Poniedziałek 24.12.2018 16:00

Siostra Meghan Markle składa jej "życzenia świąteczne": "To są ostatnie lata życia taty, bardzo go ranisz"

Samantha Markle Meghan Markle Thomas Markle

Siostra Meghan Markle składa jej "życzenia świąteczne": "To są ostatnie lata życia taty, bardzo go ranisz"

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o rzekomych konfliktach Meghan Markle w obrębie jej "nowej" rodziny, ale "na szczęście" tuż przed świętami dała o sobie przypomnieć skłócona z księżną siostra, Samantha. Kobieta od kilku miesięcy prowadzi w mediach krucjatę na rzecz zdyskredytowania Meghan, która według niej ma na celu odbudowanie zerwanych przez Meghan więzi rodzinnych. Idzie jej średnio.

ZOBACZ: Siostra Meghan Markle próbowała wtargnąć do Pałacu Kensington! Zatrzymali ją ochroniarze (FOTO)

Niedawno gorzkiego wywiadu portalowi Daily Mail udzielił Thomas Markle, który wyznał, że Meghan nie kontaktuje się z nim od maja, mimo jego usilnych prób. Ojciec księżnej zarzucił jej, że "razem z Harrym wierzą w każde kłamstwo na jego temat".

ZOBACZ: Thomas Markle pokazał zdjęcie z pierwszego ślubu córki. "Cały czas próbuję z nią porozmawiać, ale razem z Harrym postawili ścianę milczenia"

Teraz do akcji ponownie wkracza Samantha, która napisała dla siostry świąteczną kartkę. Spodziewając się pewnie, że korespondencja od niej nie zostanie przyjęta przez Pałac Kensington, na wszelki wypadek wysłała też kopię do gazety The Mirror.

Święta to czas dla rodziny i sentymentalny okres. Jak wiesz, tata próbuje się z tobą skontakotować, bardzo go ranisz tym, że go unikasz. Życie jest krótkie i wiesz, że tata jest wspaniały. Proszę, spraw mu radość w ostatnich latach jego życia i pokaż, że go kochasz. Teraz przyszedł na to czas. Proszę, pomyśl o tym. Twoja siostra, Samantha - napisała.

Myślicie, że Meghan odpowie na ten dramatyczny apel?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (82)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 82
Odpowiedz
29 100
zgłoś
Gość 24.12.2018 16:01
Wspaniała Wigilia, zaraz wyskocze ze szwagierka do drugiego pokoju i ją puknę jak co roku, brachol głupi nic nie podejrzewa, a laska cud malina...
Odpowiedz
41 59
zgłoś
Gość 24.12.2018 16:01
Kto dzisiaj zasuwa na pasterkę łapka w górę ?
Odpowiedz
27 6
zgłoś
Gość 24.12.2018 16:02
zdrowych świąt i tyle
Odpowiedz
95 24
zgłoś
Gość 24.12.2018 16:03
Niestety tego nie wybrałem wolę chłopaków A większość myśli tylko o jednym A w tym środowisku to jeden wielki cyrk trzymajcie kciuki że jednak poznam jakaś wartościową osobę
Odpowiedz
253 15
zgłoś
Gość 24.12.2018 16:03
Abyśmy wszyscy byli zdrowi ! Wesołych Świąt Ludzie ❤️
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 82