Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel M. skazany za awanturę w domu narzeczonej z maja 2018 roku! Zapłaci 3300 złotych grzywny

196
Podziel się:

Kwota kary pieniężnej za "narzuszenie miru domowego" obecnych teściów nie powinna nadwyrężyć domowego budżetu Martyniuków...

Daniel M. skazany za awanturę w domu narzeczonej z maja 2018 roku! Zapłaci 3300 złotych grzywny

W problemach z prawem syna "króla disco polo" można już powoli zacząć się gubić. Oczywiście najbardziej aktualna afera to ta sprzed kilku dni - Daniel miał szarpać się ze swoją ciężarną żoną Eweliną i nie wpuścić jej do domu. Dodatkowo znaleziono przy nim marihuanę.

Celebryta, gdy tylko wrócił z aresztu, reaktywował swoje konto na Facebooku i ogłosił, że nie zrobił nic złego, a to wszystko wina matki żony, która już na weselu miała mu zapowiedzieć, że go zniszczy. Do tego wszystkiego zasugerował, że właściwie z poślubioną w październiku nastolatką już nie są razem, a do ślubu zmusili ją rodzice, po tym, jak zaszła w ciążę. Do tego wszystkiego stwierdził, że "Ewelina jest nimfomanką", na co "ma dowody".

Wcześniejsze przygody Daniela M. z prawem były nie mniej spektakularne. W 2017 został zatrzymany za napaść na białostockich policjantów: policjantce groził, że ją zgwałci, a policjanta ugryzł w palec. Wówczas sąd warunkowo umorzył postępowanie i wyznaczył Danielowi dwuletni okres próbny oraz nakazał wpłatę 3 tysięcy złotych na cel charytatywny.

W maju 2018 o synu Zenka znów zrobiło się głośno, kiedy awanturował się w domu swojej ówczesej narzeczonej Eweliny. Na miejsce przyjechała policja i znów okazało się, że Daniel ma przy sobie marihuanę: Lokalna gazeta donosi: "Ojciec lubi zielone oczy, A SYN MARIHUANĘ"

2 stycznia 2019 roku w Sądzie Rejonowym w Turku zapadł wyrok w tej sprawie.

Daniel M. został uznany winnym tego, że w dniu 13 maja 2018 roku w Russocicach w woj. wielkopolskim zakłócił mir domowy Bogumiły i Arkadiusza G. [obecnych teściów Daniela M. - red.] - poinformował WP prezes Sądu Rejonowego w Turku Piotr Jasnowski.

Sąd wymierzył karę grzywny w wysokości 3300 zł. Do tego dochodzi 579 zł kosztów sądowych. Wyrok nie jest prawomocny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(196)
Gość
4 lata temu
Żonka to i*****a. 13 maja rozróba i policja a ona po tym zachodzi w ciaze i bierze z nim slub 1 pazdziernika??? Jest glupsza niz on
Gość
4 lata temu
Miała matka syna, syna jedynego. Chciała go wychować na pana wielkiego
Gość
4 lata temu
Patologia.
gość
4 lata temu
Nie ma nic gorszego niż znecajacy się mąż. Myślisz że znalazłaś szczęście, wychodzisz za mąż i nowe życie lepsze.. A tu nowy kat.
Gość
4 lata temu
Co to dla nich
Najnowsze komentarze (196)
Ursyn Martini
4 lata temu
Patologia rodzin powiązanych z ideologią klerykalną PiS, kasa i przemoc.
Gość
4 lata temu
Syn zapłaci???? Tatuś zapłaci przecież synus nie pracuje???
ZAMKNAC Sando...
4 lata temu
escape rommy-pseudo bizbesmeni. wasze lokale to prymitiw i powinny byc zamkniete. chalupnicze lokale .dno totalne. zamknac te lokale!!!
Gość
4 lata temu
Szkoda Zenka. Ale to jego pieniądze zepsuły gnojka.
Gość
4 lata temu
Niedorozwoje
Gość
4 lata temu
A co to za kara dla takiego sk****onego dewianta???? 25 lad do celi za cwela niech p***c robi...to bedzie kara
Apka
4 lata temu
Pudel, naucz swoich ludzi logicznego myślenia i pisania. Chodzi o awanturę z maja, czy narzeczoną z maja? Ani tu ładu, ani składu. Co robiliście na lekcjach z języka polskiego? I takie bzdury idą w internet...
gość
4 lata temu
Wzięli slub kościelny, więc musieli przedtem spisać PROTOKÓŁ.
gość
4 lata temu
Jaki on okropny...
Gość
4 lata temu
Tak naprawdę jest to kara tylko dla Zenka. Młody mialby kare gdyby pracowal społecznie. Ale nie wszyscy sedziowie są w posiadaniu mądrości.
gość
4 lata temu
senior Martyniuk powinien zająć się synem a nie tylko zbijaniem kasy, przecież rodzina jest najważniejsza a nie pieniądze
Gość
4 lata temu
Tatuś nadziany to zapłaci.Ropieszczal bachora to teraz są skutki.Szkoda tylko tej młodej dziewczyny.
Gość
4 lata temu
K***s
gość
4 lata temu
Martyniuk nie daj mu pieniędzy niech się weźmie do pracy i wtedy poskromnieje bo inaczej nie ma dla niego szans będzie coraz gorzej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie