Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mikołaj "Depilator" Krawczyk i Sylwia Juszczak mizdrzą się do fotografów na wernisażu (FOTO)

276
Podziel się

W październiku wyszło na jaw, że aktorska para spodziewa się dziecka.

Mikołaj "Depilator" Krawczyk i Sylwia Juszczak mizdrzą się do fotografów na wernisażu (FOTO)
bCxoOIVx

W teorii Mikołaj Krawczyk zajmuje się aktorstwem, jednak sławę zyskał głównie za sprawą głośnego romansu z Agnieszką Włodarczyk, dla której zdecydował się zostawić Anetę Zając oraz dwójkę synów. Mimo że 41-latek już dawno rozstał się z Zając, aktor wciąż zmuszony jest widywać byłą żonę na sali sądowej, w związku z oskarżeniami o uchylanie się od płacenia na dzieci oraz ciągnącą się walką o obniżenie alimentów.

Zaradny Mikołaj układa sobie teraz życie u boku koleżanki ze studiów, Sylwii Juszczak, do której zapałał uczuciem w trakcie kręcenia programu Celebrity Salon. Jako że za Krawczykiem wciąż ciągnie się krzywdząca opinia weekendowego tatusia, zdesperowany celebryta robi wszystko, by ocieplić wizerunek i w pełnej chwale powrócić na salony u boku żony oraz przyszłej matki jego dziecka.

bCxoOIVz

Starania Mikołaja i Sylwii o tytuł nowej "it-couple" można było oglądać w środę na wernisażu zdjęć Roberta Wolańskiego do kalendarza Grupy ATM. Para postanowiła zaszczycić swoją obecnością event, pojawiając się na imprezie w eleganckich, wieczorowych stylizacjach. Znany z dbania o higienę osobistą "Depilator" miał na sobie czarną koszulę, do której dobrał welurową marynarkę i spodnie rurki. Wisienką na torcie był dodatek w postaci stylowych okularów. Juszczak z kolei zdecydowała się na granatową, luźną sukienkę, pod którą ukryła ciążowy brzuszek.

Zobaczcie zdjęcia Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Ładnie razem wyglądają?

bCxoOIVF
bCxoOIVG
bCxoOIVH
bCxoOIWa
KOMENTARZE
(276)
Gość
rok temu
Sylwia Juszczak, kretyni.
Gość
rok temu
Nigdy nikt go nie polubi
Gość
rok temu
Paula? To Sylwia!!!
bCxoOIWb
Gość
rok temu
Debile nie redakcja. XD
Gość
rok temu
Czy ona nie ma na imię Sylwia?
Najnowsze komentarze (276)
Gość
rok temu
Po co w tytule że się mizdrzą, oni robią to samo co wielu im podobnych. Tyle że o innych piszą wtedy że pozują. Zero obiektywizmu. Ps. Nie jestem fanem tej pary.
Olka
rok temu
Jak dlugo te owlosione ryje beda utrzymywac sie w modzie ???
w
rok temu
w tym zawodzie k******o wpisane jest w obowiązki
kaneh
rok temu
Ktos powinien mu wszystkie gnaty poprzestawiac za Pania Zajac.
luc
rok temu
Wiecie może czemu tej starzejącej się szybko Włodarczyk "Depilator" nie p****ł tak ,żeby zaszła ??? Pamiętam o zjednoczonym ciele astralnym unoszącym się w przestrzeni metafizycznej itp .!!! Znaczy co ??? Jałowe ciało astralne było ??? Takie jednokrotne ,niepowtarzalne i ulotne jak pył bez możliwości skopiowania chociaż w 50 % włożonej energii ???
gość
rok temu
na niego jest ewidentna nagonka ,na tym samym Pudlu można poczytać o facetach w identycznej sytuacji którzy porzucili kobiety w ciąży ,po porodzie .podczas narzeczeństwa czy o takich co maja po kilkoro dzieci z różnymi kobietami ,ludzie się rozstaja znajdują nowych partnerów ,na nikogo tak nie plują ,dlaczego ? ano dlatego ze to dzieło jednej osoby której nikt nie chce i się mści
gość
rok temu
Sylwia w ciąży pięknie wygląda nie spuchnięta nie otyła ładnie zdrowo elegancko
Gość
rok temu
Ciekawe, kto jest dla niego wzorem Pazura? czy może Karolak? Dziwię się jednak ich nowym kobietom. Porzucil raz, porzuci i kolejny. A już ten i to chodzący obciach. Jak można sądzić się z własnymi synami? Wstyd. Brak klasy i honoru.
bCxoOIVT
gość
rok temu
Jaką byłą żonę? kto to pisze? Z Anetą nie byli małżeństwem
gość
rok temu
2; 3; 9 jakby zaraz miała zemdleć, albo rodzić? w domu siedzieć a nie po ściankach w takim stanie, szok
gość
rok temu
41? serio? mimo ze wyglada jak i****a zawsze w nowym przebraniu (niekoniecznie ubraniu) to dalabym mu 31.
Gość
rok temu
Zdrowej dzidzi
Gość
rok temu
W jej wieku to chyba już przekwita a nie kwitnie
gość
rok temu
straszną gębę ma ten krawczyk...jak zly ...p***y facet.....nie chce płacic na swoich synow co za wstyd...a juz robi kolejne...
...
Następna strona
bCxoOIWv