Damięcki PONIŻA BYŁĄ ŻONĘ na Instagramie. Internauci: "Widziały gały, co brały!"

354 reakcje
0
0
354
Podziel się

Aktora wyjątkowo wzburzała wpadka magazynu "Viva". Odpowiedział w mało elegancki sposób, obrażając przy tym byłą żonę...

Damięcki PONIŻA BYŁĄ ŻONĘ na Instagramie. Internauci: "Widziały gały, co brały!"

Mateusz Damięcki apogeum swojej popularności przeżywał jakąś dekadę temu, kiedy to po rolach w Przedwiośniu i Kochaj i tańcz zyskał naprawdę sporą sławę i miano "amanta". Mateusz narzekał nawet kiedyś, że jest… za piękny. Zapatrzony w siebie aktor znany był też zzamiłowania do biżuterii "rodowej". Swoją popularność wyżyłował do maksimum występując w Tańcu z gwiazdami i chałturząc w szkołach.

Dziś 37-latek gra głównie w serialach i wzorem innych polskich celebrytów prowadzi aktywnie swoje konto na Instagramie. I to właśnie tam postanowił wylać swoje żale na magazyn Viva.

Na instagramowym profilu Vivy pojawił się post podsumowujący wszystkie celebryckie śluby zawarte w 2018 roku. Problem w tym, że zdjęcie Mateusza pochodzi z jego... pierwszego ślubu. Małżeństwo skończyło się głośnym rozwodem po zaledwie 9 miesiącach.

Gafa Vivy wyjątkowo wzburzyła aktora.

Szanowna "redakcjo" (słowo w cudzysłowie, bo dziennikarz, który to umieścił na stronie, jest dla mnie tym samym, co kozia d*pa trąbą, a gdyby ktoś pytał tym samym mianem zatytułuję jego zwierzchnika i tak dalej, aż do samej góry drabinki) magazynu "Viva!" - zacząć ostro.

Chciałbym poinformować szanownych państwa, że prawie robi dość dużą różnicę. A mianowicie: prawie udało wam się w swoim materiale umieścić poprawne zdjęcie i przyporządkować je do faktycznych wydarzenia mijającego roku. Tak, rzeczywiście wziąłem 11 miesięcy temu ślub. Ale nie z kobietą, którą w moim towarzystwie widać na zdjęciu stanowiącym element tego przeuroczego kolażu - wyjaśnił.

Następnie w dość gładki sposób przeszedł do poniżania swojej byłej żony, sugerując że była wszystkim, co najgorsze.

Czy naprawdę wydaje się państwu, że to nie ma znaczenia? Że to wszystko jedno? Że tylko dlatego, iż jak niektóre osoby publiczne nie zaprosiłem waszego fotografa na uroczystość, to możecie wrzucić sobie do materiału zdjęcie z poprzedniego ślubu Damięckiego?

Czy nie ma dla was znaczenia różnica między imionami: Paulina i Patrycja, uczuciami szczęścia i nieszczęścia , słowami: miłość i pomyłka, radość i niewypał, słońce i deszcz?

Aktor poinformował też, że gazeta może co najwyżej pomarzyć o wywiadzie.

Informuję, że zauważone przeze mnie „niedopatrzenie” znacznie obniża wasze szanse na ponowne dobrowolne spotkanie z moją osobą i stawia znak równości między waszym tytułem a czasopismami "Fakt" i "Superexpress".

Niepochlebne słowa na temat byłej żony nie przypadły do gustu fanom Damięckiego

Pomyłkę widać jak na dłoni. Mnie tylko rażą słowa pod adresem byłej partnerki. Aż cisną się słowa do ust "widziały gały, co brały".

Smutno to wygląda, podobnie jak to niemiłe słowo "niewypał", tak jakoś dla mnie. No bo coś jednak przed ten ołtarz zaprowadziło i coś jednak połączyło, no i jednak z człowiekiem. Znać się nie znam, tak sobie tylko odczuwam.

Kompletny brak profesjonalizmu “redakcji”, ale również nie podobają mi się twoje określenia co do byłej zony, nieładnie.

Pomyłka redakcji pomyłką redakcji. Jednak to jak były mąż/partner wyraża się o byłej zonie/partnerce również świadczy o klasie mężczyzny lub jej braku.

Używanie publicznie słów pomyłka i niewypał w stosunku do osoby, z którą się kiedyś było, raczej o tej klasie nie świadczy.

