Niedziela 16.12.2018 00:00

Magda Gessler radzi, aby głodzić świątecznego karpia PRZEZ TYDZIEŃ. Co na to Maja Ostaszewska?

Magda Gessler Maja Ostaszewska

Magda Gessler radzi, aby głodzić świątecznego karpia PRZEZ TYDZIEŃ. Co na to Maja Ostaszewska?Nie sposób nie docenić wkładu, jaki Magda Gessler ma w rozwój nie tylko polskiego show biznesu, ale i branży restauracyjnej. Ujawniając na wizji najskrytsze tajemnice lokalnych przystanków gastronomicznych, celebrytka tak naprawdę wyedukowała cały naród odnośnie światowych standardów, a jej krzyki i rzucanie talerzami pobudziły sukces większości restauracji, które odwiedziła. Rzecz jasna, jako postać niezwykle barwna jak na polskie warunki, Magda nagromadziła pod drodze niemało przeciwników jej działalności i coś nam mówi, że po ostatniej publikacji Super Expressu fanów kreatorki smaków raczej nie przybędzie.

Odpowiadając, w trakcie jednej z konferencji, na pytanie dotyczące smakowitych przepisów na wigilijne dania, Gessler wprawiła wszystkich w niemałe zakłopotanie, wyznając, że przed zabiciem karpia należy go najpierw głodzić przez całe siedem dni.

Karp jest bardzo zdrowy, kiedy się go głodzi. Karpia trzeba głodzić przez tydzień! Wtedy jest naprawdę czysty i zdrowy – oznajmiła, a jej słowa cytuje tabloid.

Wypowiedź ta jest dodatkowo zaskakująca, biorąc pod uwagę niedawną walkę Mai Ostaszewskiej z sieciami spożywczymi, przetrzymującymi świąteczne ryby w nieodpowiednich warunkach. Nie powstrzymało to jednak Magdy, która kontynuowała całą listę mięsiw, którym jeszcze za ich życia lubi zafundować surową dietę.

Kurczak czy wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. Wątroba to jest filtr. Jak karmimy się nieodpowiednim jedzeniem, to tak, jakbyśmy sobie pchali szambo do ust. W kurczaku gromadzi się wszystko, co najgorsze, chyba że nie je przez tydzień, tak jak robi się z karpiem - dodała ze stanowczością.

Naturalnie nikt nie powątpiewa w prawdziwość porad Magdy, jednak biorąc pod uwagę obecny klimat polityczny i coraz bardziej zażartą (i słuszną) walkę o prawa zwierząt, przypuszczamy, że jej wypowiedzi mogą spowodować niemałe zamieszanie.

Myślicie, że doczekamy się drugiej odsłony ekowojny w polskim show biznesie jeszcze przed zakończeniem roku?

fot. ONSfot. East News

 

fot. ONS

fot. East Newsfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (608)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 608
Odpowiedz
1323 102
zgłoś
Gość 16.12.2018 00:01
PANi Magdo Pani tez przydałaby się tygodniowa Głodówka
Odpowiedz
56 157
zgłoś
Gość 16.12.2018 00:01
Magdzie nikt nie podskoczy
Odpowiedz
947 85
zgłoś
Gość 16.12.2018 00:02
Znęcanie się nad zwierzętami dotyczy nie tylko piesków i kotków
Odpowiedz
113 30
zgłoś
Gość 16.12.2018 00:02
Wchodzę czytać komentarze 😁
Odpowiedz
78 29
zgłoś
gość 16.12.2018 00:02
Besos... pewnie parówy wciąga a nie karpia 🙂🙃
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 608