Niedziela 23.12.2018 20:00

Zdesperowana Rita Ora walczy o tytuł modowej ikony w sukience z gigantyczną kokardą

modapudelek Rita Ora

Zdesperowana Rita Ora walczy o tytuł modowej ikony w sukience z gigantyczną kokardąChociaż przy odrobinie szczęścia i pieniędzy celebrytą zostać nietrudno, zdobycie rangi "gwiazdy" to już kompletnie inna kategoria wagowa, na którą nikt jeszcze nie odkrył idealnego przepisu. Za znakomity tego przykład posłużyć może Rita Ora, brytyjska wokalistka nieudolnie walcząca z medialnymi wiatrakami już prawie od dekady.

Protegowana Jaya-Z swego czasu miała stać się drugą Rihanną. Obiecującej karierze nie pomogły jednak plotki dotyczące rzekomego romansu z mężem Beyonce, jak również dyskusyjny związek z Robem Kardashianem, którego celebrytka wpędziła podobno w uzależnienie od jedzenia. Koniec końców zamiast Rihanny 2.0 powstała raczej jej odpustowa wersja znana bardziej z "prowokacyjnych" stylizacji, niż jakiegokolwiek godnego zapamiętania utworu. Wydawać by się wręcz mogło, że śpiewanie jest dla Ory jedynie odskocznią od codziennych obowiązków, na które składają się głównie kontrakty reklamowe z firmami kosmetycznymi oraz regularne występy w telewizyjnych talent show, rzecz jasna w roli juroroki. Ricie udało się nawet poprowadzić jeden sezon amerykańskiego Top Model, chociaż i w tej dziedzinie jej doświadczenie trudno uznać za imponujące.

Kontynuując swoją zapartą batalię o atencję, Rita pojawiła się ostatnio w Paryżu, w kolejnej niecodziennej stylizacji. Tym razem wokalistka co prawda nie odleciała tak bardzo jak kilka dni temu, gdy zaprezentowała się w Nowym Jorku w kreacji à la rosyjski sputnik. Tym razem Ora postawiła na nieco bardziej stonowaną kombinację czerni z bielą w bardzo graficznej sukni marki Dice Kayek, z imponujących rozmiarów kokardą. Nie zważając na fakt, że wszyscy na ulicach Paryża noszą obecnie wełniane płaszcze i szale, wokalistka postanowiła wymaszerować bez jakiegokolwiek okrycia wierzchniego, tym samym dołączając do Małgorzaty Rozenek-Majdan, Gosi Andrzejewicz i Klaudii Halejcio na naszej liście celebrytek odpornych na temperaturę.

Zadała paryskiego szyku?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS

 

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (64)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64
Odpowiedz
250 19
zgłoś
gość 23.12.2018 20:02
Dlaczego zdesperowana? Bardzo dobrze wygląda
Odpowiedz
184 26
zgłoś
gość 23.12.2018 20:02
Ona jest piękna i ma super styl
Odpowiedz
17 13
zgłoś
Gość 23.12.2018 20:03
Coś ma z włosami przy czole
Odpowiedz
160 19
zgłoś
Didi 23.12.2018 20:03
Super ! Naprawde fajna stylizacja
Odpowiedz
27 6
zgłoś
Didi 23.12.2018 20:04
Zdesperowany to jest krzys kwadrat jak zel na włosy nakłada
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 64