Niedziela 30.12.2018 21:15

Lara Gessler chwali się... GOŁĄ PUPĄ. Internauci: "Może lepiej do "Playboya"? Tam przynajmniej nieźle zapłacą"

Lara Gessler Magda Gessler

Lara Gessler chwali się... GOŁĄ PUPĄ. Internauci: "Może lepiej do "Playboya"? Tam przynajmniej nieźle zapłacą"

Lara Gessler wkręciła się do show biznesu dzięki swojej sławnej mamie, Magdzie. Początkowo widać było, że pozowanie na ściankach nieco ją peszy. Zarzucano jej np., że zawsze stoi z tą samą, smutną miną. Gesslerówna tłumaczyła później, że z uśmiechem nie jest jej do twarzy.

Z czasem cicha i wycofana Lara zaczęła przyzwyczajać się do blasku reflektorów - cóż, geny ciężko oszukać. Ani się spostrzegliśmy, a córka słynnej restauratorki wyrasta na celebrytkę z coraz większym parciem na szkło. Zmianę można było obserwować już w programie Ameryka Express, gdzie Lara bez zażenowania przemierzała kolejne trasy w skąpych spodenkach i z dekoltem do pasa. Na branżowych imprezach także zaczęła coraz częściej pojawiać się częściowo roznegliżowana, budząc konsternację mediów i internautów. Oczywiście mama Lary jest wobec niej bezkrytyczna.

Przypomnijmy: Magda Gessler broni głębokiego dekoltu Lary przed "fanką". "Ledwo zakryte sutki"

Tymczasem można odnieść wrażenie, że Gesslerówna dopiero się rozkręca i zamierza nas raczyć golizną coraz częściej. Ostatnio jej biust można było oglądać na filmiku z Wigilii.

Zobacz: Magda Gessler chwali się... BIUSTEM CÓRKI przy wigilijnym stole. Internauci: "Sutki na wierzchu!? WSTYD"

Teraz Lara poszła o krok dalej i zaprezentowała na Instagramie... gołą pupę. 29-latka pozuje zupełnie nago na dachu budynku na Sycylii. Pod zdjęciem pojawił się m.in. hasztag "nudeisgood", co w tłumaczeniu oznacza "nagość jest dobra". Zdania internautów na ten temat są jednak podzielone. Nie zabrakło komplementów, ale i słów krytyki.

"Nie rozumiem. Po co wszystkim pokazywać... można tylko dla siebie mieć na pamiątkę", "Na innych profilach pani Magda dopatrywałaby się "przesady". Co za stronniczość", "Może lepiej do Playboya? Tam przynajmniej nieźle zapłacą... dokąd zmierza ten świat?", "Ja pie*dolę, Lara, serio?", "Du*a to du*a, a osoba, która pokazuje du*ę każdemu, kto ma oczy, ma swoją nazwę... Szkoda pisać, naga du*a ku uciesze innych", "Oczy mnie bolą", "Ciekawe, co będzie następne", "Lekka przesada" - pisali.

Trudno nie zauważyć skłonności Lary do obnażania się. Myślicie, że następnym krokiem w jej "karierze" faktycznie będzie rozbierana sesja w magazynie dla mężczyzn?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1404)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1404
Odpowiedz
84 25
zgłoś
Gość 30.12.2018 21:23
Rudnik nad sanem
Odpowiedz
72 26
zgłoś
Gość 30.12.2018 21:23
:)kiedy będzie CkM
Odpowiedz
915 103
zgłoś
gość 30.12.2018 21:23
Ona jest strasznie aseksualna...
Odpowiedz
263 41
zgłoś
Gość 30.12.2018 21:24
Na tym jednym zdjęciu ona naprawdę ma takiego wielkiego pryszcza na dekolcie?
Odpowiedz
780 58
zgłoś
Gość 30.12.2018 21:24
Ona ma jakiś problem... 🤔
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1404