Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak krótko o rozstaniu z Magdą Dziun. "My z Violą jesteśmy rodziną i nigdy tego nie ukrywałem"

177
Podziel się:

Tomasz już chyba zapomniał, jak przed laty unikał nazywania Violi swoją partnerką i chwalił się publicznie, że nawet ze sobą nie mieszkają.

Karolak krótko o rozstaniu z Magdą Dziun. "My z Violą jesteśmy rodziną i nigdy tego nie ukrywałem"
bEDqetPF

Jeszcze niedawno nic nie zapowiadało takiego dramatu. Wręcz przeciwnie, znajomi Tomasza Karolaka i Magdy Malickiej sugerowali, że planują oni wspólną przyszłość, a Magda nawet przeprowadzkę z Los Angeles do Warszawy.

Ich miłość zaczęła się z trudnych okolicznościach. Tomasz właśnie zrozumiał, że cierpliwość jego dotychczasowej partnerki, Violi Kołakowskiej, nieodwołalnie się skończyła. Trudno jej się dziwić. Sporo przez niego wycierpiała. Aktor regularnie poniżał ją publicznie, afiszując się ze swoimi kochankami, podczas gdy Viola siedziała w domu z dzieckiem. W wywiadach tłumaczył, że jego zadaniem jest "rozsianie jak najwięcej nasienia", a koledzy zazdroszczą mu, że się "tak fajnie ustawił". Zobacz: Karolak znów poniża Kołakowską?

Jednak kiedy w maju 2016 roku oświadczył się jej na scenie kierowanego przez siebie Teatru IMKA, wydawało się, że ma uczciwe zamiary. Wyglądało na to, że Tomasz naprawdę przewartościował swoje życie i zamierza stworzyć z Violą prawdziwą rodzinę. Wprawdzie znajomi Karolaka ostrzegali szczęśliwą narzeczoną, że oświadczył jej się tylko dla świętego spokoju i dlatego, że "zasłużyła", a w rzeczywistości wcale nie chce się żenić, ale brzmiało to zbyt smutno, by można było w to uwierzyć. Jednak kiedy aktor po raz kolejny przesunął datę ślubu na bliżej nieokreśloną przyszłość, Kołakowska zrozumiała, że traci czas.

bEDqetPH

Początkowo Karolak zadeklarował publicznie, że na razie zniechęcił się do związków i nie zamierza szukać nowej miłości. Zamiast tego wyjechał do Ameryki Południowej z ekipą programu Ameryka Express. Po powrocie szybko zauroczył się poznaną na planie Rodzinki.pl Magdaleną Malicką. Podobno wystarczyła jedna wspólna scena, żeby zaiskrzyło. Na premierze 7 uczuć Marka Koterskiego pojawili się już jako oficjalna para.

Niestety, ich związek przetrwał zaledwie cztery miesiące. Co do powodów rozstania to Magda szczerze naświetliła je w Internecie. Jej zdaniem Tomasz nadal kocha Violę i to się raczej nie zmieni.

Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa - ujawniła na Instagramie. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę.

Tomasz postanowił krótko odnieść się do tych oskarżeń podczas zakupów w jednej z warszawskich galerii handlowych, gdzie w towarzystwie dzieci szalał na wyprzedażach, trzymając się z Violą za ręce.

bEDqetPN

My jesteśmy rodziną - wyjaśnił w rozmowie z Super Expressem, na wypadek, gdyby ktoś nie zauważył. Na zakupy zawsze jeździmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy. Zrobiliśmy zakupy w dziećmi i przed świętami i teraz.

bEDqetPO
bEDqetQi
KOMENTARZE
(177)
Gość
3 lata temu
On jest całe życie niestabilny. Chyba myśli tą głową w spodniach bardziej niż mózgiem w czaszce
Gość
3 lata temu
Bidulek , na lewo na prawo , a one tak sobie dają ....!!! Kołakowska gdzie twój honor ???
gość
3 lata temu
Ten pan jest bardzo niedojrzały emocjonalnie.
bEDqetQj
gość
3 lata temu
Związek otwarty ????👍
Gość
3 lata temu
Manipulant
Najnowsze komentarze (177)
Gość
3 lata temu
Ten duży chłopiec niby nie wydorośleje, bo życia mu zabraknie!
gość
3 lata temu
Nie Kołakowska tylko Kołek!
gość
3 lata temu
też wymyślił....... to dlaczego się nie żenisz z kobietą swoich dzieci??? bo jesteś nadal małym chłopcem , nie dojrzałes do bycia mężem i ojcem. ta cała wiola powinna dawno dać mu kopa w cztery litery i pokazać gdzie są drzwi
Ewa
3 lata temu
Czy on ma jakieś rozdwojenie jazni?
Gość
3 lata temu
Z powodu tego ze pozwala Karolakowi robić zakupy ? Bez przesady !
gość
3 lata temu
Bujajcie się bo facet ma rację. Jakby nie pomagał i nie przyjaźnił się z Violką to byście szczekali, że olał matkę swoich dzieci. Tak powinno być, rozstali się ale przyjaźń i wsparcie powinno być póki dzieci nie są dorosłe
gość👤
3 lata temu
On nie zna znaczenia słowa "RODZINA " jesteście tylko rodzicami ! Rodziny to tu nie ma !
Kurka
3 lata temu
Co to za bzdury z ty ślubem? rodziną się jest jak się razem mieszka, sypia i ma dzieci a ślub to wtórna bez znaczenia sprawa
bEDqetQb
Gość
3 lata temu
Ciebie debilizm omanil malpoludzie
Gość
3 lata temu
Śmieszny facet ,aktor i partner .
gość
3 lata temu
no to kocha ją czy nie ?
karo
3 lata temu
ciepły też
karo
3 lata temu
ciepły też
Gość
3 lata temu
Pn na codzień gra debilami czy taki już jest??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqetQU
bEDqetQV
bEDqetQW
bEDqetQX
bEDqetQY
bEDqetQD