Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati nadal kreuje się na ikonę samotnego macierzyństwa. "Mam nadzieję, że moja postawa pomoże innym kobietom wyjść z toksycznych relacji"

435
Podziel się

Weronika zapewnia, że sytuacja samotnych matek jest w Polsce dramatyczna. "Przez to, że jestem samotną matką, cierpi moje kariera".

Rosati nadal kreuje się na ikonę samotnego macierzyństwa. "Mam nadzieję, że moja postawa pomoże innym kobietom wyjść z toksycznych relacji"
bCMXkKut

Trudno uwierzyć, że od publikacji wywiadu, którego Weronika Rosati udzieliła magazynowi Gala, minął zaledwie tydzień, tyle się przez ten czas wydarzyło. Zwierzeniom Weroniki towarzyszyła sesja zdjęciowa, w której wystąpiła z roczną córeczką Elizabeth.

Ponieważ aktorka mówiła głównie o samotnym macierzyństwie i oczerniała ojca swojego dziecka, który, jak ujawniła, ma nie tylko czworo dzieci z różnymi kobietami, do których jej się przyznał, ale też drugie czworo, o których "zapomniał" jej powiedzieć, można się domyślać, że postanowiła użyć dziecka jako broni przeciwko byłemu partnerowi.

Rosati zapewniła, że w związek ze sławnym ortopedą wchodziła ufnością i głową pełną marzeń, nadziei i planów, jednak z czasem zorientowała się, że był on od początku naznaczony kłamstwem.

bCMXkKuv

W tej sytuacji uznała, że nie ma sensu dalej tkwić w zafałszowanej relacji. W wywiadzie narzekała także na podwójną moralność panującą w Polsce.

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi - grzmiała w gacecie. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem. I tyle. *Żadnych konsekwencji społecznych. *

Jaby na potwierdzenie jej słów, większość komentarzy dotyczących wywiadu, okazała się dla niej niepochlebna. Przeważały opinie, że Robert Śmigielski jest jaki jest, ale nie ma co robić z tego afery. Szczególnie ostro zaatakowała Weronikę Krystyna Demska, żona Daniela Olbrychskiego, który, jak sugeruje Rosati, leczy kolano u Śmigielskiego.

bCMXkKuB

Po tym, gdy Demska zarzuciła Weronice kłamstwo, podłość i prymitywizm, w obronie aktorki stanęła profesor Magdalena Środa, sugerując, że szczególnie gorącymi obrończyniami Śmigielskiego są kobiety, którym z wiekiem zaczęły szwankować stawy. Zobacz: Środa broni Rosati: "Słusznie walczy z podwójnymi standardami moralnymi!"

Tymczasem Weronika wydaje się zdeterminowana, by zostać ikoną samotnego macierzyństwa. Jej zdaniem, sytuacja samotnej Matki Polki jest w naszym kraju wyjątkowo trudna, a wokół niej panuje zmowa milczenia.

Wprawdzie córka znanej projektantki mody oraz byłego polityka, ekonomisty Dariusza Rosatiego, wychowywała się w zamożnym domu, a rodzice chętnie spełniali jej zachcianki, jednak wytrwale zapewnia, że jej sytuacja jest tak samo trudna jak innych samotnych matek.

W Polsce prawa są łamane i nie zamierzam milczeć - odgraża się w magazynie Flesz. Piszą do mnie kobiety, które bały się mówić o swojej sytuacji. Mam nadzieję, że moja postawa pomoże im wyjść z toksycznych relacji. Gdybym była mężczyzną, takich pytań nikt by mi nie zadawał. Jestem i tak w komfortowej sytuacji, bo mogę pracować. Ale nie da się ukryć, *przez to, że jestem samotną mamą, cierpi także moja kariera. *

