Sobota 15.12.2018 21:45

Isabel na Gwiazdkę upomina się o pieniądze Marcinkiewicza: "Liczę, że Kaz się zrehabilituje i spłaci choć część długów"

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Isabel Kaz

Isabel na Gwiazdkę upomina się o pieniądze Marcinkiewicza: "Liczę, że Kaz się zrehabilituje i spłaci choć część długów"Historia Kazimierza Marcinkiewicza i jego niegdysiejszej małżonki Isabel, prawdopodobnie będzie pełnić formę przestrogi dla niewiernych mężów w całym kraju jeszcze na długie lata. Związek, który miał być dla byłego premiera miłością życia, okazał się prawdziwą kulą u nogi, która ściągnęła na dno jego reputację. Szczęśliwie, po latach medialnej awantury, małżeństwo zostało oficjalnie zakończone pod koniec października tego roku. Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek, jakie najsłynniejsza poetka z Brwinowa planuje zaserwować swemu byłemu partnerowi.

Mimo orzeczenia sądu, Kaz rzekomo miga się od comiesięcznego wypłacania alimentów w wysokości pięciu tysięcy złotych, twierdząc najwyraźniej, że jego ekskochanka mogłaby sama się utrzymać, nie zważając na wiecznie eksponowane przez nią ramię. Isabel próbowała już więc grozić Kazimierzowi więzieniem i, co gorsza, spłodzeniem nowej książki, jeśli ten nie zacznie przesyłać jej pieniędzy.

Zobacz: Isabel ostrzega Kaza: "Skorzystam ze wszystkich możliwości, nawet jeśli ma to być ARESZT I WIĘZIENIE"!

Gdy to nie podziałało, Olchowicz postanowiła uderzyć w nieco delikatniejsze tony, powołując się na wyjątkowość okresu świątecznego.

Moja sytuacja jest niezmienna. Jako osoba niepełnosprawna potrzebuję funduszy na codzienną opiekę medyczną, lekarzy itp. Nie starcza mi na wszystkie moje potrzeby, a co dopiero myśleć o innych wydatkach, jak prezenty pod choinkę - cytuje "pisarkę" Fakt.

Ogólnie źle znoszę grudzień. To ze względu na rocznicę wypadku. Liczę jednak, że w tym wyjątkowym świątecznym czasie, gdy ludzie sobie pomagają, Kaz się zrehabilituje i spłaci choć część długów, pieniędzy, których bardzo potrzebuję na leczenie i opiekę - zaapelowała ponownie Isabel.

Wygląda więc na to, że pomimo rozwodu Marcinkiewiczów, jeszcze nie raz dane nam będzie usłyszeć o ich niezwykle burzliwej relacji.

Myślicie, że Kazimierz w końcu zapłaci Isabel?

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234
Odpowiedz
1127 85
zgłoś
Gość 15.12.2018 21:46
Na Boga, kobieto, idz do pracy!!! Skoro niewidomi moga oracowac, to Ty tymbardziej
Odpowiedz
245 35
zgłoś
Gość 15.12.2018 21:46
Zamknij pysk w koncu
Odpowiedz
972 96
zgłoś
Gość 15.12.2018 21:47
Kobieto weź się za uczciwą robotę.
Odpowiedz
113 16
zgłoś
Gość 15.12.2018 21:47
Kobieto weź się za uczciwą robotę.
Odpowiedz
280 54
zgłoś
Gość 15.12.2018 21:47
Kaz weź jej zapłać, bo tych jęków nie da sie już słuchać.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234