Mateusz tłumaczył się potem, że mało eleganckie słowa odnosiły się do małżeństwa, a nie osoby, ale raczej trudno to rozdzielić…

Jakoś nie dziwi nas zachowanie Damięckiego. W przeszłości nie raz popisywał się totalnym brakiem klasy.

354
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(354)
gość
rok temu
Laska go zdradzila zaraz po slubie, chyba normalne ze sie wkurzyl, szczegolnie ze teraz jest w szczesliwym zwiazku?
gość
rok temu
miał rację
gość
rok temu
dobrze zrobił
Gość
rok temu
Wcale jej nie ponizyl i nic strasznego nie powiedział.
Gość44
rok temu
Kto miał fajne święta?
Najnowsze komentarze (354)
gość
rok temu
znawcy tematu, kultury i klasy- weźcie ślub i potem poczekajcie na rogi, oszustwa, naciąganie i zdradę.... i zobaczymy ile w Was klasy i kultury do partnera/ki zostanie. Łatwo kogoś oceniać
gość
rok temu
I DOBRZE NAPISAŁ. Te szmatławce wypisują i publikują co chcą
Kobra
rok temu
Od lat Warszawka huczy o jego homo orientacji, więc coś jest na rzeczy.
gość
rok temu
Rogacz
gość
rok temu
ALE Z NIEGO D**EK
gość
rok temu
Brak klasy panie resortowe dziecko
gość
rok temu
Viva osiągnęła poziom szmatławca.... a Damięcki może nazywać niewypałem żonę, z którą rozwiódl sie po 9 miesiącach!!!
gość
rok temu
Wynocha do rosji grać u putina sprzedawczyku, w*n!
Radek
rok temu
Jaki to jest w******k o niskiej wibracji !!! jełop totalny
Socjolog
rok temu
Napisał to co dzisiaj czuje - ma prawo !
Wiedzący co w...
rok temu
Zachował się kulturalnie ja bym o takiej byłej zonie która wali się na boku pojechał na ostro. ..ty ku.... dzi. ....jeb. .... tłumoku itp.
gość
rok temu
Co wy od niego chcecie. Moim zdaniem bardzo elegancko się o byłym małżeństwie wypowiedział. Poza tym ma święte prawo być oburzony.nieudolnością Vivy która dla mnie była pismem o gwiazdach może ze 20 lat temu. Zresztą to samo Pudel. Jedynie początki tego portalu były o gwiazdach, potem już nie, a teraz to już istne śmietnisko informacyjne. Potworny zalew pseudonewsów który dosłownie zawala system
dziadek
rok temu
Przepraszam, a d**ek nie pasuje?
Gość
rok temu
Jak był c*****y to go zdradziła. A teraz ma pretensje niech robi tak żeby kolejna tego nie zrobiła i tyle na temat.
Gość
rok temu
Jak był c*****y to go zdradziła. A teraz ma pretensje niech robi tak żeby kolejna tego nie zrobiła i tyle na temat.
Merdz
rok temu
Redakcja, manipuluje faktami, za co powinna przeprosic i zaplacic. Nie dziwie sie gosciowi, skoro byla okazala sie łajzą. Brawo dla Mateusza !!!
Gość
rok temu
Spotkanie z moją osobą! Co za buc i p*****k! Człowieku, kogo ty interesujesz?
gość
rok temu
Co za bzdury? Dobrze ze jej bardziej nie pojechał !
gość
rok temu
Ależ poziom komentarzy!!!!!!!!Żenada! A Panu Matuszowi gratuluje i postawy i trwajacego związku. Pozdrawiam serdecznie.
gość
rok temu
Napisał bardzo powsciągliwie w stosunku do tego co ona zrobiła jemu. Przyprawiła zakochanemu w niej mężowi rogi,wystawiając jako osobę publiczną na pośmiewisko. Przeżył traumę i nic dziwnego ,że obecny związek jest dla niego szczęsciem i radością.
Gość
rok temu
Taki amant a laska słaba na maxa
zoja
rok temu
jakiś dziwny koleś.....
Gość
rok temu
I tak za delikatnie ocenił to krótkie małżeństwo po którym Pani kochana stwierdziła a może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w góry..
gość
rok temu
Pudel, zaraz po Vivie, uważa że tylko on... kundel jeden może pisać ... kto jest niewypałem, a kto nie... tak więc Damięcki w*n ... w*n.. nie przywłaszczaj sobie tego ...
...
Następna strona