Jessica Mercedes została okradziona na Bali! "Ktoś podjechał i wyrwał mi torebkę!"

870
Podziel się

Blogerka została ograbiona podczas jazdy na skuterze. Całe szczęście złodzieje nie ukradli jej telefonu, dzięki czemu mogła zrelacjonować wszystko na Instagramie.

Jessica Mercedes została okradziona na Bali! "Ktoś podjechał i wyrwał mi torebkę!"

Jessica Mercedes Kirschner jest jedną z pierwszych polskich blogerek i influencerek. 25-latka, choć nie posiada jakichś specjalnych talentów czy umiejętności, dość rozważnie podchodzi do swojej pracy. Jess ma swój rozpoznawalny styl i w rezultacie udało jej się z powodzeniem stworzyć własną markę strojów kąpielowych.

Blogerski świat otworzył przed nią drzwi do wielkiego świata, co stwarza jej możliwości, które dla przeciętnej dwudziestoletniej dziewczyny są raczej nieosiągalne. Kirschner średnio raz w miesiącu wybiera się w egzotyczną podróż, podczas której oczywiście "ciężko" pracuje.

Nie ma co się dziwić, że tegorocznego sylwestra również spędziła poza granicami Polski. Jessica wybrała się na popularne ostatnio Bali, skąd relacjonowała fantastycznie spędzany czas. Szafiarka wraz z garstką znajomych i chłopakiem bawiła się w najlepsze, chwaląc się m.in. imprezowaniem na dachy klubu, w którym znajdował się wrak samolotu.

Wszystko szło idealnie do momentu, gdy… została okradziona. Okazuje się, że gdy jechała na skuterze, ktoś wyrwał jej torebkę z ręki. Jak sama stwierdziła, najbardziej szkoda jej paszportu. Całe szczęście ocalał telefon, który podczas jazdy trzymała w ręku. Dzięki temu Jessica będzie mogła relacjonować dalszą część podróży i oczywiście pobyt w niemieckiej ambasadzie, gdzie wybiera się w związku ze stratą dokumentu uprawniającego do podróży samolotem. Mimo nieprzyjemniej sytuacji, Jess pozostaje optymistką:

Smutno mi, że mnie okradli. Jutro idę do ambasady. To był niemiecki paszport, więc idę do ambasady Niemiec. Jakby co jest u mnie OK, bo jestem z chłopakiem i sobie poradzę. Najbardziej żałuję tego paszportu. Taka głupia jestem, że go wzięłam. Może tak musi być - miałam zbyt miłego sylwestra, więc musiało mi coś tutaj życie dowalić. Zawsze jak mi idzie za dobrze, to się stresuję, że zaraz mi się coś zawali - podsumowała całe zajście.

Blogerka najwidoczniej nie ma szczęścia do ludzi. Przeszło miesiąc temu w rozpaczliwym nagraniu skarżyła się na to, że budowlańcy zniszczyli jej mieszkanie, na które wydała całe swoje oszczędności:

KOMENTARZE
(870)
gość
rok temu
Współczuję,takie sytuacje nie są przyjemne. Fakt,że niepotrzebnie brała paszport ale jednak szkoda dziewczyny.
gość
rok temu
Emocje, jak na rybach.
gość
rok temu
No i co, mamy organizować pomoc czy jak? Nie rozumiem tego wywalania wszystkiego po instagramach i innych pierdułkach.
gość
rok temu
Tak sie konczy epatowanie bogactem
gość
rok temu
Kazdy obywatel polski moze wrocic do kraju bez paszportu wiec niech nie wypisuje glupot
Najnowsze komentarze (870)
gość
rok temu
no i fajnie nie znosze tego tłuka
gość
rok temu
Ojeju jeju jaka piękna tragedia
gość
rok temu
Ludzie wyobrażają sobie, że np. na Bali, Dominikanie i innych wyspach są tylko bogaci turyści, a prawda jest taka, że tubylcy to zwykle bardzo biedni ludzie
Gość
rok temu
Czy ta kobieta skończyła szkole? Bo stylistyka jej wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia... Chyba ze to z nerwów przez ten paszport...
gość
rok temu
Brzydka, nic nie potrafiła zrobić w Niemczech to przyjechała do zaściankowej Polski, a tutaj wszystko sie kupi. Masakra
gość
rok temu
Ja mam polsko - belgijskie i jestem z mazowsza. Jeszcze jakieś głupoty masz zamiar pisać? Oczywiście, że można mieć podwójne obywatelstwo w naszym kraju, albo się doucz albo przestać pisać brednie.
Mam nadzieje
rok temu
To może niech juz tam zostanie.
gość
rok temu
to sobie tam zostań
gość
rok temu
debilka
gość
rok temu
ha ha ha ha ha ha ha ha ha
gość
rok temu
straszne dramaty u niej.
gość
rok temu
jaka rozpacz zeby tylko zaistniec smiac sie czy plakac
gustlik
rok temu
wysyłam msms o treści POMAGAM
gość
rok temu
Raczej wygląda jak Syrenka. Gdzie tam Mercedes?
...
Następna strona