Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"

151
Podziel się

Podobno Małgorzata próbowała go namawiać. "On nie miał wątpliwości".

Mąż Kożuchowskiej odrzucił propozycję pracy w Szwajcarii! "Nie ma mowy, żeby żył z dala od rodziny"
bDIYAWrV

Trudno właściwie stwierdzić, z czego wynika fenomen Małgorzaty Kożuchowskiej: mimo że jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd polskiego show biznesu, próżno szukać jej w każdej produkcji. Niedługo na ekrany wejdzie najnowsze "dzieło" Patryka Vegi, Plagi Breslau, w którym Gosia pokazała podobno ciemną stronę osobowości. Wnioskując po zwiastunie filmu, może być nawet zabawnie: "Groźna" Kożuchowska popisuje się kloacznym słownictwem w zwiastunie nowego filmu Vegi: "Jaka to rasa? KU*WA SRAKA"

Być może realiów pracy z bronią uczył Małgorzatę jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, który prowadzi firmę ochroniarską. Nie skupia się jednak na ochronie półek z powidłami w dyskontach, ale celuje w polityków i pracowników dyplomatycznych. Wróblewski założył agencję ochrony razem z emerytowanymi pracownikami GROM-u i podobno radzi sobie tak świetnie, że ostatnio dostał propozycję pracy w Szwajcarii.

Wymaga to przeprowadzki do Szwajcarii. Bartek musiałby przenieść się do Lozanny, tam głównie przebywać i pracować. Więc choć warunki były świetne, odmówił. Gdy wyjeżdża za granicę, a robi to często, bardzo tęskni za rodziną. Nie ma mowy, żeby żył z dala od nich - mówi przyjaciel Kożuchowskiej w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

bDIYAWrX

Wróblewski jest bardzo rodzinny i nie uległ namowom żony, by jeszcze to przemyślał. Nad ośnieżone stoki Szwajcarii przedłożył warszawskie chodniki:

Małgosia proponowała, żeby przemyślał decyzję, ale on nie miał wątpliwości. Chce być tu z nimi. Wtedy cała trójka jest najszczęśliwsza - czytamy.

Może to i dobrze: gdyby jeszcze kiedyś zdarzyło się, że plan filmowy nawiedził pyton, Małgorzata miałaby męża pod ręką i nie musiałaby bać się śliskiego gada: Pyton paraliżuje Kożuchowską. "Dzwoniła z planu do domu i ZAKAZAŁA ZBLIŻAĆ SIĘ DO TYCH MIEJSC"

bDIYAWsd
bDIYAWsy
KOMENTARZE
(151)
gość
2 lata temu
Ona jest w Polsce gwiazda//DLACZEGO ???/tam bylaby nikim,Kim lub czym jest tutaj jej maz,popychadlem,dziecko bawi ,Nigdy nie sa razem,
gość
2 lata temu
Sztuczna, plastikowa baba ciagle grajaca młodki. Przecież50-tka na karku.
gość
2 lata temu
Pilnuje starej rozpustnego twora! To kobita bez uczuć! Dla niej liczy się kasa a nie Rodzina. Jedynego syna nie wychowuje tylko lajdaczy się z Karolakiem.Pupilka o.Rydzyka Ale chłopiec wpadłes! Co to za zona????
bDIYAWsz
gość
2 lata temu
Pilnuj starej Eury
gość
2 lata temu
po co pisać o tej nawiedzonej hipokrytce? zero klasy, talentu i charyzmy, tylko pazerny belzebub w tle...
gość
2 lata temu
Kto mu to załatwił PiS czy ojciec Dyrektor. Ten jej mąż to przecież beztalencie.
Elizium
2 lata temu
Nie martw sie Małgosia jeszcze go gdzieś wyślemy Ja cały czas czekam :)
bubu
2 lata temu
Też byłem ochroniarzem ino w Szwecji jak było spoko i nie było c*******h, nie mniej jednak kupiłem dom a Skandynawii właśbie go spłaciłem.
gość
2 lata temu
ma prawo tak zdecydowac. inaczej tez jest OK .wcale nie oznacza byc daleko od rodziny albo ja stracic. wiez jest najwazniejsza
gość
2 lata temu
ogólnie nie lubię kobity. nie znam, ale wydaje się być zarozumiała. dziwne, że namawia męża do przemyślenia przeprowadzki.
Gość
2 lata temu
Ustawił się przez znajomości haha
gość
2 lata temu
to prawda!!jeżeli decydujesz się na założenie rodziny to ona ma być dla ciebie numerem jeden!!reszta to tylko obowiązki lub dodatki!!! jeżeli ktoś tego nie rozumie niech zostanie SAM!!!
gość
2 lata temu
stara c**a utrzymuje mężulka boi się może poznałby młodą kobietę a nie takie stare pudlisko
bDIYAWsr
Gość
2 lata temu
Zycie na odleglosc to czesto pierwszy krok do rozwodu. Widocznie sa tego swiadomi i swiadomie nie chca ryzykowac.
...
Następna strona
bDIYAWsT