Poniedziałek 31.12.2018 13:00

Oto NAJGORSI polscy "influencerzy" 2018! Zobaczcie Top 10 według Pudelka...

Maja Bohosiewicz Zosia Zborowska Anna Skura Olfaktoria Deynn Daniel Majewski Fit lovers Szusz Michał Baryza Honorata Skarbek

Kim jest influencer? W teorii to osoba wpływowa, zazwyczaj będąca ekspertem w swojej dziedzinie. Osoba, która ma wpływ na swoich odbiorców. Niestety, jak to zazwyczaj bywa, największy zasięg zyskuje głupota, a zjawisko, w którym z samego założenia nie ma nic złego, zostało wynaturzone.

Obserwując polskich "influencerów", mamy wręcz wrażenie, że w większości przypadków wielkość zasięgu jest odwrotnie proporcjonalna do IQ prowadzących kanały. Trudno też mówić o byciu ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie. Chyba, że uznamy za to samo wrzucanie przerobionych zdjęć na Instagram.

Influencerzy zareklamują wszystko: od zegarków poprzez odchudzające herbatki, na kołach zębatych kończąc. Pojadą na sponsorowane wakacje do kraju rządzonego przez dykatora. Wydaje się nawet, że jeśli zgłosiłaby się jakaś firma produkująca olej, niektórzy z nich byliby wstanie wypić go na czas. Oczywiście wszystko byłoby streamowane na żywo.

Oddzielną kategorią są celebryci tacy jak Honorata Skarbek czy Maja Bohosiewicz, który przynajmniej teoretycznie zajmują się czymś poza byciem instagramerem, ale z chałtur w mediach społecznościowych uczyniły swój sposób na życie.

Zobaczcie naszą dziesiątkę najgorszych polskich influencerów. O dziwo, na pierwszym miejscu nie znaleźli się Majewscy. Jak widać zawsze może być gorzej...

« Poprzednie 1/14

Zobaczcie NAJGORSZYCH polskich influencerów

2Zobaczcie NAJGORSZYCH polskich influencerów