Środa 09.01.2019 11:30

Kendal Jenner twarzą kosmetyków na trądzik. Fani: "Chyba sobie żartujesz! To żałosny płacz dla odrobiny uwagi"

Kendall Jenner Kris Jenner Khloe Kardashian Kylie Jenner Kim Kardashian

Kendal Jenner twarzą kosmetyków na trądzik. Fani: "Chyba sobie żartujesz! To żałosny płacz dla odrobiny uwagi"

Od wielu lat klan Kardashian-Jenner zarządzany przez Kris Jenner funkcjonuje bez zarzutu. Każda z sióstr odnalazła swoją niszę i prowadzi świetnie prosperujący biznes, a kiedy hałas wokół sióstr choć na chwilę maleje, "momager" wymyśla kolejne zabiegi marketingowe, by znów o rodzinie było głośno. Na przykład ciążę trzech córek w tym samym czasie.

Zobacz: Khloe Kardashian TEŻ JEST W CIĄŻY?!
Zobacz: Amerykańskie tabloidy: KYLIE JENNER JEST W CIĄŻY!
Zobacz: Kim Kardashian jest w TRZECIEJ CIĄŻY?

W sobotę na instagramowym profilu Kris Jenner pojawił się krótki filmik, na którym Kendall zapowiada wyjawienie sekretu, który przez wiele lat odbierał jej pewność siebie. Modelka współpracująca na co dzień z największymi domami mody wyznała, że właśnie nadszedł moment, w którym może opowiedzieć o swoich zmaganiach z problemem, ponieważ "usłyszy ją więcej osób, niż gdyby zrobiła to mając 14 lat".

Choć przez pojawiająca się pogłoski w sieci, że Kendall jest lesbijką, większość fanów klanu Kardashian-Jenner sądziło, że pomimo wcześniejszych zaprzeczeń, chodzi o coming out pięknej modelki.

Zobacz: Kendall Jenner odważnie wyznaje: "NIE JESTEM LESBIJKĄ! Nie mam nic do ukrycia!"

Niestety, okazało się, że szumnie zapowiadana dramatyczna historia Kendall dotyczy... pryszczy i jest reklamą środka antytrądzikowego. Fani nie byli zadowoleni z takiego środka przekazu i natychmiast skrytykowali kampanię:

"Kobiety codziennie opowiadają o traumatycznych przeżyciach, o byciu ofiarami gwałtu, molestowania seksualnego, wielu nadużyć, a Kendal Jenner robi szum wokół swoich pryszczy", "Chyba sobie żartujesz! To jest to wielkie wyznanie? To żałosny płacz dla odrobiny uwagi!" - czytamy.

Myślicie, że Kendall żałuje udziału w kampanii?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (173)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2019 12:16
Gość:
gość: Podoba mi się magazynier z Lidla przy Tymienieckiego, taki postawny blondyn, ale ciągle ma naburmuszony wyraz twarzy i nie wiem czy przy próbie podrywki nie zbeszta mnie wywalając skumulowaną frustrację na cały świat. w związku z czym nie wiem czy go zaindagować :P
Zaindagować. Może być dobrym ogierem w łóżku.
to może być prawda.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 09.01.2019 12:17
Gość: Co ona ma z pępkiem?
Błąd obróbki. Widać, że miał zostać przesunięty i nie wymazano pierwotnego położenia.
Odpowiedz
19 0
zgłoś
Gość 09.01.2019 12:19
Gość: Bo pryszcze potrafią być ogromnym problemem dla nastolatków, kto nie męczył się z okropnym trądzikiem, nie zrozumie tego.
Mi trądzik odebrał młodość... Śliczne, świeże, gładkie koleżanki wytykały mnie palcami od wczesnych lat podstawówki, że je zarażę, że trędowata, dwie ostentacyjnie ciągle się przesiadaly z ławki. O randkach mogłam pomarzyć ... wolałam nosić tone tapety, bo mi się wydawało, że nic nie widać, a wyglądałam nie dość, że na zapryszczoną to jeszcze wymalowaną jak stara prostytutka. Wstyd, kompleksy, nieśmiałość, problemy ze sobą, do których w znacznie większej części przyczyniły się reakcje społeczeństwa, napiętnowanie i odrzucenie rówieśników... Dzieciaki potrafią być okropne. Potrafiłam nie wyjść z domu gdy na twarzy miałam kulminację. W paranoję można popaść myśląc, ze wszystkich obchodzi twoja twarz... Na wakacje nad wodę nie, bo nie zmyje make upu, u znajomych nocowanie tak by nie pobrudzić poduszki, by rano nikt nie zobaczył, chłopaki z daleka, bo przecież jak mnie z bliska zobaczy to wyśmieje, koleżanek jak najmniej bo ile można patrzeć z zazdrością na swobodne życie ślicznych młodych dziewczyn... Moje lata nastoletnie były koszmarem. Teraz nie ma śladu po niczym i człowiek żyje pełnią życia, ale pewnych zachowań, odrzucenia i szans się nie zapomina. Dla mnie życie z koszmarnym ryjem (serio) a życie teraz to dwa światy. Wtedy czułam się samotna, stara, zgorzkniała. Teraz, 10 lat później czuję się młodsza niż wtedy. Pewnie pieknotki powiedzą, że jak można tak się przejmować, wygląd to nie wszystko, że to płytkie podejscie itp. Tia, kto nie zaznal ten nie wie. Cytując klasyka: "tylko bogaci mogą powiedzieć mi, że są tylko bogaci".
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gośćhhahahha 09.01.2019 12:21
gość: denerwuja mnie takie wypowiedzi - dla Kendall to tradzik jest najwiekszym problemem, to ma teraz przepraszac ze nie zostala zgwalcona i nie ma innych problemow jak te z cera? ja tez sie borykam z problemami i codziennie walcze by wyjsc z domu wiec niech inni nie pieprza glupot bo to naprawde wplywa na samoocene i powoduje depresje.
Sama sie borykam z oszpecona twarza poprzez zle dostosowane leki.przez pania doktor ktora doprowiadzila mnie do ruiny! Codziennie patrzac na siebie zadaje sobie pytanie dlaczego ja! Nie majac nugdy problemow z skora twarzy teraz mam twarz jak poparzona sterydy zrobily że mnie potwora... mam depresje a na pytanie dermatolog kto.to pani zrobil od razu reaguje placzem...
Odpowiedz