgosia proponowała, żeby przemyślał decyzję, ale on nie miał wątpliwości. Chce być tu z nimi. Wtedy cała trójka jest najszczęśliwsza - czytamy.

Może to i dobrze: gdyby jeszcze kiedyś zdarzyło się, że plan filmowy nawiedził pyton, Małgorzata miałaby męża pod ręką i nie musiałaby bać się śliskiego gada: Pyton paraliżuje Kożuchowską. "Dzwoniła z planu do domu i ZAKAZAŁA ZBLIŻAĆ SIĘ DO TYCH MIEJSC"Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (223)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 223
Odpowiedz
13 22
zgłoś
Ah być celebrytą 07.12.2018 00:22
Podobno Kardashianki nie zrobią w tym roku kartki świątecznej. Prawda-li to?
Odpowiedz
526 32
zgłoś
Gość 07.12.2018 00:23
No i dobrze, rodzina jest najważniejsza
Odpowiedz
44 42
zgłoś
Gość 07.12.2018 00:23
Oj oj wiele ludzi tak robi, ale w tym przypadku trzeba to nagłośnić, aby ta idealna rodzinka była jeszcze bardziej idealna....
Odpowiedz
50 46
zgłoś
gość 07.12.2018 00:24
"święta rodzinka" ... śmiechu warte
Odpowiedz
28 11
zgłoś
Gość 07.12.2018 00:24
Pudel ale jesteś śmieszny ho ho ho
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 223