Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aleksandra Popławska w "Playboyu": "Jeśli reżyser ma wizję i wie, o czym chce opowiedzieć, jestem w stanie oddać mu ciało i duszę"

126
Podziel się

Aktorka promuje drugą część "Kobiet Mafii", która niebawem pojawi się w kinach.

Aleksandra Popławska w "Playboyu": "Jeśli reżyser ma wizję i wie, o czym chce opowiedzieć, jestem w stanie oddać mu ciało i duszę"
bDIYibPF

Mimo że Aleksandra Popławska funkcjonuje w show biznesie już od kilkunastu lat, o aktorce zrobiło się głośno dopiero niedawno. Po występach w takich produkcjach jak Wataha, Belfer czy Kochaj, artystką zainteresował się Patryk Vega, oferując rolę "Siekiery" w filmie Kobiety mafii. Od momentu, w którym Popławska dołączyła do słynnej "stajni Vegi", 42-latce udało się zwrócić na siebie uwagę publiczności i zaistnieć w przemyśle rozrywkowym.

Przy okazji zbliżającej się premiery drugiej części Kobiet mafii, Aleksandra wzięła udział w sesji do styczniowego numeru Playboya. Dość grzecznym, jak na magazyn, zdjęciom towarzyszył wywiad, w którym celebrytka opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z zawodem aktora. Na pytanie dziennikarza o to, czy zdarzyło jej się być zmuszoną do odegrania jakiejś sceny, bohaterka sesji odparła:

Nie. Nigdy mnie nikt nie namawiał do scen, które byłyby przeciwko mnie. Oczywiście zdarzają się sceny trudne, które wytrącają mnie z mojego poczucia komfortu, ale to zawsze wyzwania, które tylko pobudzają adrenalinę, a nie takie, po których mam moralnego kaca.

Popławska wyznała też, że nie byłaby w stanie odegrać źle napisanej roli, opierającej się na słabym scenariuszu.

bDIYibPH

Słaba literatura mnie nie uruchamia - stwierdziła Popławska. Banału nie jestem w stanie znieść. Zaczęłam czytać Pięćdziesiąt twarzy Greya E.L. James i nie mogłam się nadziwić, że ludzie to czytają, to jest bardzo zła literatura. Jeśli jest dobry test i niesie ważne dla mnie treści, a do tego reżyser ma wizję i wie, o czym chce opowiedzieć, jestem w stanie oddać mu ciało i duszę. Byle to miało sens i było jakieś.

Lubicie Popławską?

bDIYibPN
bDIYibPO
bDIYibQi
KOMENTARZE
(126)
Arogant
2 lata temu
MILF 😋
gość
2 lata temu
słabiuchno
gość
2 lata temu
jak to mówią: brzydsza i mniej utalentowana siostra Magdy
bDIYibQj
Gość
2 lata temu
Seksowana kobieta
gość
2 lata temu
ile trzeba mieć żeby ja mieć ?
Gość
2 lata temu
P******a,g****a Taka sama jak siostra
Mężczyzna37
2 lata temu
Bardzo atrakcyjna i zmysłowa kobieta:-)
gość
2 lata temu
Polecam przeczytać książkę pt: "Od złudzenia do prawdy. Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła. Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo". Jeśli ktoś z was wątpi albo sądzi, jakoby Bóg nie istniał i że życie po śmierci to dobry materiał dla twórców filmów, lub jeśli ktoś uważa, jakoby wraz ze śmiercią wszystko się kończyło.
gość
2 lata temu
Ty po porodach. Marz dalej, ze ci się obkurczyło. To mit. Każda, co rodziła jest sflaczała i czuć różnice podczas stosunku. Sama wiem po sobie, po porodzie to dramat.
gość
2 lata temu
świetna była w 'Watasze"
Gość
2 lata temu
Piekna kobieta, ma tez seksowny glos.
gość
2 lata temu
ładniejsza od siostry
Gość
2 lata temu
Sesja brzydka. Wygląda jak tania cpunka.
bDIYibQb
Gość
2 lata temu
Ona i siostrunia już odleciały i obie ostatnio zaczęły sie rozbierać w mediach.A potem blablabla,że to nie jest rozbieranie tylko misja i ma pokazać cos głębszego a ta głębia to np.zagranie w turbo shicie Vegi.Po co dorabiać filozofie do gołego tyłka.
...
Następna strona
bDIYibQD