Piątek 04.01.2019 00:00

11-LETNIA drag queen walczy o tolerancję w sieci: "Pozwólcie, aby chłopcy byli zniewieściali" (ZDJĘCIA)

modapudelek Desmond Napoles

Po pierwszej fali "influencerów", na którą składały się szafiarki, umięśnieni narcyzi i półnagie podróżniczki, nadszedł czas na nową generację internetowych gwiazd. Tym razem karierę robią bardziej zróżnicowane postaci: od modnych staruszek przez odchudzonych motywatorów po osoby balansujące na granicy płci. Ostatni fenomen czasami przybiera kontrowersyjne formy, co udowadnia choćby popularność 12-letniego Nesa z Tajlandii.

Zobacz: 12-letni chłopiec z Tajlandii przebiera się za dziewczynkę i... robi karierę na Instagramie. Przesada? (ZDJĘCIA)

Jak się okazuje, Nes ma swojego "zachodniego" odpowiednika w postaci Desmonda Napolesa. 11-latek z Nowego Jorku karierę robi jako pomysłowa drag queen. Sceniczny debiut w tej roli zaliczył w wieku ośmiu lat. Od tamtego czasu zdążył wystąpić w kilku teledyskach, pokazach mody, a nawet założyć klub dla innych małoletnich fanów sztuki dragu. Jak twierdzą jego rodzice, Desmond ujawnił się jako homoseksualista, gdy szedł do przedszkola i nadal identyfikuje się jako gej.

Zobaczcie, jak młody Desmond lansuje się w sieci jako drag queen. Kibicujecie mu?

« Poprzednie 1/14

Tak wygląda Desmond Napoles, 11-letnia drag queen

2Tak wygląda Desmond Napoles, 11-letnia drag queen