Czwartek 06.12.2018 14:30

"Lżejsza" Gessler reklamuje garnki. Wygląda nieco inaczej...

Magda Gessler

"Lżejsza" Gessler reklamuje garnki. Wygląda nieco inaczej...

W dobie powszechnego retuszowania zdjęć nie jest zaskoczeniem, że praktycznie każda gazeta decyduje się na podrasowywanie fotografii. Czasem dzieje się to na prośbę samej gwiazdy występującej na jej łamach, a czasami trochę mimo jej woli. I choć popularne są akcje mające na celu ograniczanie retuszowania zdjęć, m.in. te promujące znane osoby w wersji no make up, zwolennicy sprawdzonych zasad popytu i podaży obstają przy "upiększaniu" gwiazd za pomocą Photoshopa.

W aktualnej, świątecznej ofercie Lidla widzimy Magdę Gessler, która reklamuje swoje garnki i patelnie. To zrozumiałe, że markuje je swoją twarzą, jednak naczynia muszą mieć chyba jakąś nadzwyczajną moc (może odtruwają wodę?), dzięki której powstają nich same odmładzające i wyszczuplające potrawy. Magda na zdjęciu promocyjnym jest bowiem szczuplejsza o jakieś 20 kilogramów i zdecydowanie młodsza.

Zobaczcie sami. Rozumiemy, że sesja promocyjna dla linii garnków Gessler powstała już jakiś czas temu, ale czy pamiętacie ją aż tak szczupłą?

My lubimy Gessler z każdym jej kilogramem. Po co to zmieniać?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (151)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.12.2018 20:02
A oddała ukradzione pieniądze?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 06.12.2018 20:24
Gazetka jest biedronki a nie Lidla...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Obiektywna 06.12.2018 20:27
Nie zauważyłam w gazetce garnków tylko ją i jej chudą wersje
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 06.12.2018 20:43
gość: faceci to świnie. Umawiasz sie z takim, bo twierdzi ze jest wolny, a potem cyrk wychodzi że jednak żonaty. ehh życie
Tak, już to widzę! Umawiacie się z nimi bo wierzycie, że jestescie takie cudne i wyjątkowe i z pewnością wam się uda...a pózniej się okazuje, że jednak nie, lepsze stare żonisko...:)) i machacie tymi sztucznymi rzęskami zaskoczone, że jak to??? ...szkoda tego wszystkiego, bo przez was pózniej tylko dym i zgliszcza...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
bolo 06.12.2018 21:16
Za kasę wszystko co za sprzedajna świnia
Ładowanie komentarzy…