Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chodakowska awansowała o 14 miejsc na liście najbogatszych Polaków!

143
Podziel się

Ile zarobiła?

Chodakowska awansowała o 14 miejsc na liście najbogatszych Polaków!
bDfqKWKZ

Na przekór niekończącym się internetowym zrywom przeciwko działalności Ewy Chodakowskiej, "trenerka wszystkich Polek" zdecydowanie nie może narzekać na mijający rok. Pomimo ogromnej szczodrości i przeznaczania środków na organizacje charytatywne, Chodzie udało się zanotować w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy znaczny przychód, który został zauważony przez redaktorów tygodnika Wprost.

Już w zeszłym roku Ewa znalazła się na liście "40-stu najbogatszych przed czterdziestką", jednak przypadło jej wtedy ostatnie miejsce. W tym roku sprawy mają się inaczej, bowiem Chodakowskiej udało się awansować aż o 14 pozycji. Redaktorzy tygodnika uzasadnili ten niespotykany przyrost bardziej holistycznym podejściem trenerki do swojej marki.

Jeszcze nie tak dawno sprzedawała głównie książki, płyty DVD i programy z własnymi ćwiczeniami. Dzisiaj trenerka wszystkich Polek produkuje własną żywność pod marką Be Raw, suplementy diety Vivita czy stroje kąpielowe Mission Swim. Pojawiła się też cała gama nowych usług: turystyka fitnessowa, czyli egzotyczne obozy treningowe, gdzie można zrzucić kilka kilogramów albo dietetyczny catering Be Diet - tłumaczy Wprost.

bDfqKWLb

Majątek Chodakowskiej został wyliczony na wysokość 130 milionów złotych. Sukces ten jest na tyle znaczący, że Ewa, w przeciwieństwie do osób zajmujących większość miejsc w pierwszej dziesiątce plebiscytu, nie mogła liczyć na ogromny spadek czy start na wysokim stanowisku zapewniony przez rodziców.

Spółka Bebio, którą Chodakowska prowadzi wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem, w ciągu roku zwiększyła swoje zyski o ponad 4 mln zł. Za 2017 rok przyniosła 21,9 mln zł przychodów, z czego wykręciła prawie 12,8 mln zł zysku netto - podsumowują redaktorzy tygodnika.

Myślicie, że Ewie uda się pobić swój własny rekord w nadchodzącym roku?

bDfqKWLh
bDfqKWLi
bDfqKWLC
KOMENTARZE
(143)
Gość
2 lata temu
Zawsze miło czytać o sukcesach ludzi, którzy doszli do wszystkiego własną pracą, szczere gratulacje
Gość
2 lata temu
Ewa jest super! Zarabia dzięki swojej charyźmie, umiejętnościom i swojej naturalnej dobroci i przyjaznym stosunku do ludzi! Tak trzymaj Ewcia!
Gość
2 lata temu
Ech.. a człowiek z miesiąca na miesiąc od 1 do 1. Smutne to życie. Kilka sluch decyzji i zyje się biednie. Powodzenia wszystkim
bDfqKWLD
gość
2 lata temu
nigdy nie zrozumiem ludzi którzy nabijają jej kasę ,przecież decyzja o ćwiczeniu jest wasza własna po co wam ona?
gość
2 lata temu
a wszystko dzięki wam drogie głupie baby
Najnowsze komentarze (143)
Umberto
2 lata temu
ALE MA PASZCZĘ! to "coś" jest przerażające!
Gość
2 lata temu
Wyglada jak facet. Brzydkie czolo i konskie zeby
gość
2 lata temu
zatraciła swoją osobowość dla kasy:(
gość
2 lata temu
Ale kobyła a pfuiiiii
facet
2 lata temu
Fajnie, jest zadbana, ale i tak jest strasznie brzydka i zadna kasa tego nie zmieni. Kobietom i dziewczynom sie podoba, dlatego ma tyle zwolenniczek, ale dla facetow jest zylastym koniem.
gość
2 lata temu
Brawoooo Choda!
jhon
2 lata temu
śmieszy mnie to trochę, w Polsce jest masa ludzi co posiadają ogromną wiedzę o treningu, dietetyce, a największy hajs robi osoba która pokazywała ćwiczenia niebezpieczne dla ćwiczącego
Gość
2 lata temu
Przecież to brednie. Zarabia dużo ale nie aż tyle.. Chodakowska im płaci za te wszystkie brednie. Byle tylko pokazać ją w pozytywnym świetle... Moglibyście być bardziej rzetelni..No i ona nie ma żadnej marki spożywczej.. ta marka należy do kogoś innego, a ona jest tylko jej twarzą..
bDfqKWLv
Gośćxxx
2 lata temu
Super wyglądają jej zarobki gorzej za to wygląda jej twarz
gość
2 lata temu
Nastepne bazerne b****o zaraz po Lewandowskiej
Gość
2 lata temu
Brawo. Bardzo ja podziwiam ma to wszystko tylko dzieki swojej ciężkiej pracy. Nie to co np. Kulczywowa
Gość
2 lata temu
No i super, należą się gratulacje :)
gość
2 lata temu
Hyży jak zębami świeci w ciemności :D
gość
2 lata temu
"brzydkim ryjem zaskarbiła serca tysięcy Polaków" :)
...
Następna strona
bDfqKWLX