Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"

151
Podziel się:

Podobno Małgorzata próbowała go namawiać. "On nie miał wątpliwości".

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"

Trudno właściwie stwierdzić, z czego wynika fenomen Małgorzaty Kożuchowskiej: mimo że jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd polskiego show biznesu, próżno szukać jej w każdej produkcji. Niedługo na ekrany wejdzie najnowsze "dzieło" Patryka Vegi, Plagi Breslau, w którym Gosia pokazała podobno ciemną stronę osobowości. Wnioskując po zwiastunie filmu, może być nawet zabawnie: "Groźna" Kożuchowska popisuje się kloacznym słownictwem w zwiastunie nowego filmu Vegi: "Jaka to rasa? KU*WA SRAKA"

Być może realiów pracy z bronią uczył Małgorzatę jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, który prowadzi firmę ochroniarską. Nie skupia się jednak na ochronie półek z powidłami w dyskontach, ale celuje w polityków i pracowników dyplomatycznych. Wróblewski założył agencję ochrony razem z emerytowanymi pracownikami GROM-u i podobno radzi sobie tak świetnie, że ostatnio dostał propozycję pracy w Szwajcarii.

Wymaga to przeprowadzki do Szwajcarii. Bartek musiałby przenieść się do Lozanny, tam głównie przebywać i pracować. Więc choć warunki były świetne, odmówił. Gdy wyjeżdża za granicę, a robi to często, bardzo tęskni za rodziną. Nie ma mowy, żeby żył z dala od nich - mówi przyjaciel Kożuchowskiej w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Wróblewski jest bardzo rodzinny i nie uległ namowom żony, by jeszcze to przemyślał. Nad ośnieżone stoki Szwajcarii przedłożył warszawskie chodniki:

Małgosia proponowała, żeby przemyślał decyzję, ale on nie miał wątpliwości. Chce być tu z nimi. Wtedy cała trójka jest najszczęśliwsza - czytamy.

Może to i dobrze: gdyby jeszcze kiedyś zdarzyło się, że plan filmowy nawiedził pyton, Małgorzata miałaby męża pod ręką i nie musiałaby bać się śliskiego gada: Pyton paraliżuje Kożuchowską. "Dzwoniła z planu do domu i ZAKAZAŁA ZBLIŻAĆ SIĘ DO TYCH MIEJSC"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(151)
Gość
6 lat temu
No i dobrze, rodzina jest najważniejsza
gość
6 lat temu
miłość, szczęśliwa rodzina to podstawa w życiu. Ostoja, oaza i ciepło. Nie mam jej, nie wiem czy będę mieć więc wiem co mówię. Żadna kasa czy sława tego nie zastąpi.
gość
6 lat temu
Nie mogli się razem do tej Szwajcarii przeprowadzić? Lepsze powietrze, mili ludzie. Ona tutaj też jakiejś oszałamiającej kariery nie robi.
gość
6 lat temu
Chyba chodzą do tego samego fryzjera, oboje mają nastroszone włosy na czubku głowy.
Gość
6 lat temu
No prosze... A zaczynał jako prawicowy dziennikarz
Najnowsze komentarze (151)
gość
6 lat temu
Ona jest w Polsce gwiazda//DLACZEGO ???/tam bylaby nikim,Kim lub czym jest tutaj jej maz,popychadlem,dziecko bawi ,Nigdy nie sa razem,
gość
6 lat temu
Sztuczna, plastikowa baba ciagle grajaca młodki. Przecież50-tka na karku.
gość
6 lat temu
Pilnuje starej rozpustnego twora! To kobita bez uczuć! Dla niej liczy się kasa a nie Rodzina. Jedynego syna nie wychowuje tylko lajdaczy się z Karolakiem.Pupilka o.Rydzyka Ale chłopiec wpadłes! Co to za zona????
gość
6 lat temu
Pilnuj starej Eury
gość
6 lat temu
po co pisać o tej nawiedzonej hipokrytce? zero klasy, talentu i charyzmy, tylko pazerny belzebub w tle...
gość
6 lat temu
Kto mu to załatwił PiS czy ojciec Dyrektor. Ten jej mąż to przecież beztalencie.
Elizium
6 lat temu
Nie martw sie Małgosia jeszcze go gdzieś wyślemy Ja cały czas czekam :)
bubu
6 lat temu
Też byłem ochroniarzem ino w Szwecji jak było spoko i nie było c*******h, nie mniej jednak kupiłem dom a Skandynawii właśbie go spłaciłem.
gość
6 lat temu
ma prawo tak zdecydowac. inaczej tez jest OK .wcale nie oznacza byc daleko od rodziny albo ja stracic. wiez jest najwazniejsza
gość
6 lat temu
ogólnie nie lubię kobity. nie znam, ale wydaje się być zarozumiała. dziwne, że namawia męża do przemyślenia przeprowadzki.
Gość
6 lat temu
Ustawił się przez znajomości haha
gość
6 lat temu
to prawda!!jeżeli decydujesz się na założenie rodziny to ona ma być dla ciebie numerem jeden!!reszta to tylko obowiązki lub dodatki!!! jeżeli ktoś tego nie rozumie niech zostanie SAM!!!
gość
6 lat temu
stara c**a utrzymuje mężulka boi się może poznałby młodą kobietę a nie takie stare pudlisko
Gość
6 lat temu
Zycie na odleglosc to czesto pierwszy krok do rozwodu. Widocznie sa tego swiadomi i swiadomie nie chca ryzykowac.
...
Następna strona