Niedziela 09.12.2018 11:30

Thomas Markle pokazał zdjęcie z pierwszego ślubu córki. "Cały czas próbuję z nią porozmawiać, ale razem z Harrym postawili ścianę milczenia"

Meghan Markle Thomas Markle książę Harry

Thomas Markle pokazał zdjęcie z pierwszego ślubu córki. "Cały czas próbuję z nią porozmawiać, ale razem z Harrym postawili ścianę milczenia"

Dołączenie Meghan Markle do rodziny królewskiej od początku było dosyć problematyczne. Była aktorka miała na swoim koncie rozbierane sceny w filmach, rozwód i amerykańskie pochodzenie. Do tego doszło zamieszanie z siostrą, która oskarżyła Markle o to, że wypięła się na rodzinę, w tym jej ojca, który mocno wspierał ją emocjonalnie i finansowo przez całe życie.

ZOBACZ: Siostra Meghan Markle znów atakuje księżną: "Jeśli ojciec UMRZE, TO BĘDZIE JEJ WINA"

Początkowo mówiło się o tym, że Thomas Markle poprowadzi córkę do ołtarza, ale sprawy bardzo skomplikowały się, kiedy tuż przed nim okazało się, że emerytowany oświetleniowiec ustawiał się z paparazzi na sesje zdjęciowe. Tuż przez ceremonią doznał zawału serca, co całkowicie wykluczyło udział w ślubie. Rozgoryczony ojciec księżnej udzielił kilku wywiadów, w których wylał swoje żale i wyjawił, że Meghan zerwała z nim kontakt.

ZOBACZ: Meghan Markle odcina się od ojca? "Ona jest teraz księżniczką, jest między nimi przepaść kulturowa"

W najnowszym wywiadzie dla Daily Mail Markle postanowił znów pożalić się na córkę oraz rozprawić z kilkoma plotkami na swój temat. W ramach dowodu na to, że wcale "nigdy nie był specjalnie blisko z córką", pokazał pełne czułości i miłości listy od niej, które dostawał w przeszłości. Zaprzeczył też doniesieniom, że zabrakło go również na pierwszym ślubie córki, z producentem Trevorem Engelsonem, pokazując zdjęcie z uśmiechniętą Meghan z tamtego dnia.

Dziennikarzom przedstawił również swoją dokumentacją medyczną na dowód tego, że wcale nie symulował problemów z sercem.

Thomas Markle potwierdził także, że nadal nie ma kontaktu z córką, mimo że usilnie o niego zabiega.

Zostałem całkowicie odcięty i nie mogę milczeć na ten temat. Wysłałem do niej tuzin listów i SMS-ów, ale ona i Harry postawili ścianę milczenia. Zrobili to, o co kiedyś prosili mnie, żebym nie robił - wierzą w każde złe słowo napisane o mnie - stwierdził.

Wszyscy mi mówią: dlaczego się po prostu nie zamknę, że Meghan ze mną nie rozmawia, bo zdradzam prasie jej sekrety. Ale to nieprawda. Piszą o mnie straszne rzeczy, twierdzą, że sprzedaje historie o córce, a Meghan i Harry wierzą w każde kłamstwo. Nie jestem idealny, popełniłem błędy, ale moja kara jest nieadekwatna do winy. Nawet córki morderców odwiedzają ojców w więzieniu - zakończył dramatycznie.

Ojciec księżnej dodał, że wstawiennictwa szukał nawet u matki Meghan, jedynej członkini rodziny, z którą żona Harry'ego utrzymuje kontakt. Bezskutecznie.

Myślicie, że takie wywiady przybliżą go do odzyskania kontaktu z córką?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (348)

Odpowiedz
8 14
zgłoś
Gość 09.12.2018 11:51
Nie rozumiem takich rodziców
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 09.12.2018 11:52
Gość: Mi ona wygląda na wredną i wyniosłą.Typowa karierowiczka,jeszcze zobaczycie jakie z nią bedą jaja
jaja jak arbuzy!
Odpowiedz
23 4
zgłoś
Gość 09.12.2018 11:53
Inna kwestia-po zdjęciach widać jaka poszła u niej plastyka aby zatuszować afrykańskie rysy twarzy.No gejów nie oszukasz.Ona aktorka z usa z dziwnej rodziny jak pięść do nosa pasuje do dworu królewskiego.
Odpowiedz
15 1
zgłoś
Mateuszek 09.12.2018 11:54
gość:
Gość: ludzie przejzyjcie na oczy..Francia jest w stanie wojny
Bo to jeden kraj w europie gdzie się ludzie piorą z władzą. Jeszcze dobrze nie ucichły zamieszki w hiszpańskiej Katalonii. Za jakiś czas będą gdzieś następne. Życie jest ciągłą walką o przetrwanie i żadne wyświechtane slogany o miłości i wolności nie zastąpią przyzwoitych warunków do życia, bo nikt nie będzie pracował za miskę ryżu.
no jak to? a skąd elity wezmą na życie, jak motłoch nie będzie chciał pracować za miskę ryżu?
Odpowiedz
28 6
zgłoś
Gość 09.12.2018 11:55
Może zamiast współczuc jej postawcie się w jego sytuacji. Był wystarczającym ojcem dopóki nie weszła do rodziny królewskiej?! Teraz za niskie progi! Nic dziwnego że facet szuka kontaktu z córką
Ładowanie komentarzy…