Wtorek 01.01.2019 20:15

Tak znani świętowali sylwestra. Fajerwerki, pocałunki i... depresja po rozstaniach (ZDJĘCIA)

Kasia Cichopek Katarzyna Cichopek Jessica Ziółek Arkadiusz Milik Kamil Nożyński Dawid Woliński Andrzej Duda Agata Duda Rafał Brzozowski Agnieszka Kaczorowska

W minionym 2018 roku działo się naprawdę wiele. Nie dla wszystkich był to wymarzony czas. Głośny rozpad związku Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy sprawił, że nie świętowali tak jak kiedyś. Zawód miłosny w końcówce roku przydarzył się też Monice Miller, której partner wybrał ostatecznie "drugą stronę tęczy".

Na drugim biegunie szczęścia znaleźli się Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, którzy stale epatują miłością z okładek szybko przecenianych czasopism. Swój pierwszy sylwester jako małżeństwo przeżywali też Kamila i Rafał Maślakowie. Wodą oblewała nowy rok Agnieszka Kaczorowska, a to przez niedawno ogłoszoną ciążę.

Miniony rok okazał się dobry dla jednych, bezlitosny dla drugich i zdecydowanie przełomowy dla wszystkich. Na zdjęciach z szampańskiej zabawy nie wszyscy uśmiechają się z prawdziwym szczęściem w oczach. Bilans roku dla kilkorga z nich wypadł pod kreską.

Zobaczcie jak znani spędzili ostatnią noc 2018 roku. Czego życzycie im w 2019?

« Poprzednie 1/14

Gwiazdy witają 2019 rok. Czy będzie dla nich szczęśliwszy?

2Gwiazdy witają 2019 rok. Czy będzie dla nich szczęśliwszy?