Piątek 07.12.2018 12:15

Doda pyta: "CZY MUSZĘ UMRZEĆ, BY Z GŁOŚNIKÓW MÓGŁ ZABRZMIEĆ MÓJ GŁOS?"

Doda Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska-Stępień

Doda pyta: "CZY MUSZĘ UMRZEĆ, BY Z GŁOŚNIKÓW MÓGŁ ZABRZMIEĆ MÓJ GŁOS?"

Doda właściwie od czasu poznania swojego dzisiejszego męża Emila Stępnia skupia się na pracy - na deskach teatru, na planie filmu lub przy jego produkcji oraz w studio nagraniowym. Można ją lubić lub nie, lecz ciężko jej zarzucić lenistwo. Jej najnowszy singiel Nie wolno płakać jest dedykowany zmarłej babci i zwiastuje nadchodzącą płytę. Piosenka świetnie sobie radzi na YouTubie, gdzie w kilka dni obejrzało ją ponad milion osób, a teledysk znajduje się na podium najczęściej oglądanych polskich wideo na tym portalu.

Mimo tych sukcesów Rabczewska-Stępień jest pomijana przez polskie rozgłośnie radiowe. Ta sprawa wyraźnie stresuje Dorotę, bo postanowiła poświęcić jej cały wpis na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna):

Bez pomocy radia ,pare dni po premierze mamy milion wyświetleń. To przykre ,ze piosenka choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach.Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia ,a moje kolejne single musiały radzić sobie same,podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chce nic więcej poza tym co dostają inne piosenkarki.SZANSY DLA TEGO UTWORU,by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie.Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów : czemu Dody nie grają w radiach?  Mogę jedynie sama zadać swoje :Czy musze umrzeć by z głośników mogł zabrzmieć  w końcu mój głos? ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY ?

Zobacz też: Elegancka Doda dźwiga prezenty dla seniorów (ZDJĘCIA)

Być może lata budowania wizerunku skandalistki sprawiły, że teraz odbija on się Dorocie czkawką? Na szczęście internet pozostawia ludziom wybór. A ci, czy nam się to podoba czy nie, klikami głosują właśnie za Dodą.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1102)

Oglądasz 1051-1080 z 1102
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Hrvat Jadranski 08.12.2018 21:31
A czy Doda koniecznie musi śpiewać? Czy nie wystarczy, że pokaże to i owo? Jak idę do fokarium, to nie oczekuję, że foki będą mi tłumaczyć zasadę nieoznaczoności Heisenberga. Idę je obejrzeć. Doda przesadza.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Joki2 08.12.2018 21:55
Poziom inteligencji pani Dody jest porażający.
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 08.12.2018 21:56
ta piosenka jest ohydna,wylaczylam w trakcie,nie da sie sluchac glosu tej wiesniary
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Rybak 08.12.2018 22:01
Syf i tyle nie muzyk% przed cycki do telewizji i śpiewania
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 08.12.2018 23:12
gość: Kiedyż ona wreszcie opanuje posługiwanie się spacją? Podpowiem: wyraz-znak interpunkcyjny-spacja-kolejny wyraz. Jaśniej się nie da!
Zgodnie z poprawną polszczyzną spacji nie stawia się po znaku interpunkcyjnym.
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 1051-1080 z 1102