Niedziela 16.12.2018 21:45

Amerykański "Vogue" zachwyca się Joanną Kulig: "W sprawiedliwym świecie dostałaby nominację do nagrody dla Najlepszej Aktorki"

Joanna Kulig Vogue

Amerykański "Vogue" zachwyca się Joanną Kulig: "W sprawiedliwym świecie dostałaby nominację do nagrody dla Najlepszej Aktorki"

Mijający rok należał do Joanny Kulig, która po sukcesie filmu Zimna Wojna w Cannes przeżywa aktualnie rozkwit kariery. Doceniają ją nie tylko polskie, ale też światowe media, które spekulują, że Polka ma szansę na Oscara za rolę w najlepszym filmie nieanglojęzycznym.

Zobacz: Joanna Kulig z szansą NA OSCARA! Amerykański magazyn filmowy wymienią ją wśród faworytek

Niedawno Joanna udzieliła wywiadu dla francuskiego wydania Elle, a teraz pojawiła się w amerykańskiej edycji Vogue. Na stronie internetowej magazynu ukazał się artykuł, w którym Chloe Schama rozpływa się w zachwytach nad Polką. Dziennikarka była na przykład pod wrażeniem zwyczajnego wyglądu Joanny.

Joanna Kulig otwiera drzwi swojego pokoju hotelowego na Manhattanie w dresach i butach, które wyglądają bardziej na ortopedyczne niz Balenciagi - opisuje Schama. Brak makijażu i krótkie blond włosy, niesfornie zaczesane do tyłu. W jej wyglądzie nie ma nic, co mogłoby wskazywać, że gra olśniewającą, burzliwą postać w nowym polskojęzycznym filmie Pawła Pawlikowskiego, Zimna wojna.

Kulig wytłumaczyła, że płaskie obuwie nosi nie tylko ze względu na ciążę, ale też pomaga odpocząć stopom po licznych imprezach promocyjnych, na których pojawiała się ostatnio w szpilkach. Dodaje, że robiła to ze względu na... Tomasza Kota.

Tomasz jest tak wysoki, a ja jestem taka mała, jak mały ptak. Przez cały czas musiałam nosić wysokie szpilki. Musieli mnie filmować od kolan w górę - powiedziała.

Dziennikarka Vogue ocenia, że "Polka jest nie tylko zdolną aktorką, ale także wokalistką, dzięki czemu znikają bariery językowe".

Nawet jeśli zignorowałoby się napisy do tego filmu, to jego emocje przenosiłyby się przez jej mroczny, przejmujący serce śpiew. Ogólny występ Kulig jest tak mocny, że w rzeczywistości sugeruje się, iż w sprawiedliwym świecie Kulig otrzymałaby nominację do nagrody dla Najlepszej Aktorki - pisze.

Schama dodaje, że jej zdaniem Kulig jest na najlepszej drodze do zrobienia kariery poza Polską. Aktorka ma już nawet amerykańskiego agenta, z którym chodzi na castingi. Wkrótce ukaże się serial Hanna wyprodukowany przez Amazon, w którym Kulig zagrała matkę młodego zabójcy.

Myślicie, że zrobi światową karierę?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (583)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 583
Odpowiedz
832 40
zgłoś
gość 16.12.2018 21:48
JEST SUPER
Odpowiedz
735 48
zgłoś
gość 16.12.2018 21:50
Joasia jest cudowna!
Odpowiedz
321 20
zgłoś
Gość 16.12.2018 21:50
Ludzie,cieszmy sie ,ze polka tak daleko zaszla😊😊
Odpowiedz
170 12
zgłoś
gość 16.12.2018 21:50
Zycze Szczescia!!!!
Odpowiedz
174 19
zgłoś
Gość 16.12.2018 21:50
Nie w moim typie. Ale ciesze sie ze doceniaja ja na swiecie! Gratuluje!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 583