Wtorek 11.12.2018 21:00

"Niebezpieczna kobieta" Małgorzata Kożuchowska i Oświeciński z byłą żoną na premierze "Plag Breslau" (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska Plagi Breslau

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Małgorzata Kożuchowska przez całą swoją głównie serialową karierę gra jedną postać. Początkowo scenarzyści M jak Miłość próbowali wykreować ją na czarny charakter, ale szybko okazało się, że ulubienica widzów najlepiej sprawdza się w roli ciepłej i wyrozumiałej "matki Polki". W takich zazwyczaj bywa obsadzana.

Współpraca z "niepokornym reżyserem" Patrykiem Vegą miala być dla aktorki szansą na zerwanie z wizerunkiem słodkiej aktorki serialowej. Kożuchowska w najnowszej produkcji Vegi, Plagi Breslau, gra zmęczoną i doświadczoną przez życie policjantkę, która słynie z twardego charakteru, a jej słownik  wypełniony jest wulgaryzmami.

ZOBACZ: "Groźna" Kożuchowska popisuje się kloacznym słownictwem w zwiastunie nowego filmu Vegi: "Jaka to rasa? KU*WA SRAKA"

Na poniedziałkowej, wrocławskiej premierze filmu Gosia wróciła do swojego "anielskiego" wizerunku, ale już na tej oficjalnej w Warszawie, pokazała się z "ostrej strony". Gwiazda na ściance pozowała w skórzanej mini, a drapieżny efekt wzmacniał dodatkowo mocny makijaż.

Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć reżysera z żoną, "muz Vegi" i pozostałych gwiazd produkcji.

Zobaczcie zdjęcia: zachęcają was do obejrzenia filmu?

Małgorzata na premierze pokazała się w skórzanej mini, a drapieżności jej "lookowi" dodawał mocny makijaż.

2Ostra Kożuchowska