Trwa ładowanie...
Przejdź na

Damięcki PONIŻA BYŁĄ ŻONĘ na Instagramie. Internauci: "Widziały gały, co brały!"

354
Podziel się:

Aktora wyjątkowo wzburzała wpadka magazynu "Viva". Odpowiedział w mało elegancki sposób, obrażając przy tym byłą żonę...

Damięcki PONIŻA BYŁĄ ŻONĘ na Instagramie. Internauci: "Widziały gały, co brały!"
bEDigZHF

Mateusz Damięcki apogeum swojej popularności przeżywał jakąś dekadę temu, kiedy to po rolach w Przedwiośniu i Kochaj i tańcz zyskał naprawdę sporą sławę i miano "amanta". Mateusz narzekał nawet kiedyś, że jest… za piękny. Zapatrzony w siebie aktor znany był też zzamiłowania do biżuterii "rodowej". Swoją popularność wyżyłował do maksimum występując w Tańcu z gwiazdami i chałturząc w szkołach.

Dziś 37-latek gra głównie w serialach i wzorem innych polskich celebrytów prowadzi aktywnie swoje konto na Instagramie. I to właśnie tam postanowił wylać swoje żale na magazyn Viva.

bEDigZHH

Na instagramowym profilu Vivy pojawił się post podsumowujący wszystkie celebryckie śluby zawarte w 2018 roku. Problem w tym, że zdjęcie Mateusza pochodzi z jego... pierwszego ślubu. Małżeństwo skończyło się głośnym rozwodem po zaledwie 9 miesiącach.

Gafa Vivy wyjątkowo wzburzyła aktora.

Szanowna "redakcjo" (słowo w cudzysłowie, bo dziennikarz, który to umieścił na stronie, jest dla mnie tym samym, co kozia d*pa trąbą, a gdyby ktoś pytał tym samym mianem zatytułuję jego zwierzchnika i tak dalej, aż do samej góry drabinki) magazynu "Viva!" - zacząć ostro.

Chciałbym poinformować szanownych państwa, że prawie robi dość dużą różnicę. A mianowicie: prawie udało wam się w swoim materiale umieścić poprawne zdjęcie i przyporządkować je do faktycznych wydarzenia mijającego roku. Tak, rzeczywiście wziąłem 11 miesięcy temu ślub. Ale nie z kobietą, którą w moim towarzystwie widać na zdjęciu stanowiącym element tego przeuroczego kolażu - wyjaśnił.

bEDigZHN

Następnie w dość gładki sposób przeszedł do poniżania swojej byłej żony, sugerując że była wszystkim, co najgorsze.

Czy naprawdę wydaje się państwu, że to nie ma znaczenia? Że to wszystko jedno? Że tylko dlatego, iż jak niektóre osoby publiczne nie zaprosiłem waszego fotografa na uroczystość, to możecie wrzucić sobie do materiału zdjęcie z poprzedniego ślubu Damięckiego?

Czy nie ma dla was znaczenia różnica między imionami: Paulina i Patrycja, uczuciami szczęścia i nieszczęścia , słowami: miłość i pomyłka, radość i niewypał, słońce i deszcz?

Aktor poinformował też, że gazeta może co najwyżej pomarzyć o wywiadzie.

Informuję, że zauważone przeze mnie „niedopatrzenie” znacznie obniża wasze szanse na ponowne dobrowolne spotkanie z moją osobą i stawia znak równości między waszym tytułem a czasopismami "Fakt" i "Superexpress".

bEDigZHO

Niepochlebne słowa na temat byłej żony nie przypadły do gustu fanom Damięckiego

Pomyłkę widać jak na dłoni. Mnie tylko rażą słowa pod adresem byłej partnerki. Aż cisną się słowa do ust "widziały gały, co brały".

Smutno to wygląda, podobnie jak to niemiłe słowo "niewypał", tak jakoś dla mnie. No bo coś jednak przed ten ołtarz zaprowadziło i coś jednak połączyło, no i jednak z człowiekiem. Znać się nie znam, tak sobie tylko odczuwam.

Kompletny brak profesjonalizmu “redakcji”, ale również nie podobają mi się twoje określenia co do byłej zony, nieładnie.

bEDigZHP

Pomyłka redakcji pomyłką redakcji. Jednak to jak były mąż/partner wyraża się o byłej zonie/partnerce również świadczy o klasie mężczyzny lub jej braku.

Używanie publicznie słów pomyłka i niewypał w stosunku do osoby, z którą się kiedyś było, raczej o tej klasie nie świadczy.

Mateusz tłumaczył się potem, że mało eleganckie słowa odnosiły się do małżeństwa, a nie osoby, ale raczej trudno to rozdzielić…

Jakoś nie dziwi nas zachowanie Damięckiego. W przeszłości nie raz popisywał się totalnym brakiem klasy.

bEDigZHQ
bEDigZIi
KOMENTARZE
(354)
gość
3 lata temu
Laska go zdradzila zaraz po slubie, chyba normalne ze sie wkurzyl, szczegolnie ze teraz jest w szczesliwym zwiazku?
gość
3 lata temu
miał rację
gość
3 lata temu
dobrze zrobił
bEDigZIj
Gość
3 lata temu
Wcale jej nie ponizyl i nic strasznego nie powiedział.
Gość44
3 lata temu
Kto miał fajne święta?
Najnowsze komentarze (354)
gość
3 lata temu
znawcy tematu, kultury i klasy- weźcie ślub i potem poczekajcie na rogi, oszustwa, naciąganie i zdradę.... i zobaczymy ile w Was klasy i kultury do partnera/ki zostanie. Łatwo kogoś oceniać
gość
3 lata temu
I DOBRZE NAPISAŁ. Te szmatławce wypisują i publikują co chcą
Kobra
3 lata temu
Od lat Warszawka huczy o jego homo orientacji, więc coś jest na rzeczy.
gość
3 lata temu
Rogacz
gość
3 lata temu
ALE Z NIEGO D**EK
gość
3 lata temu
Brak klasy panie resortowe dziecko
gość
3 lata temu
Viva osiągnęła poziom szmatławca.... a Damięcki może nazywać niewypałem żonę, z którą rozwiódl sie po 9 miesiącach!!!
gość
3 lata temu
Wynocha do rosji grać u putina sprzedawczyku, w*n!
bEDigZIb
Radek
3 lata temu
Jaki to jest w******k o niskiej wibracji !!! jełop totalny
Socjolog
3 lata temu
Napisał to co dzisiaj czuje - ma prawo !
Wiedzący co w...
3 lata temu
Zachował się kulturalnie ja bym o takiej byłej zonie która wali się na boku pojechał na ostro. ..ty ku.... dzi. ....jeb. .... tłumoku itp.
gość
3 lata temu
Co wy od niego chcecie. Moim zdaniem bardzo elegancko się o byłym małżeństwie wypowiedział. Poza tym ma święte prawo być oburzony.nieudolnością Vivy która dla mnie była pismem o gwiazdach może ze 20 lat temu. Zresztą to samo Pudel. Jedynie początki tego portalu były o gwiazdach, potem już nie, a teraz to już istne śmietnisko informacyjne. Potworny zalew pseudonewsów który dosłownie zawala system
dziadek
3 lata temu
Przepraszam, a d**ek nie pasuje?
Gość
3 lata temu
Jak był c*****y to go zdradziła. A teraz ma pretensje niech robi tak żeby kolejna tego nie zrobiła i tyle na temat.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDigZIU
bEDigZIV
bEDigZIW
bEDigZIX
bEDigZIY
bEDigZID