Sobota 15.12.2018 19:30

Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska (ZDJĘCIA)

Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Szostak Klaudia Halejcio Edyta Herbuś Paulina Krupińska-Karpiel Katarzyna Zielińska Ilona Ostrowska

Okres przedświąteczny jest czasem, kiedy wszystkie fundacje charytatywne działają na pełnych obrotach, starając się wesprzeć osoby, które nie były zbyt łaskawie potraktowane przez los. Do wielu akcji włączają się również polskie gwiazdy, chcące szlachetnie wykorzystać swoją popularność w celu nagłośnienia kwestii, które zdają się nam umykać.

Zobacz: Ile wydajemy na Boże Narodzenie? "Polskie święta są bardzo bogate jeśli chodzi o jedzenie. Wyróżnia nas to na tle Europy"

Już po raz siódmy gwiazdy zebrały się w zorganizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko wiosce Świętego Mikołaja, w których dzieci z domów dziecka mogły liczyć na prezenty od najpopularniejszego mieszkańca Laponii oraz masę innych atrakcji, jak warsztaty telewizyjne, dziennikarskie czy kulinarne. W tym roku Świętemu Mikołajowi pomagały m.in. Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Anna Czartoryska, Ilona Ostrowska i Klaudia Halejcio.

Co sądzicie o udziale celebrytek w takich akcjach?

« Poprzednie 1/18

Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska

2Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska