Poniedziałek 31.12.2018 00:00

ZDJĘCIA TYGODNIA: Anna Mucha pokazuje piersi, Donald Tusk dźwiga choinkę, Sablewska bierze kąpiel w rajstopach…

Zdjęcia tygodnia Anna Mucha Małgorzata Rozenek-Majdan Maja Sablewska Donald Tusk Magda Gessler Kim Kardashian Monika Mrozowska Miley Cyrus

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, wspólnego gotowania i obdarowywania się prezentami. Mimo związanych z tym okresem natłokiem zajęć, kreatywni celebryci nie zapomnieli o podzieleniu się przebiegiem świąt ze swoimi fanami. Mimo że w ostatnim tygodniu gwiazdy nieco odpoczywały od ścianek i blasku fleszy, był to jednak doskonały moment na "ocieplenie wizerunku". Na Instagramach gwiazd zagościły zdjęcia choinek, uroczych piżam i fotografii przedstawiających wspólnie spędzane rodzinne chwile.

Świąteczna atmosfera udzieliła się chociażby Sarze Boruc, która za pośrednictwem Instagrama powiadomiła o tym, że spodziewa się trzeciego dziecka. Bożonarodzeniowemu klimatowi dała się ponieść również Małgorzata Rozenek-Majdan, publikując zdjęcie, na którym całuje w usta syna, co spotkało się z krytycznymi komentarzami ze strony internautów.

Ostatni tydzień zaowocował też w kilka sytuacji "uwolnienia" piersi z biustonoszy. Zaczęło się od Anny Muchy i jej roznegliżowanego wakacyjnego zdjęcia. Za ciosem poszła Magda Gessler, która opublikowała fotografię prosto z wigilijnego stołu, przy którym jej córka zaprezentowała… niemal wypadającą z sukienki pierś. Oliwy do ognia dodał post Moniki Mrozowskiej, która również zaprezentowała się w nad wyraz wyzywającej odsłonie.

Zobaczcie, co jeszcze w ubiegłym tygodniu sprezentowały nam gwiazdy:

« Poprzednie 1/14

ZDJĘCIA TYGODNIA: Piersi Anny Muchy, Donald Tusk dźwiga choinkę, Sablewska bierze kąpiel w rajstopach…

2ZDJĘCIA TYGODNIA: Piersi Anny Muchy, Donald Tusk dźwiga choinkę, Sablewska bierze kąpiel w rajstopach…