Piątek 07.12.2018 12:15

Doda pyta: "CZY MUSZĘ UMRZEĆ, BY Z GŁOŚNIKÓW MÓGŁ ZABRZMIEĆ MÓJ GŁOS?"

Doda Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska-Stępień

Doda pyta: "CZY MUSZĘ UMRZEĆ, BY Z GŁOŚNIKÓW MÓGŁ ZABRZMIEĆ MÓJ GŁOS?"

Doda właściwie od czasu poznania swojego dzisiejszego męża Emila Stępnia skupia się na pracy - na deskach teatru, na planie filmu lub przy jego produkcji oraz w studio nagraniowym. Można ją lubić lub nie, lecz ciężko jej zarzucić lenistwo. Jej najnowszy singiel Nie wolno płakać jest dedykowany zmarłej babci i zwiastuje nadchodzącą płytę. Piosenka świetnie sobie radzi na YouTubie, gdzie w kilka dni obejrzało ją ponad milion osób, a teledysk znajduje się na podium najczęściej oglądanych polskich wideo na tym portalu.

Mimo tych sukcesów Rabczewska-Stępień jest pomijana przez polskie rozgłośnie radiowe. Ta sprawa wyraźnie stresuje Dorotę, bo postanowiła poświęcić jej cały wpis na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna):

Bez pomocy radia ,pare dni po premierze mamy milion wyświetleń. To przykre ,ze piosenka choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach.Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia ,a moje kolejne single musiały radzić sobie same,podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chce nic więcej poza tym co dostają inne piosenkarki.SZANSY DLA TEGO UTWORU,by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie.Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów : czemu Dody nie grają w radiach?  Mogę jedynie sama zadać swoje :Czy musze umrzeć by z głośników mogł zabrzmieć  w końcu mój głos? ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY ?

Zobacz też: Elegancka Doda dźwiga prezenty dla seniorów (ZDJĘCIA)

Być może lata budowania wizerunku skandalistki sprawiły, że teraz odbija on się Dorocie czkawką? Na szczęście internet pozostawia ludziom wybór. A ci, czy nam się to podoba czy nie, klikami głosują właśnie za Dodą.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1102)

Odpowiedz
46 12
zgłoś
Gość 07.12.2018 12:45
Ale ta pani nie jest piosenkarką tylko celebrytką, piosenkarką jest znana ze śpiewania s ta pani głównie pokazuje się na ściankach i w mediach społecznościowych , może jak zacznie śpiewać i nabierze pokory to przestanie być wysmiewana
Odpowiedz
56 7
zgłoś
gość 07.12.2018 12:45
Niby taka inteligentna, a nie rozumie prostych zależności jak przyczyna - skutek, nie ogarnia takiego prostego słowa jak KONSEKWENCJE.
Odpowiedz
29 43
zgłoś
Gość 07.12.2018 12:46
Prawdę mówi! Nie ocenia się innych piosenkarzy tak brutalnie jak ją. Wszyscy popełniają błędy a tylko ona jest najmocniej obwiniana. Śledzicie losy zagranicznych gwiazd gdzie często dochodzą nas wieści ze piją, są na odwyku, dają d** i wtedy im kibicuje ie żeby z tego wyszły. Doda jest pyskata, nie lubię jej takiej ale powiem szczerze, że ostatnio zaczęłam na obserwować i często mówi sensownie i zaraza pozytywną energią. Ma coś ciekawe go do powiedzenia.
Odpowiedz
26 41
zgłoś
Gość 07.12.2018 12:47
Ma racje. Po milion razy puszczaja jakiegos wykonawce i jego piosenke do zarzygania bo juz czlowiek sluchac tego nie moze a nowych mlodych nie puszczaja bo nie wiem co. Moze trzeba posmarowac. Tez juz zwrocilam na to uwage. Doda na racje. Puszczajcie wszyskich a nie tylko wybranych
Odpowiedz
19 21
zgłoś
Gość 07.12.2018 12:47
Gość: W sumie ma trochę racji, przydałby się jej promocja w radiu. Czasami takie szmiry grają, że szkoda slow... mogli dać jej szansę.
Pewnie, że tak
Ładowanie komentarzy…