Sobota 29.12.2018 16:00

Poznajcie Alexis Mucci: gwiazdę instagrama o "ciele bogini i twarzy... klauna" (ZDJĘCIA)

Alexis Mucci

"Profesjonalne" ifluencerki i instagramowe gwiazdki pogodziły się już chyba z faktem, że ich kariera może budzić negatywne emocje. Internetowe celebrytki często krytykowane są bowiem za to, że promują mało realistyczne ideały piękna i styl życia, który jest poza zasięgiem zwykłych ludzi. Internauci często irytują się też, gdy blogerki kolejne podróże za pieniądze reklamodawców nazywają "pracą", a wyretuszowane zdjęcia nazywają "naturalnymi".

ZOBACZ: Fani szwedzkiej influencerki myśleli, że jest czarnoskóra. Oskarżają ją o rasizm. "PO PROSTU ŁATWO SIĘ OPALAM"

Influencerki często padają też niestety ofiarami hejtu związanego z ich wyglądem. Podłe i okrutne komentarze szczególnie często pojawiają się pod postaniemi niejakiej Alexis Mucci. 30-letnia Włoszka, która od kilku lat mieszka w Australii, z pozoru nie różni się niczym od innych popularnych insta-celebrytek: jej profil śledzi ponad milion fanów, a zdjęcia zdobywają po kilkadziesiąt tysięcy polubień.

"Oryginalna" uroda Alex budzi jednak ogromne kontrowersje i dzieli internautów. Pod jej zdjęciami nie brakuje komentarzy, których autorzy wprost twierdzą, że twarz Mucci "wygląda jak z koszmaru" albo "przypomina klauna". Epatowanie golizną i ogromny, powiększony chirurgicznie biust przyciągają za to adoratorów, zostawiających pod postami 30-latki sprośne komentarze, które zawstydziłyby nawet zatwardziałych użytkowników serwisów z filmami dla dorosłych.

Nie brakuje też jednak głosów, że internetowy wizerunek Alex i jej wyzudane zdjęcia to tylko sprytnie wykreowana na potrzeby sieci iluzja, stworzona z pomocą makijazowych trików i aplikacji do przerabiania zdjęć. 

Zobaczcie, jak wygląda Alexis Mucci, dzieląca internautów gwiazdka z Instagrama. Wpisuje się w dzisiejsze kanony piękna?

PRZECZYTAJ TEŻ: Australijska "influencerka" wybrała się do Luwru z dekoltem do pępka i... jest wściekła, że jej nie wpuszczono! (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/14

Oto kontrowersyjna influencerka Alexis Mucci

2Oto kontrowersyjna influencerka Alexis Mucci

Fot. Instagram