Wtorek 18.12.2018 18:45

Musiał CHCE ODEJŚĆ z "Rodzinki.pl"? "Pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą"

Maciej Musiał Rodzinka.pl

Musiał CHCE ODEJŚĆ z "Rodzinki.pl"? "Pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą"

Nie da się ukryć, że Maciej Musiał należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia, a wszystko za sprawą roli Tomka Boskiego, w którą od ośmiu lat wciela się w hitowej produkcji TVP, Rodzinka.pl. Lubiany serial otworzył warszawiakowi drzwi do prawdziwej kariery, dzięki czemu dziś Musiał może przebierać w propozycjach zawodowych, wybierając jedynie te najbardziej lukratywne. O 23-latku zrobiło się ostatnio głośniej za sprawą roli w 1983 oraz epizodzie w przygotowywanej przez platformę Netflix adaptacji cyklu książkowego autorstwa Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta.

Zobacz: Maciej Musiał dostał rolę w "Wiedźminie"! "Jaram się"

Okazuje się, że ambitnemu Maćkowi nie zależy jedynie za wysokich zarobkach i rolach amantów w komediach romantycznych, które przysporzą mu fanów i pomogą utrzymać status gwiazdora. W rozmowie z magazynem Party Maciek wyznał, że w życiu najważniejszy jest dla niego samorozwój, dlatego - mimo wygodnej sytuacji zawodowej - zdecydował się przeprowadzić do Krakowa i rozpocząć tam studia aktorskie.

Miałem świetne mieszkanie, dobrze zarabiałem, mnóstwo znajomych, ale czułem że stoję w miejscu - powiedział Maciej. Nie rozwijam się jako człowiek. Wiedziałem, że muszę coś zmienić. Dlatego gdy dostałem się do szkoły w Krakowie i Warszawie - nie zastanawiałem się ani chwili i wybrałem Kraków. Patrząc wstecz uważam, że to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Złapałem inną perspektywę. Zacząłem myśleć inaczej. Jestem bardzo wdzięczny szkole i profesorom.

W trakcie wywiadu Maciej dał też do zrozumienia, że mimo przywiązania do ekipy występującej w Rodzince.pl (oraz do wysokiego honorarium za każdy odcinek ), aktor prawdopodobnie pożegna się z serialem, zaznaczając przy tym, że "wydarzy się to naturalnie".

Uważam, że Rodzinka.pl jest znakomitym serialem o czym świadczy liczba widowni, którą gromadzi. Serialem kultowym! To my jako pierwsi osiem lat temu, w telewizji poruszaliśmy trudne tematy, mówiliśmy o antykoncepcji, homoseksualizmie. To było świetne. Mati i Adaś dojrzewają i pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą, ale myślę, że wydarzy się to naturalnie - zakończył.

Będzie Wam brakowało Macieja Musiała w Rodzince.pl?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (126)

Odpowiedz
2 6
zgłoś
gość 18.12.2018 19:16
I tak wygląda jak nieopierzony szczyl, a w 1983 jest kompletnie niewiarygodny i drewniany.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 18.12.2018 19:17
Gość:
Gość: Kraków to jest inna jakość. Pozdrawiamy resztę Polski 😉 Wesołych Świąt :)
Czego inna jakość?
Powietrza
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 18.12.2018 19:18
Serial jest super to fakt No ale ma racje trzeba iść dalej
Odpowiedz
9 5
zgłoś
Gość 18.12.2018 19:20
On jest gejem
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 18.12.2018 19:20
Jest wspolproducentem 1983 ale ten serial raczej kontynuacji się nie doczeka. Za dużo bezsensownych scen seksi i przemocy nie związanych z akcją i dialogi jak z trybuny ludu. Ale powodzenia
Ładowanie komentarzy…