bCMXkKuC
bCMXkKuD
bCMXkKuW
KOMENTARZE
(435)
gość
2 lata temu
czyli on nawet nie byl rozwiedziony jak ona postanowila miec dziecko? juz mogla poczekac i sprawdzic na ile doktor chcial sie naprawde angazowac..
gość
2 lata temu
tzreba bylo sie zastanowic przed pojsciem do lozka z zonatym facetem...
Gość
2 lata temu
Po co te chamskie artykuły W WIGILIĘ? Dalibyście sobie na jeden dzień spokoj, serio. Wesołych Świat!
bCMXkKuX
gość
2 lata temu
Ona ma problemy natury psychicznej. Kreauje się na cierpiętnicę, ale nikt jej pistoletu do głowy nie przystawiał kiedy szła do łóżka z żonatym i dzieciatym facetem. Sama chciała, wiedziała czym czasem kończy się stosunek seksualny. Mnie nie jest jej żal. Żal mi samotnych matek, które mąż alkoholik bił, znęcał się, w domu była bieda, ale ona się postawiła i odeszła, jest niezależna. To jest postawa godna pochwały, a nie celebrytka, która lata do wyra z każdym poznanym facetem.
gość
2 lata temu
Ostatnio to buduje kariere na byciu samotna matka.
Najnowsze komentarze (435)
gość
2 lata temu
Spotkał swój swego...Żuławski pisał prawdę,że Esterka na drugie ma ,,kłamczucha'' i spotkała TAKIEGO co się okazał lepszy w tą zabawę
gość
2 lata temu
Kobieto, to ty dziecku zafundowałaś takiego tatusia. Kiedyś córka cię potępi, jak ty teraz swojego partnera a jej ojca. Ucz lepiej dziecka szacunku do drugiego człowieka. Z każdym facetem rozstajesz się jako nieszczęśliwa dziewoja i robisz z siebie cierpiętnicę. Nie ośmieszaj się, nie krzywdź dziecka i swoich rodziców.
gość
2 lata temu
brawo Weronika ,masz całkowitą rację. A te kobiety które są przeciw tobie są przeciw wszystkim kobietom także przeciw sobie.Można powiedzieć że strzelają sobiew stopę. Cóż może pani Gessler, pani Olbrychska -wiek wskazuje na menopauzę mamami już w przyszłości nie będą,więc to jest raczej walka dla młodych kobiet i sądzę że one ciebie popierają.
gość
2 lata temu
jaki Tatuś TAKA ......... CÓRKA
gość
2 lata temu
jaki Tatuś TAKA ......... CÓRKA
gość
2 lata temu
Ja do końca nie wiem o co ona ma pretensje do byłego partnera, bo to są raczej takie aluzje, że można wyobrażać sobie że on nie wiadomo co jej robił, a może też nic nie być. Wiedziała przecież wchodząc w związek że on ma czworo dzieci z kilkoma żonami i to jej nie przeszkadzało. Dlaczego teraz robi mu z tego zarzut? Bo dzieci okazało się być ośmioro a nie czworo?
gość
2 lata temu
Ona ma jakiś pociąg do starszych od siebie facetów bez klasy (choćby Żuławski - oczernił ją w książce "Nocnik", raper Tede w piosence "gdybym zaliczył wpadkę robiąc wtedy Rosatkę, co moje dzieci miałyby za matkę!"). Zawsze było mi jej żal z tego powodu i byłam oburzona na tych facetów. Na tym tle Śmigielski wypada jednak jak dżentelmen bo milczy po rozstaniu i nie komentuje nawet mocno prowokowany. Choć jego postawa moralna wobec swoich licznych kobiet i dzieci jest delikatnie mówiąc nieciekawa. Weronika trzeba przyznać nie uczy się na błędach. Znowu wpakowała się w niefortunny związek. Tamci chociaż byli wolni, ten żonaty i dzieciaty gdy zaczęła się z nim spotykać.
gość
2 lata temu
widzialy galy co braly!!!!
bCMXkKuP
gość
2 lata temu
lans na dziecku.biedna dziewczynka
gość
2 lata temu
Ma racje. Facet ja oklamal celowo, gdyby wiedziela toby z nim nie byla. Jakim trzeba byc czlowiekiem, zeby nie przyznawac sie do wlasnych dzieci.. 8 dzieci, Casanova.
Gość
2 lata temu
Weronika ma rację tylko.w połowie.. ale bycie matką samotną to psychiczny koszmar na resztę życia. Kiedyś spotka faceta wyplutego przez rodzinę dla ktorej poświęcał wszystko i zapyta : dlaczego ja nie miałam takiej osoby obok kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Gość
2 lata temu
Wreonika dobrze robi! To na Smigielskim wieszajcie psy!
mafia
2 lata temu
female maja 3 lub kto woli 5 dziur, wg uznaia:)
MatkaTonieona
2 lata temu
Artykuł o samotnych matkach niech napisze profesjonalny psycholog i wywiady z prawdziwymi matkami bo Weronika Rosati anie nie matka anie nie samotna. Czy prawdziwa samotna matka ma czas na klikanie selfi codziennie wystylizowane z oderwana od babuni lub opiekunki dzidzia z wytarta d****a u ubrana w świeże ciuszki
...
Następna strona
bCMXkKvr